עזרה מצאתי כרטיס אשראי

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
של ויזה, וחיפשתי את בעל הכרטיס ב144 וכו',
ותכלס אין אחד כזה.
בנסיון להתקשר לחברה חיכיתי על הקו מעל לשעה. עד שהתייאשתי ולא זכיתי למענה. עכשיו ניסיתי שוב. ושוב- אין מענה.
באתר אני יכולה לקבל פרטים רק על כרטיסים שלי.

מה אתם מציעים לעשות?
רחמנות על בעל הכרטיס:(
תודה רבה!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ויש סיכוי גבוה הבן אדם ביטל

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם מצאת את זה בשכונה, ברחוב צדדי, ולא באמצע גאולה / רבי עקיבא.
תנסה לבדוק בספר טלפונים של השכונה.
זה מה שאני עשיתי כשמצאתי כרטיס ליד הבית...
מצאתי ברחוב צדדי, אין בספר טלפונים, השם: שלמה יצחק שטרן.
בחברה בדיווח על גניבה זה מענה קולי- לחסום את הכרטיס במידי, או באמצעות מסרון וכו',

(אני לא מבטלת אם אני לא רואה פעילות כי רוב הסיכויים שזה נמצא ולא נגנב.-אני עוקבת.-שלא יקרה לי.)

12 Shira

משתמש מקצוען
יש לי טלפון של ההורים, את פה?
אם כן אני יכתוב, תלייקי שראית ואמחק

או אם תוכלי לכתוב לי בפרטי, עדיף.

D

Deleted 66182

אורח
של ויזה, וחיפשתי את בעל הכרטיס ב144 וכו',
ותכלס אין אחד כזה.
בנסיון להתקשר לחברה חיכיתי על הקו מעל לשעה. עד שהתייאשתי ולא זכיתי למענה. עכשיו ניסיתי שוב. ושוב- אין מענה.
באתר אני יכולה לקבל פרטים רק על כרטיסים שלי.

מה אתם מציעים לעשות?
רחמנות על בעל הכרטיס:(
תודה רבה!
לפני שבוע היינו באותו המצב בדיוק רחמנו כ"כ על בעל הכרטיס לא הצלחנו לאתר בסביבה זה היה שם נדיר
וכשסוף סוף ענו לנו בבנק אמרו לנו שעדיף לנו להשמיד אחרת הם מדוחים שהכרטיס אצלנו ואנחנו עלולים להיחשד בלקיחה
כך ענו לתדהמתנו בבנק לאומי
לפחות לא מצא את זה נכרי והלך לשופינג אבל היינו המומים..

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצאנו בעבר כרטיס אשראי, התקשרנו לחברת האשראי והם עשו לנו שיחת ועידה עם המאבד, וכך דיברנו כשהנציג איתנו על הקו.
לצערנו בעל הכרטיס כבר ביטל את הכרטיס ומאוד הצטער על כך
עדיף כמה שיותר מהר להתקשר לחברה שהם יעשו שיחת ועידה עם המאבד, וכך תוכלו להחזיר לו לפני שהוא יבטל

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לפני שבוע היינו באותו המצב בדיוק רחמנו כ"כ על בעל הכרטיס לא הצלחנו לאתר בסביבה זה היה שם נדיר
וכשסוף סוף ענו לנו בבנק אמרו לנו שעדיף לנו להשמיד אחרת הם מדוחים שהכרטיס אצלנו ואנחנו עלולים להיחשד בלקיחה
כך ענו לתדהמתנו בבנק לאומי
לפחות לא מצא את זה נכרי והלך לשופינג אבל היינו המומים..
יש לי רעיון!

גשו לכספומט תכניסו > תקישו קוד חכו עד שהכרטיס יבלע... זהו... קיימתם את המצוה:rolleyes:

D

Deleted 66182

אורח
יש לי רעיון!

גשו לכספומט תכניסו > תקישו קוד חכו עד שהכרטיס יבלע... זהו... קיימתם את המצוה:rolleyes:
במחשבהשניה עדיף לא להכנס למצלמות של הבנק..

ohadi

משתמש רשום
למסור בתחנת המשטרה הקרובה לביתך. סביר להניח שהכרטיס כבר נחסם.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ניסיתי להגיע לועידה עם בעל הכרטיס לא תפסתי את חברת האשראי אחרי שעה בטלפון (לא בהגזמה 57 דקות!!!- עד שנמאס לי וניתקתי)
תכלס בזכות @12 Shira נמצא המאבד....
(לא תאמינו עד הסבתא הגענו)

תודה לכולם- תזכו למצוות!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה