פיקניק מקום לעשות מנגל בירושלים

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש את גן 15 ברמת אשכול שמה
יש את פארק ירמות בבית שמש לעשות מנגל שווה לבוא מירושלים לשם!!!!!!!!!!!

צבע טרי

משתמש רשום
ממליץ מאוד על הר הרוח ליד טלזסטון
מקום משגע לעל האש!
אם מחפשים שיהיה בנתיים לילדים הקטנים מה לעשות אז אין שם מתקהים אלא יותר נוף
מתאים לבוגרים
יש שם מעגל אבנים שעושים שם מדורה חוץ מהמנגל ויושבים ושרים ממש יפה!

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

חלון בלון

משתמש צעיר
אפשר להיתקשר ל106 והם אומרים את הפארקים בהם ניתן לעשות מנגל
לגבי דשא בעמק ארזים, הייתי שם השבוע ולא ראיתי דשא?

miora

משתמש חדש
עיריית ירושלים פרסמה שיש רק 5 מקומות שמותר לעשות שם מנגל.
1. גן סאקר 2. פארק ניות 3. גן עצמאות 4. גן הפעמון 5. פארק דניה.

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בטוח שבגן העצמאות ניתן לעשות מנגל?
אשמח ממש לדעת

סתם_מישהו

משתמש רשום
אפשר בכל הפארק?
יש מקום יעודי למגלים באמצע הפראק, עם שולחנות מתאימים והכל. אבל כדאי לבוא מוקדם כי זה יתפס מהר מאוד ואין שם הרבה שולחנות אא"כ אתם מביאים שולחנות וכיסאות איתכם.
אפשר גם ללכת לעין לבן, ליד גן החיות, מקום שקט ופורח עם שני מעיינות קטנים. הכניסה לרכבים שם נסגרת בחמש אבל אפשר לחנות בחוץ ולהיכנס ברגל.
מקווה שעזרתי.

בכולופן

משתמש צעיר
בטוח שבגן העצמאות ניתן לעשות מנגל?
אשמח ממש לדעת
נשמע לי ממש מוזר, אני מכירה את הגן טוב ואין שם שום פינה שמתאימה למנגל ובחיים לא ראיתי שמישהו עושה שם מנגל. כדאי לבדוק מול העירייה, אולי מוקד 106?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמע לי ממש מוזר, אני מכירה את הגן טוב ואין שם שום פינה שמתאימה למנגל ובחיים לא ראיתי שמישהו עושה שם מנגל. כדאי לבדוק מול העירייה, אולי מוקד 106?
הם אכן אומרים בתקליט שאפשר למנגן בגן העצמאות
באמת מוזר...

שולי איטח

משתמש מקצוען
הם אכן אומרים בתקליט שאפשר למנגן בגן העצמאות
באמת מוזר...
איפה שומעים היכן ניתן לעשות מנגלים?

משהו יודע על פארק דניה/ניות איך שם
מחפשים מקום בירושלים לעשות מנגל אפשר גם שכונות
רק לא גן סאקר(היינו כבר מפוצץ גם ב1 בלילה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה