דרוש מידע מקל סלפי למצלמת G7

yyff

משתמש פעיל
מישהו אכן יודע אם זה מתאים לG7 דגם 2 מארק?

א.כ.מ.ל.

משתמש רשום
לדעתי כן ,
אמרתי לך שיש לנו במשפחה את כל סוגי המצלמות G9 G7 MARK 3 G7 MARK2
בדקתי על G7 MARK 3 ועל G9 ועליהם מצוין,
אם את רוצה לחכות שאבדוק גם על הסוג שלך תחכי עד שיצא לי להגיע להורים שלי ...
אבל אם היה טוב גם ל G9 אז ודאי שלשלך גם יהיה טוב ,
עכשיו עולה לי אולי אני אשאל את אחותי שתשווה אם יש הבדל בין הגודל של הברגים ...

אילת וייצמן

משתמש רשום
לדעתי כן ,
אמרתי לך שיש לנו במשפחה את כל סוגי המצלמות G9 G7 MARK 3 G7 MARK2
בדקתי על G7 MARK 3 ועל G9 ועליהם מצוין,
אם את רוצה לחכות שאבדוק גם על הסוג שלך תחכי עד שיצא לי להגיע להורים שלי ...
אבל אם היה טוב גם ל G9 אז ודאי שלשלך גם יהיה טוב ,
עכשיו עולה לי אולי אני אשאל את אחותי שתשווה אם יש הבדל בין הגודל של הברגים ..
תודה!!

א.כ.מ.ל.

משתמש רשום
זה מה שאני הזמנתי אבל עלה לי זול , אני רואה שעלה לו המחיר,
תנסי לחפש משהו יותר זול , אני ביררתי גודל רבע אינ'ץ מתאים למצלמה G7
1725454421346.png

אילת וייצמן

משתמש רשום
זה מה שאני הזמנתי אבל עלה לי זול , אני רואה שעלה לו המחיר,
תנסי לחפש משהו יותר זול , אני ביררתי גודל רבע אינ'ץ מתאים למצלמה G7
צפה בקובץ המצורף 1760569
תודה רבה!
יותר זול?
רשום 20 ש"ח
הקישור הקודם היה באזור 50-60 ש"ח

א.כ.מ.ל.

משתמש רשום
רשום לך 20 ש"ח עכשיו על הקישור?
כי אצלי רשום 50-60
את מזמינה פעם ראשונה מעלי?
כי אחותי אמרה לי שבפעם ראשונה המוצרים עולים ממש זול ולכן זה עלה לי 20 ועכשיו מופיע לי 50-60.

אילת וייצמן

משתמש רשום
רשום לך 20 ש"ח עכשיו על הקישור?
כי אצלי רשום 50-60
את מזמינה פעם ראשונה מעלי?
כי אחותי אמרה לי שבפעם ראשונה המוצרים עולים ממש זול ולכן זה עלה לי 20 ועכשיו מופיע לי 50-60.
אה פתחתי את הקישור בלי להיכנס לאזור האישי כנראה לכן..
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה