דרוש מידע מצלמת SX740 נהיית מסך שחור

דביבונת

משתמש חדש
יש לי מצלמת SX740 קנון כבר 4 שנים ובשנתיים האחרונות כבר פעמיים נהיה לי מסך שחור וכל פעם שלחתי לתיקון של איזה 400 שח
ועכשיו שוב פעם וזה קורה פתאום לא קיבל מכה או משהו
שמעתם על התופעה הזו מישהו יודע מה המקור ואיפה אפשר לתקן בזול

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לא עובד אפילו שמכבים ומדליקים?
או משהו בסגנון?

דביבונת

משתמש חדש
כשמרימים את המסך למעלה זה עובד אבל גם לא תמיד
כנראה משהו במגעים שם

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
כנראה שהתיקון לא כ"כ איכותי...
אם היו מחברים חזק את החוטים או את ה... [מה שיש שם...]
זה לא היה קורה..

[שלחת פעמיים לאותו אחד...? אולי כדאי לנסות מישהו אחר..]

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יכול להיות שנגע במים?

דביבונת

משתמש חדש
שלחתי פעם אחת לקנון ופעם אחת לאחד בבני ברק
לא ידוע לי שנגע במים

פופופ

משתמש צעיר
זה קרה גם לאחותי פעמיים
המוכר הסביר לה שבגלל שהמגעים
של הסלפי כ"כ עדינים
ובשימוש תמידי
זה דבר שקורה
צריך פשוט ממש להיזהר עם זה

דביבונת

משתמש חדש
מה הכוונה כאילו לא להשתמש עם הסלפי נראה לי זה הפיתרון היחיד אם כן אז למה הוא קיים
דפפקטט:mad:

פופופ

משתמש צעיר
לא אמרתי לא להשתמש
לי יש דגם 730 כבר 3 שנים בערך בלי עין הרע
(זה גם עם סלפי)
ואני משתמשת בזה המון
פשוט מאד בעדינות
וגם אני לא נותנת לאף אחד לגעת לי בזה
אני ממש שומרת עליה
ורוב התמונות שלי אני עושה עם הסלפי
כך שאני חושבת שזה עניין של להבין שמדובר במשהו רגיש
ולנהוג בהתאם.........
בהצלחה

*@*@

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מדובר על הפלט הגמיש שמחבר בין המצלמה ללוח מסך
ניתן לראות את זה בצבע שחור מתחת המסך כשפותחים את המסך יש פלסטיק עם קפיץ שאמור להגן עליו
בדרך כלל בדיוק איפה שהפלט הגמיש מתקפל עם הזמן זה נסדק ואז הנתונים לא עוברים בין המסך למצלמה ולכן זה מפסיק לעבוד ניתן גם לראות את זה בעין לפעמים שיש קרע בתוך הקיפול
לפעמים כשהמסך פתוח וזה עדיין לא נסדק לגמרי רק התחיל להקרע המגעים אז הכבל מסך עדיין נראה שלם ,וכשהוא פתוח המגעים נוגעים כשהוא מקופל אז הם מגיעים לא נוגעים ולכן חייבים להחליף את הכבל הזה
אני ממליץ לתקן את זה אצל 0548445557 זה עולה אצלו פחות מ150 שקל

*@*@

משתמש רשום
מנוי פרימיום
ירושלים - ב''ש - מ''ע - ועוד

כשמרימים את המסך למעלה זה עובד אבל גם לא תמיד
כנראה משהו במגעים שם
זאת אומרת שהרצועה שמקשרת בין המסך למצלמה נפגם מחמת השימוש בסלפי, יש באלי אקספרס ב - 30 שקל כולל משלוח, עם קצת חוש טכני אפשרי לעשות את זה לבד, מניסיון.

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש לי מצלמת SX740 קנון כבר 4 שנים ובשנתיים האחרונות כבר פעמיים נהיה לי מסך שחור וכל פעם שלחתי לתיקון של איזה 400 שח
ועכשיו שוב פעם וזה קורה פתאום לא קיבל מכה או משהו
שמעתם על התופעה הזו מישהו יודע מה המקור ואיפה אפשר לתקן בזול
ראשית כל כדאי לך להתייעץ אם אחד שמתקן, (לא להראות לו, - קודם לשאול , ואז אם זה מחיר מוצלח
אז לתת לו לתקן.- כלומר לתת לו תחושה, שזה לא דחוף לך, כדאי שלא יבצע סחיטה מקצועית)
יש אדם רוסי מאוד ממוחה, שיש לו מעבדה בי-ם, רח' מא"ש, 5 זה נקרא "מעבדת גאולה" - מומלץ מאוד!!!
טל':0548425929

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה