כללי מקבץ לוגואים ודברים מהתקופה האחרונה.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני שואלת אם הלוגואים האלו הם לעסקים עכשיווים?אם כן מענין למה העיצוב בסגנון הזה
כי הוא מסוגנן בצורה פחות מודרנית

זה בכוונה?
הצורה של האשה לדוגמא
הלוגו של הקראטה

בא נגיד שזה מיושן ולא מודרני עכשוי

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני לא כ"כ מבין את שאלתך? מה זה לוגו בסדנון מודרני? לפי איזו אמת מידה את קובעת את מודריניותו של לוגו :)

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
אז ככה. רבינו אליהו, אלופי ומיודעי, שהחכימני רבות רבות רבות.
ני נזכר בשעות לא שעות שהעברתי איתך בטלפון על קופוזיציות ודוגמאות, ולכן אני מרגיש צורך עז להגיב.

מודרני זו הגדרה ל "מה שהולך היום"!

מי כמוך כמעצב "על" יודע את זה. אתה מבין לבד שהגופן פנינה הוא לא גופן "עכשווי" במובן המודרני, אבל להיט בספרות התורנית. (או בכיכוב בייגל בייגל כשרוצים לדמות פולין של שנת תתפפפטטט"). אז כן, פרנקפורט הוא פרנקפורט, וסקופ הוא "סקופ". כל גופן מיועד במהותו להשלים את היצירה אליה הוא נועד.

אני מניח שאתה מבין גם שהגופן יידישקייט של אאא מתאים מאוד לענתיקה משנות האלף השני ומעלה, ולא מתאים לעידן העכשווי אלא אם כן לשימוש ספציפי לאזור זמן ספציפי.

לעומת זה. הגופנים המרובעים, מהוקצעים, משוטחים, הם הם הגופנים העדכניים. יש מבין?
הלוגואים שלך מדהימים, אם מסתכלים ביחס לזה שהם מכוונים ללימודי קומופוזיציה. לעומת זאת אם המטרה היא לוגו לשם לוגו ואני מניח ששאלה של 'סתם' כיוונה לשם, אז השאלה היתה לאיזה "עסק" הלוגו מתוארך, וכך.

לגופו של ענין:
הלוגו "טעם טרי" לא מדבר אלי. הוא כבד, מסורבל, מחפש את עצמו, שילוב הצבעים הוא אלי מעניין, אבל לא משתלב לי עם "טעם" אולי עם טרי, אבל זה לא זה, זה ממש לא הסגנון שהולך היום. איי... למה לאבא שלי זה היה טוב ולי לא, תשאל את אבא שלי, הוא בטח יענה לך בסגנון "קושיות שואלים בליל הסדר".

האחרים אגב הם אולי עדכניים יותר, אבל מרגישים כמתייחסים לתקופה כל שהיא בהיסטוריה, אמן הקראטה, והפרצוף המדובלל שמייצג מישהו או משהו, מייצגים הרבה יותר מלוגו, הם מייצגים אמירה, ויותר מכל "שאלה" - ולשאלה אין מענה, מי אני ומה שמי?

בדיוק לכן הלוגואים שונים במהותן מהלוגואים המוכרים כיום, ולכן לכאורה לא "מודרניים". כי שוב, מודרני זה מה שהולך "היום", ויעידו עשרות זוגות-משקפי-ארי-פוטר-שמעטרים-את-אפי-חצי-מכלל-ישראל...

שיט הברבורים הוא דווקא לוגו שיכול להקרא מודרני, למרות שאין לי מושג מה הוא מייצג, הדוגמן פחות. ככלל ריבוי הקווים הצבעים והשרטטת בלוגואים מביאים לוגו פחות מינימליסטי וזו גם עוד סיבה למה הלוגואים מוגדרים בעיניי פחות מודרני, ובכל אופן חלקם.

מה שבהחלט? היצירות מעוררות השראה. סוג של פריצת דרך ולמרות שאני לא ירוץ לחקות. את כן מאוד אשמח לחכות. לעוד מהזן הזה. :)
ואם תעלה את יצירת הספר בהדסטארט? מבטיח לתמוך ;):D

עיצובי

משתמש רשום
'סתם' צודקת בשאלה שלה, אבל נראה לי שלא זה היה כוונת המשורר, ר' אלי אעלה לכאן דוגמאות של לוגואים', אך גם כמה וכמה פוזות 'אומנותיות' אשר ישמשו אותו להמחשת כל מיני דברים הקשורים לקומפוזיציה שיועלו בספר, הדמות של 'ה'קראטה' וכו' אינו אמור לשמש כלוגו לשום סוג של עסק גם לא לעסק בסגנון של פעם..

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
א. הקארטה זה לא לוגו
ב. הדוגמן זה לא לוגו, זה מציג חיבור בין שני אלמנטים שונים לחלוטין שעם קצת דבק מחבר זה נראה כאחת לעין.
ג. כל הדוגמאות כאן הם מובאות לעניין קומפוזיציה עם סימטריה דינאמית ולא סטאטית.

כשאתה מתכוון ללוגו מודרני אתה כנראה מתכוון לסגנון של אלו המצורפים (הקובץ המצורף) אם כן אתה מתכוון לסגנון "סליק דיזיין"

קבצים מצורפים

• MLogo.png
    MLogo.png
    KB 28.2 · צפיות: 64
  • Opera.png
    Opera.png
    KB 19 · צפיות: 68

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אגב, אין לי שום כוונות לכתוב על עיצוב לוגואים, את זה כבר עשה עבודה מצויינת חיים בניסטי.
אני מדבר על קומפוזיציה טהורה נטו, ידע בת אלפי שנים.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
או יופי
'נאה' הגיב למה שהתכוונתי

יש את עולם הדיגטל שבו יש כללים בעיצוב
של גוגל ועוד עכשיו מה שקורה בעולם זה עיצוב מאד שטחי - הכל מעוצב חומרי, שטוח ומינמלסטי

ומה שהעלה לבסוף זה בכיון הנכון
כתבת לווגאים ועכשיו אתה כותב שזה לא וזה רק קומפוזציה
אז נרגעתי...

חו לא התכוונתי לפגום בידע העצום
רק ראיתי שזה ממש סוג של לוגואים עם שפה שלא עשתה לי תאבון לאכול סלט ....
אז היה לי חושב לשמוע מה עומד מאחורי זה

ותמשיך להיות פעיל
זה נותן טעם של פרוג הישן לפני 10 שנים...

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אליהו פריד;n4997731:
א. הקארטה זה לא לוגו
ב. הדוגמן זה לא לוגו, זה מציג חיבור בין שני אלמנטים שונים לחלוטין שעם קצת דבק מחבר זה נראה כאחת לעין.
ג. כל הדוגמאות כאן הם מובאות לעניין קומפוזיציה עם סימטריה דינאמית ולא סטאטית.

כשאתה מתכוון ללוגו מודרני אתה כנראה מתכוון לסגנון של אלו המצורפים (הקובץ המצורף) אם כן אתה מתכוון לסגנון "סליק דיזיין"
כנראה שהכותרת הטעתה את הקורא... מקבץ לוגואים ודברים מהתקופה האחרונה. (דברים? - הייתי משנה להגדרות קומפוזיציות

הלוגואים שהעלית מדהימים. זכרון מנחם זכור לי לטוב עוד מאחד הניוזלטרים בשנות ה2000 ועשר + ערך מוסף - רעיון עם אליהו פריד מעצב הלוגו, עד היום אני זוכר עוד את ההסבר עם "היד" ווואואו.... זכרונות מנחם...

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אדרבא, תוציא אנציקלופדיה...

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
חחח, דוקא העלתי את הלוגו הזה כי "סתם" אמר שהעבודות שהעלתי מזכירים לו את פרוג מלפני 10 שנים, אז העלתי לוגואים יותר "סליקיים" מלפני 10 שנים :D
אבל אין כמו נוסטלגיה.

הנה עוד לוגו מלפני 10 שנים (אני לא מאמין שבשנת 2017 אני מעלה לוגואים של שנת 2007 :)

קבצים מצורפים

• Lauf.png
    Lauf.png
    KB 161.2 · צפיות: 67

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה הקשר בין הלוגו הממוקם בצד שמאל, לבין הרשת הממוקמת עליו?

בתשבע7

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מחכה בכליון עיניים לספר....
כל עבודה שאתה מעלה מצליחה לסקרן אותי יותר ויותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה