שיתוף - לביקורת מצאתי ברכב צרור מפתחות

castamir

מהמשתמשים המובילים!
כהן השכן, שהכובע שלו שחור בדימוס היום נראה כמו נמר שלג נדיר כולו חברבורות לבנות, החליפה שלו מדגם מייצג של כל מה שאכל מפסח תשפא עד פסח תשפב ופירורים של מאאתיים בורקה, המשקפיים שלו מטושטשות כמו אובך ערפיח סיני עמוק ביום הכי מלוכלך של אוגוסטוס, הנעליים שלו פותחות עליך פה כמו פופוטם מפהק פיהוק של החיים אחרי קם משינת חורף של דוב -

הוא איש טוב. יש לו מבט מעורפל אלכסון כלפי מעלה כאילו תמיד רואה בעיניים המימיות משהו שכולם לא רואים ולא יודעים אפילו תוך כדי שקורא את העיתון של השכן בלי האינטרנט מטפטף עליו אפר מחצי סיגריה חצי דולקת נובלס לייט ומיד מנער את החליפה שלו על העיתון שלא שלו שלא תישרף לו פתאום למה יש שם אוסף נדיר מאכלים של שנה כבר אמרנו.

בת של כהן בכורה שהתארסה אתמול אולמי גולד-ויז'ן-פרימיום מצחיק לראות את אבא שלה פתאום חנוט בחליפה מגוהצת בכובע חדש של מדף של חנות, משקפיים שקופות נגיעות זהב בידיות יש מצב חמור אפילו מסרק עבר לו על הזקן כולו מבט של לא מבין מה אני עושה פה בכלל מי הלביש אותי כמו מומיה מצרית תות הנך המון משוחרר יותר בתוך הנייר טואלט המלופף עליו ולמה תקעו אותי בין כל הרבנים החשובים בשולחן כבוד קומותיים אבל יש לו בעין דוק של התרגשות אולי אפילו דמעה אחת זלגה מקודם כי מאיפה יצאה בת סמינר מצוינת כזו שכל הרבניות באו לשמוח איתה שנחטפה כל כך לבחור הכי טוב –

מיד כשראה אותי חזרה לו העפלולית השפויה לעיניים והתחיל לנהום כרגיל על שער הדולר על הרכבת הקלה ועל קייטרינגים של הכנסות ספרי תורה עם עומס גדול עכשיו בגלל ההכנסות של שנה לאסון מירון, שאל אם יכול לחזור איתנו בחזור טרמפ יכול לשבת גם בספסל האחורי כי אני בטח נשאר עד הסוף מה זה שכן טוב או לא אבל בסוף הפיל את המפתחות שלו על המושב האחורי אצלי. זה צרור כרסתני מאוד יש בו וקבצנו יחד של מפתח פלדת מקודד רשפים-חוסן עם מפתחי חלודה שהפסיקו לייצר אותם בשואה אבל עדיין פותחים איזה תא קטן בזכרון מוישה שמה התפילין טלית שלו.

מזל טוב, כהן קומת כניסה. אוהבים אותך.

אפרת2

משתמש פעיל
סגנון כתיבה שמזכיר כתיבה של סופרים מוכשרים...

אמנם לא פורום כתיבה פה, אבל אתייחס אליה
נראה שהטקסט נכתב בטייק אחד, חופשי.
משפטים ארוכיםםםם שלא שייך לקטוע אותם בפסיק. מלאים במידע מתגלגל שזור בהומור הורס.
צריך להבין בטקסט מסוג כזה. זו עוד נישה [אדירה] בכתיבה.

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא מבין מה אני עושה פה בכלל מי הלביש אותי כמו מומיה מצרית תות הנך המון משוחרר יותר בתוך הנייר טואלט המלופף עליו
3 קריאות כדי לעקוב, ועוד אחת כדי לצחוק.
לא בטוחה שהבנתי הכל, אבל בטוח נהנתי מהכל...

קוביד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אומנות של ממש. הפוך על הפוך.
רקלאהבנתי. לך לקומת כניסה, חפש את כהן-הזה-שלך, נער אותו מפירורים&נייר-טואלט והשב לו את אבדתו.
למה אנחנו בסיפור? אפילו את תות המקורי כבר הוציאו.

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מה שלי קסם בצורת הכתיבה המוזרה/מדהימה הזאת
היא היכולת לדמיין את הפנים של המספר, את הקול המצחיק שלו ואפילו את תנועות השפתיים והנשימות הארוכות שמנוצלות עד תומן במשפטים שלא נגמרים.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא הבנתם.
זה ככל הנראה קטע שנכתב לאחר נצירת מקלדת של חצי שנה.
כל המילים עפו ביחד ונחתו על הכפתור ->
1652006321745.png

castamir

מהמשתמשים המובילים!
תן לנו עוד איש שכותב בלי פסיקים כאלה שאתה לא יודע איך לשים אותם ואם בכלל כדאי ואולי לא עכשיו אולי מחר תבוא שבוע הבא ותשנה את הכותרת ל"סיפור בהמשכים"

המואזין של הכפר הערבי ג'ביל אל מוחריס התקשרו כמה פעמים התחננו בכבוד שלהם נשבעו ביקר להם אם אפשר להנמיך את הצעקות מהבניין לפחות בזמן התפילות שלהם הם לא שומעים מילהאלללה אכבר או בזמן שהם משכיבים ילדים לישון עם שיר הרס. קצת רחמים אנחנו אחים בני דודים סבא שלכם יצחק סבא שלנו ישמע-אל אבל אנחנו לא שומעים כלום. אפס. שום דבר. לא עזר -

איך שחמש בערב, עוד לפני ששש בערב, כל הבניין מתחילים לסגור את החלונות כפולים של הבתים, חלק אפילו מגיפים תריסים חשמליים או רגילים שבורים יש היום תירוץ בגלל שיש מזגן שלא יברח החוצה אבל עובדה גם משפחת קרסו שאין להם מזגן, רשמית האבא אומר מי צריך זה לא בריא זה לא טבעי אבל כולם יודעים מה שהאמא בוכה בשקט זה בגלל החובות,

איך גיברת לוי חוזרת מהאבטלה מיד מתחילה לצרוח בקולות אימים נוראים כמו תרנגול שחוט שבלע משרוקית סדוקה על הבן והבת והבן שלה לנקות הבית להכין אוכל לרחוץ כל מיני טרפת. דרך כל התריסים שומעים צעקות כל פעם משהו "מה זה השארתם לי פה את חנה עם טיטול מסחרי מהמעון כמות כמו משפחה שלמה עשתה בבת אחת מה האכלתם אותה" או "אני רוצה שתשטפי כלים שיבריקו כמו ההונדה-אודיסיי-מנהלים של השכן פטר אחרי השטיפה היומית!!!" פטרבורגולדסקי, הרב פטרבורגולדסקי, המנהל של תלמוד תורה "זכרון יהוידע למצויינים" אבל כולם קוראים להם "פטר" כי מי יכול להגות שם כל כך ארוך בנשימה אחת כמו עשרת בני משפחת לוי. מה הנס שפטר עצמו לא שומע את הצעקה הזו שהוא עכשיו בימי השתלמות למנהלים בכינר טובל רגליים בפדיקור דגים מול הנוף,

במקום כולם שמסמיקים בשקט מאחורי תריסים וילונות וזיגוג כפול, כהן קומת כניסה יושב במרפסת חצר שלו על כורסא ישנה ספוגה גשם וחתולים, עם ציצית בלי חולצה כמו זה פה בריכת מהדרין זרמים פתוח כל יום שישי לגברים מ1 עד 2 מקווה למעוניינים, מנמנם מדי פעם נוחר בשביעות רצון לא שומע כלום מכל הווג'ראס. הוא עוד היה מדבר פעם עם בעלה של לוי משכנע אותו להישאר ולחיות בזמן שכולם ידענו שזה אבוד וחבל על הזמן היקר שלנו וזה לא שהזמן שלו זול יותר בטח שלא עכשיו אחרי שהוא אירס בת ובערב אמורים לבוא המחותנים לשבת על הכספים והוא מנמנם נופל לו הסיגריה על החולצה עושה שם עיגולים שחורים גדולים וריח חזק של חרוך מגעיל נובלס כאמל לא חרוך משובח מגרה כמו על האש של משפחת כהנא פנטהאוז, הבת הכלה המיוחדת נכנסת להזכיר לו ממחותנים הוא מתעורר מחלום ארוך מוציא מארנק מקומט של כסף קטן שני שטרות מאאאתיים לוחש שתעשה קנייה ללוי ארוחת ערב גם ארטיקים גם לעזור קצת עם הילדים שאוכלים את הארטיקים,

כשהחושך יורד הכוכבים מתחילים לנצנץ גיברת לוי יוצאת למרפסת וגם העיניים שלה מנצנצות. אבל אז היא משתעלת פוי מי מעשן פה גועל נפש מסריח כמו תחנה מרכזית חוזרת הביתה פנימה שמה יש על השולחן גבינה.

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נדמה לי שיש צורך בקהילת כתיבה מיוחדת כדי ללמוד את רזי המקצוע הללו... כולל לינקיה, אתגרים ודיונים חסרי פסיקים על הצורך בפסיקים, בקשות עזרה להסרת נקודות מיותרות בקטע ותגיות חסרות רווחים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה