דרוש מידע מקרר שלא מקרר, מקפיא שלא מקפיא...

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ניק 2025

משתמש רשום
עריכה תורנית
היי לכולם, נכנסנו ב"ה לדירה שהיה בה מקרר, אממ שהוא לא עושה את העבודה...
הכל מכוון נכון מבחינת הטמפרטורה, אך כל הבשר הופשר, וגם המוצרים במקרר אינם קרים ככל הצורך.
אשמח לעצות בנושא...

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טכנאי, לרוב זה או בריחת גז או בעיה אחרת שצריך לתקן.

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא חייב להיות
לפעמים נהיה קרח באזור של המאווררים ואז הוא לא נותן למאוורר לפזר את הקור לתוך התאים
צריך לתת לילה שלם למקרר ולמקפיא להפשיר ושהדלתות יהיה פתוחות ואז למחרת זה יעבוד בעז"ה

יואו

משתמש צעיר
להפשיר
הרבה יותר מלילה
היה לי סיפור כזה עם מקרר שהפך לארון....
אחרי שהיה לילה אחד מחוץ לחשמל ופתוח באתי לנקות אותו לפסח ולתת לו טיפול משקם
מתברר שלא נמס שמינית מהקרח
החלק האחורי של המקפיא- מאחורי המכסה מנוע,(ממש הייתי צריכה לפתוח כמו טכנאית...) היה מלאאאא קרח
עבדתי מעל שעה להמיס אותו עם מים חמימים ולשבור בידיים
אח"כ יבשתי והכנסתי לחשמל
עבד מעולהההה!

מדגישה שוב- במקרה שלי ליה אחד לא דגדג לו....

בהצלחה ואל יאוש!

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
להפשיר
הרבה יותר מלילה
היה לי סיפור כזה עם מקרר שהפך לארון....
אחרי שהיה לילה אחד מחוץ לחשמל ופתוח באתי לנקות אותו לפסח ולתת לו טיפול משקם
מתברר שלא נמס שמינית מהקרח
החלק האחורי של המקפיא- מאחורי המכסה מנוע,(ממש הייתי צריכה לפתוח כמו טכנאית...) היה מלאאאא קרח
עבדתי מעל שעה להמיס אותו עם מים חמימים ולשבור בידיים
אח"כ יבשתי והכנסתי לחשמל
עבד מעולהההה!

מדגישה שוב- במקרה שלי ליה אחד לא דגדג לו....

בהצלחה ואל יאוש!
אם הייתם שמיים מאוורר מול הקרח אז לא הייתם צריכים לשבור את היידים הוא עושה את העבודה מעולה ומהר

מלינקה

משתמש פעיל
לי מקרר שארפ בן חצי שנה בלבד :(
החברה שולחת טכנאי עושה מה שעושה, נראה שבסדר ואחרי יומיים עוד פעם לא מקרר ולא מקפיא, מתקשרים לחברה שולחת אחרי יומים שוב טכנאי וחוזר חלילה. כבר 4 פעמים וכמעט שבועים בלי מקרר נורמאלי. מה עושים?

ששג

משתמש רשום
אם אכן בעיה של קרח במאווררים האחוריים בפריזר, אני מצטרפת להמלצה של פן על חום כדי להמיס את הקרח.
אבל בתחילת האשכול, נשמעת בעיה גם של המקרר, אז יכול להיות שזה סיפור אחר.

יואו

משתמש צעיר
אצלי מקרר LG בלי התקן שבת
כך שלא מחייב שיש קשר
ולמי שכתב שבגלל שגם המקרר לא עובד זה מפריך את ענין הקרח אז זה לא נכון כי אצלי היה קרח וגם המקרר לא עבד
ולגבי מאוורר- לא היה לי זמן לחכות, ופן- לא היה לי,
עם מים חמים לא היה כזה גרוע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה