דרוש מידע מצלמת 740/g7 לשימוש ביתי מה עדיף?

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האמת את כל המצלמות שלי קניתי ב"רואים עולם"

בסוף גם הפעם...
הזמנתי והם שלחו אלי.
לא יודעת כמה זה קריטי אבל ממש רציתי את האחריות של קרט ואת החוברת בעברית והייתי מוכנה להשקיע בזה עוד 150 שקל.

יש את המצלמה גם כאן בטיפה יותר זול
אבל בדיוק היה חסר ולא רציתי לחכות

אליהו הנביא 1

משתמש רשום
המשתמש נחסם
אוקי אם את חושבת לקנות G7 מארק 2/3 יש אחד מירושלים
שמוכר יד ראשונה ב2500 מארק 2 ו3 בכמה מאות יותר
המספר שלו 0504164976

אליהו הנביא 1

משתמש רשום
המשתמש נחסם
לא כ"כ ראיתי את ההודעות הקודמות אז כתבתי
אבל טוב מה אני יגיד אז שיהיה בהצלחה

הולי הובי

משתמש פעיל
אשמח לשמוע מניסיון-

האם יש הבדל משמעותי בין SX7'20 ל-SX710
וכן האם ההבדל בין 740 ו-730 לבין ה-720 מתבטא בעיקר במסך המתכוונן (שאין לי צורך בו)

saralulu

משתמש מקצוען
אני אישית בזמנו התלבטתי בין הסוגים הנ״ל והיה לי חשוב זום, במיוחד כשמסריטים למשל מסיבה, אפשר להגדיל מהמם מה שאין בg

05 תקשורת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
למי שמתעניין יש ל05 תקשורת
מצלמת SX740
במחיר הזול בארץ בעברית
אחריות בפריסה ארצית למשך שנה
05KOSHER05 בג'ימייל

ספרינגית

משתמש מקצוען
740 מצויינת ויוצא תמונות מצויינות! היא פחות שברירית מG7
היא יותר מסיבית כך שבבית עם ילדים לדעתי היא עדיפה
מי שנותן לילדים לנגוע במצלמות היקרות האלה- בהצלחה לו
מנסיון שלי - נפילה אחת וביי ביי למצלמה
או תיקון של 300 ש"ח שלא תמיד הוא תיקון מוצלח
אצלינו זה לא מכשיר צפייה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה