דרוש מידע מצלמה חופפת לG7...

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@moti!a אתה יכול לומר לי איזו מצלמה עדיפה עבורי?
g7 mark 2, g7mark 3, sx740?
הצורך שלי הוא לצילום ביתי, צילומי ילדים בבית, גינה, טיולים וכו
חשוב לי שהתמונות יהיו באיכות גבוהה.
תודה מראש על העזרה!

הג'י 7 נחשבת לאיכותית יותר
סדרת הג'י נחשבה תמיד לאיכותית במצלמות הביתיות

הבעיה היא שאין לה זום (יש אבל קטן ) ככה שלטיולים יש מגבלה

כשיש זום גדול חווית הצילום גבוהה יותר , אפשר לצלם פורטרטים מרחוק בלי שהמצולם בכלל יודע ובלי לתקוע לו את המצלמה בפרצוף
או את הילדים שעסוקים במשהו שאם נתקרב אליהם לצלם הם יפסיקו את העיסוק והפסדנו תמונה
מה שעם הזום מצלמים בקלות מרחוק בלי שהם שמים לב

ברוב המוחלט של הצילומים לא תרגישו הבדל בין הצילומים של 2 המצלמות

בתאורה נמוכה יש יתרון ל 7
אבל כמה אתם מצלמים בתאורה נמוכה ?

אני אישית מעדיף את ה 740 ולכן קניתי אותה ולא את ה 7 בזכות הזום הענק ואת ה 70 בזכות הזום הסופר ענק
לקחתי אותה לחול וזה פשוט תענוג

כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו

koket

משתמש רשום
הג'י 7 נחשבת לאיכותית יותר
סדרת הג'י נחשבה תמיד לאיכותית במצלמות הביתיות

הבעיה היא שאין לה זום (יש אבל קטן ) ככה שלטיולים יש מגבלה

כשיש זום גדול חווית הצילום גבוהה יותר , אפשר לצלם פורטרטים מרחוק בלי שהמצולם בכלל יודע ובלי לתקוע לו את המצלמה בפרצוף
או את הילדים שעסוקים במשהו שאם נתקרב אליהם לצלם הם יפסיקו את העיסוק והפסדנו תמונה
מה שעם הזום מצלמים בקלות מרחוק בלי שהם שמים לב

ברוב המוחלט של הצילומים לא תרגישו הבדל בין הצילומים של 2 המצלמות

בתאורה נמוכה יש יתרון ל 7
אבל כמה אתם מצלמים בתאורה נמוכה ?

אני אישית מעדיף את ה 740 ולכן קניתי אותה ולא את ה 7 בזכות הזום הענק ואת ה 70 בזכות הזום הסופר ענק
לקחתי אותה לחול וזה פשוט תענוג

כל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו

תודה ענקית על התשובה המפורטת!!
מבחינת איכות וחדות התמונה, ה 740 ממש ירודה בהשוואה ל g7?
והתוודעתי כעת לדגם חדש - g5, מה דעתך עליו בהשוואה למצלמות הנ״ל?
תודה רבה על העזרה!!!

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה ענקית על התשובה המפורטת!!
מבחינת איכות וחדות התמונה, ה 740 ממש ירודה בהשוואה ל g7?
והתוודעתי כעת לדגם חדש - g5, מה דעתך עליו בהשוואה למצלמות הנ״ל?
תודה רבה על העזרה!!!
התמונה ב 740 ממש לא ירודה
האיכות טובה מאוד

לא מכיר לעומק את ההבדלים בגרסאות ה ג'י כי אף פעם לא התעניינתי במצלמות ללא זום

בגדול הסדרה מצויינת

shifi.n

צלמת וידאו וסטילס מקצועית /מעצבת פרינט ודיגיטל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
D I G I T A L
בדקתם אצל עזריה לוי הסוכן של כאמרה ?

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אפשר להבין מה זה מראה?

המצלמות ה'מקצועיות' של ה 20 שנה האחרונות הן עם מראה (ראי) מה שדרש
שיהיו גדולות יותר
בשנים האחרונות הסירו את המראה (לא משנה כרגע מה היה התפקיד שלה) והן קופקטיות יותר וגם העדשות שלהן קטנות יותר

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
המצלמות ה'מקצועיות' של ה 20 שנה האחרונות הן עם מראה (ראי) מה שדרש
שיהיו גדולות יותר
בשנים האחרונות הסירו את המראה (לא משנה כרגע מה היה התפקיד שלה) והן קופקטיות יותר וגם העדשות שלהן קטנות יותר
את זה הבנתי,
דווקא החלק הזה היה לי מעניין לדעת
מה היה התפקיד שלה

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את זה הבנתי,
דווקא החלק הזה היה לי מעניין לדעת

אה.... אוקיי :)

קרא כאן את כל ההסבר :

דבורה-

משתמש צעיר
ישראל, לא?
הסוכן מבורו פארק יכול להעביר את זה, לעשות משלוח או משהו?
מי הוא? מניסיון? מומלץ? אמין?
קוראים לו לפקוביץ
חברה שלי קנתה אצלו כמה מצלמות.
לפי מה שידוע לי הוא לא עושה משלוחים לארץ. צריך למצוא מישהו שיקבל את המצלמה שם ויביא לארץ. (כמובן ללא האריזה כדי לא לשלם מכס)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה