דרוש מידע מצלמת סוני, טובה או לא?

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
דרוש בדחיפות מידע איזה מצלמות סוני הם באיכות גבוהה כמו 740, ו-G7/ G9 של קנון,
וכמה המחיר שלהם..
תודה מראש

רחל לאה1

משתמש חדש
לי יש מצלמה של סוני דגם zv-1 עלתה באיזור 2800 ומרוצה מאוד!!
לא יודעת איך בהשוואה לg7 אבל לעומת 740 אין מה להשוות באיכות! של סוני חדה ואיכותית הרבה יותר ובפרט בווידאו.
רק צריך לשים לב שהתפריט של סוני הוא באנגלית והזום לא כמו בקנון

תמר צילום

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הי,
סורי שמקפיצה אשכול ישן
יש לעוד משהו מידע על מצלמת סוני ZV1
תודה מראש!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
קניתי עכשיו את הסוני ZV1 ב2400
שאלתי את חנות הצילום ארליך איך היא בהשוואה לSX (שבאותו מחיר פחות או יותר)
והם אמרו שבSX יש יותר זום, אבל אם לא מפריע לי, בכל פרמטר אחר הסוני טובה יותר, בעיקר בצילום בתאורה גרועה (שזה צילום ביתי בדרך כלל)
ואת כל זה הם אמרו למרות שאין להם את הסוני במלאי.

ברשת אני רואה שהיא מתחרה של הG7 , למרות שבמחיר היא 1000 שקל פחות. ראיתי סקירות שנתנו לG7 יותר ולהפך . כנראה תלוי בצרכים שלך.
ZV1 גם חדשנית יותר , וזה משמעותי במצלמות של היום.

בשביל התמונות שאני צריכה , תמונות ילדים שנראות מעולות אבל הכל על אוטומט כי אני לא יודעת להתאים את המצלמה - אני חושבת שהסוני מושלמת.
כמובן שלא רק, ואפשר לנצל אותה הרבה יותר. אבל להוציא 3.5K על מצלמה שלא נותנת יותר זה בזבוז לדעתי
(ולא יודעת למה יש פה קונצנזוס מלא על הG7. כבר חשבתי שחוץ ממנה אין מצלמות בעולם אחרי פרוג)

שוקולית

משתמש רשום
קניתי עכשיו את הסוני ZV1 ב2400
שאלתי את חנות הצילום ארליך איך היא בהשוואה לSX (שבאותו מחיר פחות או יותר)
והם אמרו שבSX יש יותר זום, אבל אם לא מפריע לי, בכל פרמטר אחר הסוני טובה יותר, בעיקר בצילום בתאורה גרועה (שזה צילום ביתי בדרך כלל)
ואת כל זה הם אמרו למרות שאין להם את הסוני במלאי.

ברשת אני רואה שהיא מתחרה של הG7 , למרות שבמחיר היא 1000 שקל פחות. ראיתי סקירות שנתנו לG7 יותר ולהפך . כנראה תלוי בצרכים שלך.
ZV1 גם חדשנית יותר , וזה משמעותי במצלמות של היום.

בשביל התמונות שאני צריכה , תמונות ילדים שנראות מעולות אבל הכל על אוטומט כי אני לא יודעת להתאים את המצלמה - אני חושבת שהסוני מושלמת.
כמובן שלא רק, ואפשר לנצל אותה הרבה יותר. אבל להוציא 3.5K על מצלמה שלא נותנת יותר זה בזבוז לדעתי
(ולא יודעת למה יש פה קונצנזוס מלא על הG7. כבר חשבתי שחוץ ממנה אין מצלמות בעולם אחרי פרוג)

תודה על המידע
איפה קניתם ?
חיפשתי וראיתי שיש zv1 zv1f איזה מהם ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה