מפני ששלחתני- מוזמנות!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא פרסמנו לינק כי מופיעות שם נשים

שלחנו עד עמוד 51...מי שלא קבלה,שתכתוב את המייל שלה בבקשה שוב בצורה תקנית
לא בטוח שהמזכירה זכרה נקודה שאת העלמת
ואז זה פשוט לא נשלח אליך

מאיר-שורש

משתמש רשום
עיצוב גרפי
היינו במופע וזה שינה את כל ההסתכלות שלנו על החיים! הייתי עם שתי בנות נשואות ועכשיו אני מחכה לבוא להופעה שוב עם שתי בנות אחרות. זוהי באמת זכות שחובה לראות...
אין, אין דברים כאלו!!!

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הזמנתי כרטיסים. מקווה ליהנות...

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
סוג המחמאות האלה הכי משמח אותי
תודה לך

bonbon

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם אני ישמח מאד לקבל

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אגב, אני מבינה שהמופע זה פעם אחרונה בהופעה חיה

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נשלח מחר בעזרת ה' לשאר המבקשות
אכן, מסתבר שזו הפעם האחרונה בהופעה חיה בהרכב כזה

זה יקר בצורה מחרידה לעלות מופע כזה
מאות אלפי שקלים

יפתוש

משתמש רשום
אהבתי מאוד מאוד !

פנינה , את ע נ ק י ת !
את הספרים שלך אני לא מפספסת (אגב, האם יש סיכוי בקרוב לספר ? יש לי זכות בחנות ספרים ואני רוצה לממש אותה על משהו "שווה"....) ועכשיו אני רואה שגם את הסרטים חבל לפספס !
הרמה - גבוהה , הביצוע - מקצועי , המסר - נראה בסרט עצמו....
היות ולא ראיתי את כל הסרט , אינני יודעת אם הפאר וההדר בבית הם כחלק אינטגרלי ומחוייב מתוכן הדברים.
לי אישית , מפריע שכרקע לסרטים לוקחים דירות פאר שלא ממחוזותינו. (היכן בכלל מוצאים את דירות הראווה האלו ?!)
אבל אני חוזרת ואומרת,
את 10.
לכי בכוחך זה והרבי כבוד שמיים.
בהצלחה !

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה לך!

אני מקשיבה למה שאת אומרת על הבית. במקרה דנן יש סיבה בגללה בחרנו בבית מהסוג הזה

אבל יש דעה רווחת שכשבאים לסרט, רוצים לראות מה שלא רואים בשגרה. זה נחמד לעיניים, ואם נביא לוקיישנים פשוטים, הציבור לא יאהב. מעניין שזה דווקא במגזר אצלנו.

אדרבא, אשמח לשמוע את דעת הצבור כאן

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נהנתי מאד! אשמח גם להכנס להגרלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה