מקלדת פיזית לאנדרואיד

• פותח הנושא park
  • פורסם בתאריך

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום חברים,
היה לי רעיון, במקום לקנות מחשב נייד קל, (יש לי נייד 17 אינטש) עבור הלימודים וכדו'. לחבר מקלדת פיזית לסמאטפון שלי (מוגן נתיב). שיהיה טקסט פשוט, ואז לערוך במחשב.
היה לי קשיים במציאת מקלדת שבה ניתן לעבור בין שפות, ואכן מצאתי שבמקלדת GO יש אפשרות לעבור בין השפות, הבעיה היא שאין את האות ף. זה רק כותב לי במקום את האות ;.
האם הנכם מכירים מקלדת שעובדת היטב גם למקלדת פיזית עברית?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מקלדת מצויינת, הבעיה בהגדרת התוכנה במכשיר.

smk123

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
park אתה צריך לקנות כבל OTG ולחבר אותו אם זה לא עובד צריך לדבר עם נתיב איזה אפליקצייה צריך (ממה שיש להם)
אגב איזה מכשיר יש לך?

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה, אבל מדובר על מקלדת בלוטוס, לא במקלדת חוטית.
מדובר על מכשיר G4C.

ישי ניצנוב

משתמש רשום
אני קניתי מיני טבלט [האח התאום של נגן סמארט באס קיו 2] וחיברתי בבלוטוס מקלדת בלוטוס שמצד עצה תומכת בעברית [אי אפשר לחבר יו אס בי כי גירסת האנדרואיד ישנה,] ואכן במחשב זה עובד חלק אבל לטבלאט זה רק מתחבר ומקליד ב-כ-ל-! השפות חוץ מעברית... האם יש איזה פיתרון לדבר ? וכן היתי שמח לקבל אופיס וורד להורדה שתומך בגירסאות ישנות של אנדרואיד יישר כח.
נ.ב. אם אכן ימצא פיתרון לדבר זה דבר מאוד גדול ופיתרון למי שמעוניין לכתוב בלי לסחוב עליו יותר מדי...
אם יש תוכנה שניתן להתקין וזה יוסיף את השפה כמקלדת פיזית אם כן אם יהיה אפשר להעלות לכאן.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה