מידע שימושי מפקח טוהר הבחירות בבחירות לכנסת ה- 24

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
כל מי שיכול לעדכן בנוגע להרשמה, מבחן או נסיון מהבחירות האחרונות, מוזמן

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
ניתן יהיה להגיש, מועמדות לתפקיד מפקח/ת טוהר הבחירות, היום, ה- 2.2.2021 מהשעה 17:00 באתר הוועדה:
www.bechirot.gov.il

מועמדות לתפקיד מפקח טוהר הבחירות בבחירות לכנסת ה- 24
ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-24, מזמינה בזאת את הציבור להגיש מועמדות לתפקיד מפקח טוהר הבחירות בבחירות לכנסת ה- 24
שיתקיימו בתאריך י' בניסן התשפ"א, 23 במרץ 2021.

המערכת תהייה זמינה לרישום מועמדות בין התאריכים 2/2/2021 בשעה 17:00 ועד 9/2/2021 בשעה 24:00

לתשומת ליבכם:
  • מי שהחל תהליך מועמדות לתפקיד מזכיר ועדת קלפי לא יוכל להגיש מועמדות לתפקיד מפקח טוהר הבחירות.
תיאור עיקר תפקידי מפקח טוהר הבחירות:
  • תיעוד ודיווח על אירועים חריגים העשויים להתרחש בקלפיות במהלך יום הבחירות בהם קיים חשש סביר לפגיעה מהותית בטוהר הבחירות;
  • צילום מהלך ספירת הקולות ואריזת חומרי הבחירות (באמצעות מצלמה ייעודית);
  • דיווח על נוכחות חברי ועדות הקלפי;
  • ספירת המצביעים הבאים בשערי הקלפי.
התפקיד דורש נוכחות מלאה בקלפי לאורך כל יום הבחירות; החל ממועד פתיחת הקלפי, דרך שעות ההצבעה ועד לסיום ספירת הקולות ואריזת חומרי הבחירות. כמו כן, יידרש המפקח להשיב את המצלמה הייעודית שקיבל לוועדת הבחירות במוצאי יום הבחירות.

דרישות התפקיד ותנאי סף להגשת מועמדות:
  • גיל 21 ומעלה ביום הבחירות לכנסת ה-24;
  • אי חברות במפלגה או ביצוע פעילות מטעם מפלגה ב-3 השנים שקדמו ליום הבחירות לכנסת ה-24 (לעניין זה, כהונה כחבר ועדת קלפי או כמשקיף בבחירות לכנסת ה-21, ה-22 או ה-23 מהווה פעילות מטעם מפלגה);
  • הסכמה למסירת מידע אודותיך מהמרשם הפלילי לוועדת הבחירות המרכזית לצורך בחינת המועמדות;
  • השלמת 12 שנות לימוד;
  • ידיעת השפה העברית על בוריה וכושר ביטוי בעל פה ברמה טובה;
  • יכולת לעבודה מאומצת ולתפקוד ביום עבודה ארוך ובתנאי לחץ;
  • יכולת לתפעל טלפון חכם ומצלמה דיגיטלית לאחר הדרכה קצרה;
תהליך הגשת המועמדות כולל:
  • רישום באתר האינטרנט של ועדת הבחירותומילוי שאלון פרטים אישיים;
  • ביצוע לומדה מקצועית ומעבר בחינת מיון מקוונת;
  • מעבר ריאיון בוועדת בחירות אזורית;
  • השתתפות בהדרכה פרונטאלית ומעבר מבחן הסמכה בהצלחה.
תנאים ושכר:
  • רק מי שיצלח את תהליך המיון במלואו, ישובץ לקלפי ויעבוד בפועל יהיה זכאי לשכר.
  • השכר בגין ביצוע התפקיד הוא בסך של 1,890 ₪. מסכום זה ינוכה מס מיוחד בשיעור אחיד של 25%.
  • לתשומת לבכם, שכר זה אינו נחשב כהכנסה לעניין חוק הביטוח הלאומי. על כן, הוא אינו פוגע בזכאות לדמי אבטלה או בשיעורם, למי שזכאי לכך.
בעצם המשך התהליך, וההסכמה לאמור בעמוד זה, אני מאשר כי:

1. ידוע לי שרק מי שיעמוד בהליך המיון עד תומו ויעבור את כל המבחנים בהצלחה, תיבחן מועמדותו לתפקיד.
  2. ידוע לי שוועדת הבחירות המרכזית לכנסת איננה מתחייבת לראיין את כל מי שהגיש מועמדות או להעסיק את כל מי שהגיש מועמדות ועבר את הליך המיון וידוע לי כי שיבוצי הסופי לתפקיד, באם אתקבל, יהיה בהתאם לצרכי ועדת הבחירות בלבד.
  3. ידוע לי ואני מסכים לכך שרק מי שיצלח את תהליך המיון במלואו, ישובץ לקלפי ויעבוד בפועל ביום הבחירות יהיה זכאי לשכר.
  4. ידוע לי ששכר מפקח טוהר הבחירות מגלם בחובו את התשלום בגין כל הפעילויות הנוגעות לביצוע העבודה, לרבות הליך המיון והגיוס, שימוש בטלפון הנייד הפרטי במשך יום הבחירות, נסיעות למקום הקלפי ולוועדה האזורית ובגין העבודה ביום הבחירות כולו עד לסיום ספירת הקולות והחזרת המצלמה. ידוע לי ואני מסכים לכך שאם אתקבל לתפקיד, לא ישולם לי כל תשלום נוסף.
  5. ידוע לי ואני מסכים לכך שפרטיי האישיים ייכללו במאגר מידע ממוחשב של ועדת הבחירות המרכזית לכנסת לצורך בחינת מועמדותי ולצורך ניהול הליך המיון, ההכשרה והעבודה. במידע זה ייעשה שימוש לצורך טיפול במועמדותי לתפקיד בוועדה בבחירות לכנסת ה-24 ובמערכות בחירות עתידיות, ככל הנדרש, לרבות לצורך יצירת קשר עמי
באמצעות דואר אלקטרוני והעברת הודעות טקסט (מסרונים) אליי.

לתשומת ליבכם:
  • מי שהחל תהליך מועמדות לתפקיד מזכיר ועדת קלפי לא יוכל להגיש מועמדות לתפקיד מפקח טוהר הבחירות.
  • ייתכן שמתוך המועמדים לתפקיד מפקח טוהר הבחירות ייבחרו גם מועמדים לתפקיד ראש צוות.
  • לצורך הרישום וההתקדמות בתהליך יש צורך בכתובת דואר אלקטרוני של המועמד.
  • המודעה מנוסחת בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, ומתייחסת לגברים ולנשים כאחד.
לשאלות וסיוע בהליך המיון תוכל להתקשר למוקד הטלפוני של הוועדה במספר 8354* או 077-7703070.
ניתן לעקוב ולהתעדכן אחר הודעות ועדת הבחירות לכנסת באתר הוועדה , בדף הפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר וביוטיוב של הוועדה.

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני לא מצליח להירשם
מישהו הצליח?

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
זה לא נראה כמו בעיה של נטפרי, יש למעלה הודעה 'נא ודאו שכל השדות מולאו'.
אז אנחנו מדברים על שתי תקלות שונות
בנטפרי הדף לא נטען, הוא לא מפסיק לחשוב
ובקונסול מתועדת שגיאה 418

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
קשור לנטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה