נספח לאתגר מצמיח ישועה • נספח לאתגר 72

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני יודעת.. התכוונתי שאולי אם תנסי לשחק איתו יכולות לצאת לך תוצאות טובות יותר, גם לי הפרומפט הזה לא הצליח מיד, ולקח קצת ניסיונות עד שהגעתי למשהו נורמלי
או לכתוב את הפרומפט הזה בדיוק באנגלית... 🤔

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
סקיצות: סגנון מאויר.

1. אור בקצה המנהרה.

yair_00_A_6-year-old_boy_walks_in_a_long_tunnel_a_light_at_th_a4517112-0e7a-4fca-8ba9-274a2a34...png

2. הגעת ליעד.
yair_00_At_night_a_25-year-old_man_with_a_cloak_and_backpack__bba11162-b242-4c13-8a73-5eb6a383...png

3. תינוק נולד.
yair_00_25_year_old_man_with_hat_holding_one_month_old_baby_f_46ffa383-e542-4298-b389-8e6b11ee...png

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
למעלה האתגר של מחר
אנא לפנינו 3 שבועות תשעת הימים ותשעה באב, יש עוד הרבה זמן והזדמנויות לחזור לנושא הגאולה
ולכן מכאן ואלך לאחר 3 אתגרים רצופים , פשוט להחליף נושא וכיוון. תודה

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
וואו
בלאונרדו? יש סיכוי לפרומפט לתמונה האחרונה?
תודה.
במידג'רני.
25 year old man with hat holding one month old baby, focus on the baby, nostalgic, polished style, blurred lines, dramatic style, illustration style, simple pencil style, grayscale,

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
למעלה האתגר של מחר
אנא לפנינו 3 שבועות תשעת הימים ותשעה באב, יש עוד הרבה זמן והזדמנויות לחזור לנושא הגאולה
ולכן מכאן ואלך לאחר 3 אתגרים רצופים , פשוט להחליף נושא וכיוון. תודה
תודה על זה.
התכוונתי לומר את זה בעצמי בהמשך.
אם למשתתפים באתגר זה מייגע, לאחראים על האתגר זה כמעט בלתי אפשרי.
באופן אישי היה לי די קשה למצוא נושא שלא יהיה חופף למה שהיה פה אתמול ושלשום, וגם יהיה מעניין איכשהו. אבל בכל זאת, לא יכולתי לתת אתגר רגיל במוצאי הצום.
לדעתי בימים הבאים אפשר לחזור לנושאים הרגילים, מקסימום אפשר להוסיף בכללי האתגר משהו כזה:
אין להעלות תמונות הומוריסטיות. אם הייתה לכם ישועה גדולה ומצאתם עט אבוד מתחת הספה- נשמח לשמוע על כך, לא כאן. שמרו את האתגר לתמונות מרגשות באמת.
@מנהל ai
נשמח לשמוע את דעתכם בעניין.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@פנינה ריימונד חשבנו אותו כיוון
גם אני יצרתי את האוצר שמתחת התנור [כבר בשעה 22:00] אבל בגלל שלא יצא טוב לדעתי ולא באמת רואים תנור אז לא העליתי. שלך מקסים!

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תודה על זה.
התכוונתי לומר את זה בעצמי בהמשך.
אם למשתתפים באתגר זה מייגע, לאחראים על האתגר זה כמעט בלתי אפשרי.
באופן אישי היה לי די קשה למצוא נושא שלא יהיה חופף למה שהיה פה אתמול ושלשום, וגם יהיה מעניין איכשהו. אבל בכל זאת, לא יכולתי לתת אתגר רגיל במוצאי הצום.
לדעתי בימים הבאים אפשר לחזור לנושאים הרגילים, מקסימום אפשר להוסיף בכללי האתגר משהו כזה:

@מנהל ai
נשמח לשמוע את דעתכם בעניין.
אני אמורה להעלות בימים הקרובים (מחר? איבדתי חשבון)
ובאמת חשבתי על משהו שונה לגמרי מגלות וגאולה, אבל איכשהו מתקשר ומתאים לימים אלו

חיפושית:)

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שיפור משמעותי, ברור שעדיף את מה שהעלית. התמונה אחרי השיפור נראית הרבה יותר אמיתית.

סליחה שאומרת.. אבל זה אפשרי לפי הכללים? כי בעקרון אסור לערוך את התמונות..
מצטרפת לשאלה אם זה אפשרי
כי אני באמת הרבה פעמים פוסלת אצלי תמונות כי העיניים נראות לא משהו... והיה נשמע שאסור לערוך
אני רואה עכשיו שהפריפיק ממש מיפה אותן...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
@פנינה ריימונד חשבנו אותו כיוון
גם אני יצרתי את האוצר שמתחת התנור [כבר בשעה 22:00] אבל בגלל שלא יצא טוב לדעתי ולא באמת רואים תנור אז לא העליתי. שלך מקסים!
גם את לפעמים עולה על רעיון שלי ;) תאומות לא סיאמיות :)
האמת שגם שלי מוכן מזמן רק האינטרנט שלי מגמגם :(

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
DALL-E3
תפסתי אותו בזמן טוב, ביקשתי כיפה והוא פשוט שם לו כיפה, באמת לא מובן מאליו..
באמת תמונה מרגשת [ונוגעת לי עמוק בלב :) יש לי שמעון כזה, בן 3]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה