מצלמה חדשה למכירה

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מצלמת ניקון D7000 ששימשה בחודשיים האחרונים כגיבוי בלבד, עשתה רק 874 קליקים, עם אחריות "הדר" לעוד שנתיים ...
בקיצור, חדשה לגמרי עם אחריות יבואן במחיר זול בהרבה.
בחנות העלות היא יותר מ-3500
מחיר ינתן בפרטי/מייל/טלפון (בתיק עבודות ישנם אפשרויות יצירת קשר)

(אני מפרסם קודם פה, לפני שאכניס אותה גם ליד 2 וקבוצות צילום שונות ... זו באמת הזדמנות ואשמח שמישהו "משלנו" יזכה בה. אם עד פורים היא לא תימכר פה, אפרסם במקומות נוספים)

כך נראה גוף המצלמה
צפה בקובץ המצורף 188865

זהו המפרט שלה

צפה בקובץ המצורף 188866

תוצאת בדיקת קליקים
צפה בקובץ המצורף 188867

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי ספר בעברית לדגם הזה,קיבלתי אותה לשבוע עד שהדפיסו בעברית לD800 נתנו לי את זה כדי להכיר את ניקון,השבוע התחלתי סדר פסח וחשבתי לפרסם פה מי שרוצה שיקח ויהנה.
מה שנקר צירוף מקרים מוצלח.

יש לי גם ספר לקנון 1V או 3,30,33,300,3000 למי שיש מצלמה כזו ורוצה את הספר שיקח.

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שלמה;1219773:

תודה
חשבתי ללכת על קנון 60 די, צילומית, יש לך גם לזה חוברת הדרכה? אשמח.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואת הספר של D7000 לקחו 5 דקות אחרי שכתבתי פה:)
הספר של קנון זה ספר אחד שמתאים לכל הדגמים הנ''ל,יש אפשרות לקנות בקרט ישראל ספר שמתאים לדגם שלך אם יש להם במלאי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה