מקלדת משמיעה קול עם כל לחיצה

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודעת איך זה קרה לי,
אבל מלפני כמה ימים, כל פעם שאני מקישה על המקלדת היא משמיעה צליל נחמד.
נחמד נחמד, אבל הצרה בזה שאם אני לוחצת על אותו מקש זמן ממושך (למשל בשביל למחוק שורה שלימה...) הוא מקבל פקודה רק פעם אחת (מוחק רק אות אחת).
זה נורא מעצבןןןןןן. (למשל את זה כתבתי עם ללחוץ 6 פעמים על מקש ה-ן ...)
יש למישהו פתרון?
תודה!!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יכול להיות שהפעלת בטעות מקשים דביקים?
חמש לחיצות רצופות על שיפט, מביא את החלונית.

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מה עם ספירת העומר???
די, כבר אחרי ל"ג בעומר.
מותר! (לי, בכל אופן).
יכול להיות שהפעלת בטעות מקשים דביקים?
תודה!
ביטלתי את ההפעלה, כבר אין צלילים (התקדמות :) ) אבל עדיין אני לא יכולה ללחוץ ממושכות.
יש לך עוד רעיון??

dafnat

משתמש מקצוען
תנסי בהגדרות >נוחות גישה>לוח מקשים>
upload_2018-5-6_10-40-27.png

dafnat

משתמש מקצוען
אני מסתכלת על התאריכים וחושבת לעצמי - תראי איך משהו שהיה לפני יותר מ -3 שנים, והשקעת בו כמה שניות ממשיך לעשות טוב אחרי כ"כ הרבה זמן. והזכויות ב"ה נצברות.
וככה זה בכל מעשה שאנחנו עשוים - טוב וחלילה רע. ההשפעה שלו היא לא רק באותו רגע, גם אם אנחנו לא רואים.
נקודה למחשבה.

צ. גולד

עיצוב חסידי מיוחד ומוקפד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אחרי 4 שנים... עזר לי מאוד!
תודה רבה @dafnat
@dafnat
גם אני מודה לך אחרי 4+ שנים שכתבתם את הפתרון
שברתי את הראש ולא הצלחתי להתפטר מהרעש המתקתק והאיטיות של המקלדת פתאום היום
עכשיו ראיתי את ההתכתבות ותוך רגע זה נעלם.
תודה(y)(y)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה