דרוש מידע מקרן רמקול מומלץ לבית

למי שיש מושג ,על חברה מומלצת למקרן פס ,עם סאב וופר , + 2 רמקולים נפרדים !!! - ששמים מאחורה ,גיליתי שלמי שחובב מוזיקה ,הכי כדאי ומשתלם ,להשקיע על זה , - כי פשוט שמים את המקרן ממול הפנים ,ואת 2 הרמקולים הנפרדים שמים ,מאחורי האוזן ,ואז ממש מתענגים ,מכל שניה ,מהמוזיקה , = המוזיקה עולה לתקרה ,ואח''כ מתמזגת בכל הבית !!! ,ולא לחינם ,זה נועד ל''טמבליזיה'' ,ולא לחינם ,כל החילונים ,קונים את זה , = כי הם מרגישים פשוט בקולנוע ,כאילו שומעים בסרט ,את האופנועים מאחורה ...
(אפשר גם JBL ,אבל לא כתבתי את זה כי ב''זאפ'' ,כשעשיתי בדיקה רק על JBL, ראיתי שהיה לאנשים תלונות ,על חלק מהמקרנים של JBL - אולי גם חברות אחרות לא בטוח מומלצות ...)

תודה רבה ,אשמח לחוות דעת !!!

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
א
למי שיש מושג ,על חברה מומלצת למקרן פס ,עם סאב וופר , + 2 רמקולים נפרדים !!! - ששמים מאחורה ,גיליתי שלמי שחובב מוזיקה ,הכי כדאי ומשתלם ,להשקיע על זה , - כי פשוט שמים את המקרן ממול הפנים ,ואת 2 הרמקולים הנפרדים שמים ,מאחורי האוזן ,ואז ממש מתענגים ,מכל שניה ,מהמוזיקה , = המוזיקה עולה לתקרה ,ואח''כ מתמזגת בכל הבית !!! ,ולא לחינם ,זה נועד ל''טמבליזיה'' ,ולא לחינם ,כל החילונים ,קונים את זה , = כי הם מרגישים פשוט בקולנוע ,כאילו שומעים בסרט ,את האופנועים מאחורה ...
(אפשר גם JBL ,אבל לא כתבתי את זה כי ב''זאפ'' ,כשעשיתי בדיקה רק על JBL, ראיתי שהיה לאנשים תלונות ,על חלק מהמקרנים של JBL - אולי גם חברות אחרות לא בטוח מומלצות ...)

אולי כדאי לשאול באשכול הזה או הזה

mmt3

משתמש צעיר
אגב,
רמקולים כמו זה יתנו לך סאונד מענג הרבה יותר ממקרן קול גם עם רמקולים אחוריים,
אלו ספציפית רמקולים עם סאונד מדהים, ואם מוסיפים סאבוופר תואם, בכלל...
(למרות שהם מספקים בס עצמתי ומדויק גם ככה)

תודה רבה ,רק עכשיו שמתי לב לקישור ,

בדקתי ,וחיפשתי חוות דעת על המוצר ,וזה מה שמצאתי ,ממש לא יאמן בתגובות !

‏‏צילום מסך (838).png

ואח''כ עשיתי ב''זאפ'' השוואת מחירים ,כי חבל ,זה הפרש של למעלה מ-700 ש''ח ! (באתר שתמיד כדאי לבדוק בו הפרשי מחירים - בד''כ ,שמה מוצאים הכל ,הכי זול !!!!!)

‏‏צילום מסך (842).png

ואח''כ ,עניין אותי ,עוד מוצרים מהחברה הזו ,וראיתי משהוא יותר יקר ב- 5-10 ש''ח עוד משהוא עם 200 וואט יותר (800 וואט !),אבל הוא בלי רמקולים קטנים ,שאולי יוסיפו יותר ,(אז מעניין מה יותר שווה ... ?! ) ,ועוד משהוא יקר בטירוף ,שאני לא יודע ,אם שווה לקנות ,מבלי שאני מכיר ,(כבר יצא לי שהתבאסתי ...) = שהוא עם 1200 וואט !!!!! (כנראה שלא אקנה ,כי זה מלא כסף ,גם בחלוקה לתשלומים ... ) ,ויצא לי שאני מתלבט ,אם את ה-600 וואט ,(+ רמקולים קטנים ! ,אבל עוצמה נמוכה ... ) ,או 800 וואט ( - בלי רמקולים קטנים , אבל + 200 וואט יותר !!! )

אז אשמח לתשובה ,בתגובות ...

‏‏צילום מסך (840).png

אבל יש פה בונוס בקניה ,אצל KSP ,שהם אומרים שהם יעשו יותר זול מכל מחיר אחר שנמצא ...

‏‏צילום מסך (839).png

‏‏צילום מסך (843).png

ואם תקח עוד חישוב שאני ראיתי עוד יותר זול ב''זאפ-השוואת מחירים'' ,

יש באילת 17% מע''מ פחות !

ואם אומרים להם ל-KSP ,זה המחיר הכי זול שראינו : ''זאפ השוואת מחירים'' (2254 ש''ח) ,אז תעשו חישוב של 17% פחות = 1870 !!! , = אמור לצאת יותר זול מהחנות שמוכרת ב''זאפ'' באילת (1959 ש''ח ...)

‏‏צילום מסך (841).png

בהצלחה ! ,ותודה רבה !

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (841).png
    ‏‏צילום מסך (841).png
    KB 323.1 · צפיות: 5

mmt3

משתמש צעיר
תקנה את ה600 וואט עם הקטנים,
200 וואט זה לא כ"כ משמעותי, ה600 וואט יספיק לך למלא חדר גדול...
ובכלל נתון וואט הוא ממש אבל ממש לא הכל ברמקולים,
הדגם היקר יותר תומך בדולבי אטמוס שזה לא מעניין אותך (תסמוך עלי...).

mmt3

משתמש צעיר
המקרן הזה מספק לך 5.1 ערוצים, שזה אומר- 1 מרכזי, 2 קדמיים, 2 אחוריים וסאבוופר,
זה אמור להחליף מערכת רמקולים היקפית שכוללת 6 רמקולים!

שכחתי להגיד ,תודה רבה ,על החוות דעת ,מעריך מאוד !!!!! ,וגם בעיקר על זה שבזכותך ,אני מצאתי את הרעיון :

ואם אומרים להם ל-KSP ,זה המחיר הכי זול שראינו : ''זאפ השוואת מחירים'' (2254 ש''ח) ,אז תעשו חישוב של 17% פחות = 1870 !!! , = אמור לצאת יותר זול מהחנות שמוכרת ב''זאפ'' באילת (1959 ש''ח ...)

תודה רבה ! ,(כי מבלעדיך לא בטוח שהייתי רואה ...)

mmt3

משתמש צעיר
תקנה את ה600 וואט עם הקטנים,
200 וואט זה לא כ"כ משמעותי, ה600 וואט יספיק לך למלא חדר גדול...
ובכלל נתון וואט הוא ממש אבל ממש לא הכל ברמקולים,
הדגם היקר יותר תומך בדולבי אטמוס שזה לא מעניין אותך (תסמוך עלי...).
יותר מזה, ביקר יותר ככל הנראה חלק מהערוצים לא יפעלו בלי פורמט מתאים (דולבי הנ"ל) כך שלא הייתי ממליץ בכלל.
שכחתי להגיד ,תודה רבה ,על החוות דעת ,מעריך מאוד !!!!! ,וגם בעיקר על זה שבזכותך ,אני מצאתי את הרעיון :

תודה רבה ! ,(כי מבלעדיך לא בטוח שהייתי רואה ...)
אני לא חושב שהם יורידו לך מתחת למחיר אילת, הסיבה שבאילת זול כי אין מע"מ,
כוונתם להתחרות במחירים של חנויות אחרות באותם התנאים.

מלכי פריד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית

האתר הזה:
נהניתי ממש מהאתר הזה, נראה ששווה בדיקה!!!

456

משתמש פעיל
אני חובב מאד מאד מאד מוזיקה ואף מבין בה, ונכון שזה חוויה אחרת אבל גם המקרני קול בלי ה-2 הנוספים הם בסדר גמור בפרט שהמחיר הוא פחות מחצי ממה שהעלו כאן.
לי יש של JBL ונכון שעל הדגם עם 2 הרמקולים הנוספים יש ביקורות שליליות אבל על הדגם BAR 2.1 יש המלצות רבות והוא באמת מושלם, וגם כל הביקורות השליליות שיש על הBAR 5.1 שזה עם ה-2 רמקולים הדברים האלו כן טובים ומסודרים בדגם ההוא, לי עלה 1000 ש"ח בדיוק כבר כמה שנים אצלי במצב חדש ועושה את העבודה מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם, לא מבין מה צריך יותר מזה, (וודאי שמבין אבל לא חושב שיש באמת צורך) כל מי שהיה אצלי ושמע בזה מוזיקה היה בהלם

שווה כל שקל

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
האתר הזה:
נהניתי ממש מהאתר הזה, נראה ששווה בדיקה!!!
תודה על הפידבק!
למי שאוהב מוזיקה איכותית בהחלט שווה להיכנס לאתר ולהתרשם,
תוכלו לקרוא באתר הרבה על הפרטים הטכניים,
הרעיון הוא שהרמקולים שלנו בנויים בטכנולוגיה שונה מרמקול בוכנה,
הטכנולוגיה הזאת בעצם גורמת לכך שאין צורך בכמה רמקולים,
הרמקול שלנו הופך את כל החדר לנקודה מתוקה ומשדר את הצלילים בפיזור רחב לכל חלל החדר.
אם מעניין אתכם פירוט נוסף תוכלו לקרוא באתר או לשאול אותי...

נערך לאחרונה ב:

mmt3

משתמש צעיר
הרמקולים שלכם פלאנרים/אלקטרוסטטיים?
אתם בונים אותם בעצמכם?

mmt3

משתמש צעיר
אני חובב מאד מאד מאד מוזיקה ואף מבין בה, ונכון שזה חוויה אחרת אבל גם המקרני קול בלי ה-2 הנוספים הם בסדר גמור בפרט שהמחיר הוא פחות מחצי ממה שהעלו כאן.
לי יש של JBL ונכון שעל הדגם עם 2 הרמקולים הנוספים יש ביקורות שליליות אבל על הדגם BAR 2.1 יש המלצות רבות והוא באמת מושלם, וגם כל הביקורות השליליות שיש על הBAR 5.1 שזה עם ה-2 רמקולים הדברים האלו כן טובים ומסודרים בדגם ההוא, לי עלה 1000 ש"ח בדיוק כבר כמה שנים אצלי במצב חדש ועושה את העבודה מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם, לא מבין מה צריך יותר מזה, (וודאי שמבין אבל לא חושב שיש באמת צורך) כל מי שהיה אצלי ושמע בזה מוזיקה היה בהלם

שווה כל שקל
המקרן שלך אכן מצוין, אבל ככל שתעלה במחיר התוצאה תהיה טובה יותר (כמובן, לא תמיד המחיר קובע!)
שלא לדבר על רמקולים 'אמיתיים' (לא מקרן) שם אפשר להגיע לתוצאות מטורפות (וגם למחירים מטורפים....)
אבל בשביל להשקיע בזה צריך באמת להבין, אחרת זה סתם כסף לפח.

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
הרמקולים שלכם פלאנרים/אלקטרוסטטיים?
אתם בונים אותם בעצמכם?
לא. הטכנולוגיה שלנו נקראת DML , (רמקול במצב מבוזר), והיא גורמת למשטח עצמו להיות הרמקול.
אנחנו בונים את זה בעצמינו, כמובן.
בקרוב נשיק בע"ה כמה דגמים חדשים, עם מגוון נוסף של עיצובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה