שיתוף מרגל להשכרה - סצנות ודמויות בביצוע AI

ספריה בהכחדה12

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
סתם תמונות רנדומליות של אייל באמצע פעולה: )
1724056727795.png

1724056694543.png

hadassah m

משתמש פעיל
ב
למה, במבוקש היה בהתחלה, ובשאר הספרים לא זכור לי מרדף משטרתי, זה יותר גופים שונים של ביטחון;)
בטח שכן
התנקשות אייל ברח שם איפשהו מהמשטרה
מגן אנושי גם כן
היו הרבה מרדפים בספרים שם

אזא זאך

משתמש פעיל
אני לא יודעת למה אבל שום תמונה כאן לא ככה דמיינתי
התמונות כאן לא באו להראות איך זה היה נראה, (כי זה פשוט לא הגיוני, כל אחד מדמיין את זה אחרת{אני עצמי דמיינתי אחרת ממה שהעליתי}) התמונות כאן באו לתאר מה היה שם (לפחות התמונות שלי), לא איך זה היה נראה.

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל

bookworm

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אלו היו דובים אחרים, לא דובי פנדה... אני טועה?
אבל יצרת מהמם!! אהבתי ממש את הרכבים, מתאימים לי בול למה שדמיינתי(y)
תודה:)
זה היה גורי פנדה שהוא צבע אותם בשחור להסוואה כדובים.. וכן להפך

נערך לאחרונה ב:

אזא זאך

משתמש פעיל
תעשו לי את אייל פחות רישמי
שלא כשרואים אותו אומרים ואו הוא סוכן או משהו
וגם תעשו אותו רזה ככה דמיינתי אותו אבל לא דימינתי אותו גבוה
ודמיינתי אותו בלי זקן
ההשתדלות שלי היא לעשות כמה שפחות פרצופים, שלא יראו את הפרצוף, שיראו יותר את ההתרחשות.

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
תודה:)
זה היה גורי פנדה שהוא צבע אותם בשחור להסוואה כדובים.. וכן להפך
באמת תהיתי אם זה היה דובים צבעוניים:LOL:
עכשיו נזכרת, דובים אסייתים שחורים, יפה!!
ההשתדלות שלי היא לעשות כמה שפחות פרצופים, שלא יראו את הפרצוף, שיראו יותר את ההתרחשות.
האמת, יש בזה משהו שיותר מכניס לאווירה ויותר נראה אמיתי, כי זו סיטואציה, ולא אדם מסוים שכל אחד מדמיין אותו אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה