מפני ששלחתני- מוזמנות!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אשמח גם לקבל
aalbumim ג'ימל.קום

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מי שרוצה לקבל מחר בערב שיכתוב מייל עד הערב
נאסוף את המיילים ונבצע משלוח ...
תודה לכל טובות העין

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקסים!
מה שתפס אותי - ההפקה, זה נראה משהו מאוד מאוד מושקע....
ו---סומכת על 'פ.פקשר';)
ככה שאין סיבה לא להגיע...

chavipr4

משתמש פעיל
מה שתפס אותי בתקציר זה ההפקה ומכלול הסגנונות שבהופעה אחת-שלא כהרבה הופעות שהן בעצם הצגה בסגנון אחיד שנמשך לכל אורך ההופעה, ואם לא התחברת לסגנון המסוים אז את מפסידה את כל ההופעה, וכשזה מורכב מכמה סגנונות אז גם אם לסגנון מסוים-לקטע מסוים בהופעה לא התחברת זה לא גורע מההנאה כי המכלול מאפיל על הקטע שפחות התחברת אליו. וכך בעצם זה פונה למכלול של סגנונות של אנשים. ונראה לי שאין אחת שלא תהנה ממופע כזה מיוחד!!!!!

ראיתי את ההופעה בערב הסיום של יריד הבית של המודיע ולכן מה שתפס אותי עכשיו כשראיתי את התקציר מושפע מכך שראיתי כבר את ההופעה בשלמותה.
תודה רבה.
בהצלחה.
חוי

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל תודה רבה!
היה מהנה ומגרה גם יחד.

חוץ מהמחיר...

משך אותי מאוד המציגה שהציגה בסרטים של טלי אברהמי.
תמיד נהניתי ממנה, ועכשיו הייתי רוצה לראות אותה ״חי״.
האמת היא שההפקה בסרט נראית מקצועית בהרבה, מההפקה החיה.
אך עדיין כ״כ מרתקת ומעניינת.
הקטע שנראה שהוא מהווה חזרה לעבר, מושך יותר, ולא רק כי הוא דרמטי יותר.
הנגינה על הנבל, התפאורה והתלבושות...
מתלבטת אם להגיע, תשכנעו אותי, מסתבר שזה יילך...

מאוישת

משתמש פעיל
יוהוווווווווווווווווווווו
ככה לפתוח את הבוקר עם עוצמה מטורפת כזו...
כל הזמן דיברו ולא חשבתי שאני יסע לכזה דבר, אבל לראות מקרוב וכ"כ חי את הדמויות ( במופע עצמו כשהן על הבמה את לא רואה ככה - - -)את המציגות זה פשוט מהמם ומגרה!!!!
המופע נראה עוצמתי והקטע היפה והחזק בו זה האמת של הסיפור. שכפי שנראה רואים את זה לכלכ אורך הסיפור גם בסוף כשמגיעה רחל - מגיעה כדי להוכיח שאכן זה אמת והיא עומדת מאחורי עצמה והסיפור.
חזק במיוחד!!!
חיזקי ואימצי!!!
בהצלחה בהמשך הדרך!

אבז

משתמש מקצוען
וואו! נראה בהחלט אדיר!
אחרי שרואים את ההצגה, ובמיוחד אחרי שקראתי את הספר
היה מעניין אותי באמת לראות את רחל
(וגם את השחקנית מ"הגדר")

חסויה04

משתמש רשום
אחרי שקראתי את הספר נשארתי עם טראומה על העולם שבו אנו חיים...
ראיתי את הטריילר ורואים שבמופע שולבה הרבה אמונה
והעיקר העיקר - לפגוש את רחל!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יווווו, זה פשוט מדהים!!!!!!!!
אני רואה את זה שוב ושוב, חבל שזה כ"כ קצר וקטוע... ;)
איך גירית אותי, אני ממש רוצה לראות את זה מושלם.
חבל שיש לי ארוע באותו יום.
אבל זה יהיה עוד פעם. נכון?

ריקיה

משתמש מקצוען
ראיתי את הטריילר, רמה גבוהה!
מקצועי נקי ומשכנע במיוחד!
התחברתי מאד לשיר בסוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה