מפיצי ריח לארון הבגדים

יהודית0

משתמש רשום
מבקשת המלצותיכן למפיצי ריח בארונות.
משהו חזק ונעים, כאלו שמריחים גם דרך ארון סגור... וכמובן איפה ניתן לרכוש בי-ם.

קידי

משתמש רשום
שקיות אורגנזה עם שביבי סבון מוצקים
שאפשר להניח על מדף או לתלות בארון תליה
ניתן להשיג ברב חנויות כלי בית
כמו הסטוק וכדו'

יהודית0

משתמש רשום
נכתב ע"י קידי;1998165:
כמו הסטוק וכדו'

שביבי סבון קוקוס? יש בכמה ריחות? חזק מספיק?

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בירושלים בר'ח יעקב מאיר ,יש חנות בשם ''סבונים'' -יש שם ריחות
מדהימים !!! את פשוט לא תדעי מה לבחור..
יש לארונות ,בבקבוק עם שפריץ,או עם מקלות , מה שתרצה..
בהצלחה!!

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש להשיג בחנות 'בורדו' בב"ב כמין חתיכות סיליקון שיש להם ריח טוב וחזק יחסית
שמים בארון, נותן ריח מאורר ומשכר.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י קידי;1998165:
כמו הסטוק וכדו'

נכתב ע"י פלאפון;1998323:
בירושלים בר'ח יעקב מאיר ,יש חנות בשם ''סבונים'' -יש שם ריחות
מדהימים !!! את פשוט לא תדעי מה לבחור..
יש לארונות ,בבקבוק עם שפריץ,או עם מקלות , מה שתרצה..
בהצלחה!!

לא יודעת למה,
אצלי השקיות אורגנזה והבקבוקים עם המקלות לא מפיצים ריחם לזמן ארוך
ביום הראשון לאחר הקניה עוד יש ריח מקסים
ולאחר מכן רק מתי שמנערים את השקית/הופכים את המקלות... ואז ממילא הריח הוא מהידיים...
לאחרונה קניתי בקבוק עם שפריץ - אז זה בעצם כמו מבשם אויר - ריח טוב כשמשפריצים וזהו...
למה לדעתכם זה קורה?

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בקבוקים עם מקלות מפיצי ריח - יש להפוך את המקלות פעם ביום. הריח מופץ בכל החדר.
אולי לפעמים את חושבת שאת לא מריחה, זה משום שהתרגלת לריח!
זר שיכנס אל ביתכם - יריח את הריח הנעים.

(כמו שלכל בית יש ריח מסוים, בני הבית אינם מריחים את הריח של הבית שלהם, אבל מי שמגיע מבחוץ - כן מריח.
פעם, כששמתי לב לדבר המעניין הזה רציתי מאוד לדעת מה הריח של הבית שלנו (בצעירותי, בבית הוריי) אך כמובן שלא הצלחתי להריח שום ריח. ויש לציין שאני רגישה מאוד לריחות...
תמיד סיקרן אותי לדעת - מה הריח של הבית שלנו...
היום, אחרי שהתחתנתי, כשאני מגיעה לבית הוריי - אני כבר כן יודעת מה הריח של הבית.
אבל אני לא יודעת מה הריח של הבית שלי היום... עם כל המפיצים והמבשמים למיניהם...)

8020088

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היום, אחרי שהתחתנתי, כשאני מגיעה לבית הוריי - אני כבר כן יודעת מה הריח של הבית.
אבל אני לא יודעת מה הריח של הבית שלי היום... עם כל המפיצים והמבשמים למיניהם...)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שימו לב שיש ריחות מסוכנים.
בד"כ הפשוטים יותר שמגיעים מסין, המקלות וכו'.

polygon

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
במגנוליה יש לבבות וורודים שמיועדים לארונות.
ריח מדהים ונקי של מרכך כביסה הנשאר לאורך זמן.
מומלץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה