התייעצות מקרה נורא שקרה היום בבית שמש

חשבת מלי

משתמש פעיל
היום יום ד' בשעה 16.43 הבת שלנו ואתה ילדיה מתוכם תינוקת בעגלה נסעו בקו 16 המופעל ע"י חברת נתיב אקספרס מכיוון קנה בושם לרמה ג', באחת התחנות עלה ילד מהדלת האחורית, הוא לא הספיק להיכנס לתוך האוטובוס והנהג סגר עליו את הדלת, הילד נשאר תקוע חציו מחוץ לאוטובוס נוסע! , בתי , יחד עם נוסעים נוספים החלו לצעוק על הנהג שיעצור אך הוא המשיך בנסיעה מהירה, בשלב מסוים הבת שלה קמה ממקומה כדי לגשת לנהג אלא שאז הוא בלם בפתאומיות, בתי עפה מספר מטרים קדימה וספגה מכה חזקה בברך, עגלת התינוקת התהפכה והתינוקת נחבטה גם היא וקיבלה מכה חזקה בפה ובשיניים, בתי לא הצליחה לקום התינוקת בכתה, הנוסעים שאגו על הנהג אשר המשיך לנסוע כאילו כלום לא קרה....
בתחנה הקרובה היא יצאה מהאוטובוס בעזרת נוסעות , הזמינה מונית ונסעה לקופ"ח, שם הובילו אותה בכיסא גלגלים בדקו אותה , נתנו לה משכך כאבים חזק וצילמו את הברך שממש בנסים לא נגרם לה שבר רק נפיחות מרובה וכאבים עזים עם הפניה לאורתופד לשם אבחון מדויק,
יש לה הפרטים של הנהג, יש גם עדי ראיה, מה הכי נכון לעשות? למי לפנות? דבר ראשון חייבים להוריד את הנהג המפגע הזה מהכביש ודבר שני כיצד תובעים את החברה על הסיפור הזה? (יש למישהו פרטים איך מגיעים לרב אורי מקלב?)

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
היום יום ד' בשעה 16.43 הבת שלנו ואתה ילדיה מתוכם תינוקת בעגלה נסעו בקו 16 המופעל ע"י חברת נתיב אקספרס מכיוון קנה בושם לרמה ג', באחת התחנות עלה ילד מהדלת האחורית, הוא לא הספיק להיכנס לתוך האוטובוס והנהג סגר עליו את הדלת, הילד נשאר תקוע חציו מחוץ לאוטובוס נוסע! , בתי , יחד עם נוסעים נוספים החלו לצעוק על הנהג שיעצור אך הוא המשיך בנסיעה מהירה, בשלב מסוים הבת שלה קמה ממקומה כדי לגשת לנהג אלא שאז הוא בלם בפתאומיות, בתי עפה מספר מטרים קדימה וספגה מכה חזקה בברך, עגלת התינוקת התהפכה והתינוקת נחבטה גם היא וקיבלה מכה חזקה בפה ובשיניים, בתי לא הצליחה לקום התינוקת בכתה, הנוסעים שאגו על הנהג אשר המשיך לנסוע כאילו כלום לא קרה....
בתחנה הקרובה היא יצאה מהאוטובוס בעזרת נוסעות , הזמינה מונית ונסעה לקופ"ח, שם הובילו אותה בכיסא גלגלים בדקו אותה , נתנו לה משכך כאבים חזק וצילמו את הברך שממש בנסים לא נגרם לה שבר רק נפיחות מרובה וכאבים עזים עם הפניה לאורתופד לשם אבחון מדויק,
יש לה הפרטים של הנהג, יש גם עדי ראיה, מה הכי נכון לעשות? למי לפנות? דבר ראשון חייבים להוריד את הנהג המפגע הזה מהכביש ודבר שני כיצד תובעים את החברה על הסיפור הזה? (יש למישהו פרטים איך מגיעים לרב אורי מקלב?)
מה עם הילד??אימלה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני חושב שצריך להגיש תלונה במשטרה !
זה ממש סכנת נפשות

חשבת מלי

משתמש פעיל
למה לא הזמינו משטרה מייד??
אכן , היו צריכים להזמין משטרה מיד אלא שהבת היקרה שלי זחלה על רצפת האוטובוס בוכה מכאבים התינוקת מדממת מהשיניים והנהג הרשע רואה הכל במראה וממשיך לנסוע, לקח לי זמן עד שהייתי מסוגלת בכלל לכתוב את ההודעה הזו כל כך אני נסערת וכאובה ...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בתי התקשרה למשטרה, אמרו לה תגיעי לתחנה להגיש תלונה...היא הסבירה להם מה מצב הרגל אז הם אמרו תגיעי כשיעבור לך :(
אז במקרים כאלה פשוט מודיעים למוקדן שהנהג חוסל, ואז מהר מהר הם יבואו

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אכן , היו צריכים להזמין משטרה מיד אלא שהבת היקרה שלי זחלה על רצפת האוטובוס בוכה מכאבים התינוקת מדממת מהשיניים והנהג הרשע רואה הכל במראה וממשיך לנסוע, לקח לי זמן עד שהייתי מסוגלת בכלל לכתוב את ההודעה זו כל כך אני נסערת וכאובה ...
ולמה שאר הנוסעים לא הזמינו ניידת ?!

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אתה באמת לא מבין את ההבדל?
תקרא את כל מה שכתבת באשכול הסמוך מבלי להיות בשטח ומבלי להכיר את הנושא ובעקביות אתה מאשים את ההפגנות שלא קיימות ומצדיק עוול נורא שבאופן שרירותי נהגים עצלנים בעיקר קו 55 שאמור להגיע לרחוב זקס ומשם לחזור להר נוף פשוט זורקים את הנוסעים ביניהם נשים וילדים בתואנה של הפגנה וכאתה נסחב ברגל אתה רואה שלא דובים ולא יתושים ואין זכר להפגנה ולרוב קווים אחרים כגון 39 כן נכנסים כרגיל לגאולה וכשצועקים מכאב אתה עומד בציניקניות ומאשים את הקרבן
עם כאלה ידידים מי צריך שונאים
אגב אותם נהגים יכולים לרדת בבר אילן ולהמשיך משם את המסלול מחוץ לאזור "ההפגנות" אולם הם בוחרים ברשעות לחזור משם מיד להר נוף ואין פוצה פה ומצפצף

ק'סניק

משתמש מקצוען
אפשר לפנות למשרד התחבורה..
אני בעבר בתלוהנתי על נהג שהתנקץ על מסעכה באוטובוס (מישהו זוכר???) ומשרד התחבורה קידם את סה למשפט וביקש ממני עדות....
אז ידע הציבור לפנות לשם ולא להזניח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה