דרוש מידע מקפיא מיש או מאושר עד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

א.ש.ד.

משתמש צעיר
אני אישית לקחתי מסיטי קאר אוטו סטיישין [קיה סיד] נכנס בקלי קלות כמובן קיפלתי את המושבים האחוריים
תזמינו מונית סטישיין יש הרבה מוניות טיוטה סטישיין

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
האם יצא לכם להזמין מוצר
למשל הזמנתי מקפיא ואמרו לי שהיום בערב מאוחר הוא יגיע
סתם התחשק לי להתקשר לחנות בשביל לגעת באיזה שעה הוא מגיע
והם אומרים לי אנחנו מצטערים אבל המוצר נגמר אם את רוצה יש לנו 7 מגירות במקום 8
אני ממש לא האמנתי למה שאני שומעת
כי אפילו כשהזמנתי אותו אמרתי להם לכתוב שהוא חייב להגיע לי היום יום חמישי
ותכלס עשו לי מכה קשה

מה אומרים?
ומה ההייתם עושים

דחוף תגובות

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אישית לקחתי מסיטי קאר אוטו סטיישין [קיה סיד] נכנס בקלי קלות כמובן קיפלתי את המושבים האחוריים
תזמינו מונית סטישיין יש הרבה מוניות טיוטה סטישיין
מה המידות של המקפיא עם הקרטון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה