עזרה מפות ניילון.

יהושע הצדיק

משתמש מקצוען
קניתי מפות ניילון וניסיתי לפתחם והם נקרעות.
יש אפשרות להחזיר לחנות ?
והאם אפשר להמליץ לי על מותגים שאין בהם חשש הנ"ל (אם אסור להמליץ בגלוי אז בפרטי)
אני מניח שהציבור מכיר את הבעיה.

רייזי053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הכי יפה זה מה שרשום על זה צלופן(זה בגליל יש את זה ביש וכד' וזה ממש מבריק חלק ויפה ועבה)

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
יש אפשרות להחזיר לחנות ?
אין סיבה שלא.
אם יש פגם בייצור, הם צריכים לקבל.

מומלץ לקנות גליל ולחתוך.
בדרך כלל הניילון עבה יותר, נפתח בצורה חלקה יותר (לא נראה סמרטוט. כמובן שגם צריך לפתוח טוב ולא סנטימטר אחרי סנטימטר כמו שיש כאלה שפותחים, אבל בכל אופן הוא יותר חלק מהחתוך).
ונראה לי שגם זול יותר (אבל זה צריך להשוות בכל חנות).
יש גלילים של טאץ', שהם נראים דקים יותר אבל הם חזקים וטובים.

לגליל יש יתרון, שהוא מתאים לשולחן שנפתח ליותר משני מטר. אפשר לשים ניילון אחד ולחתוך לפי הגודל, במקום לשים שנים ולהסתבך איתם.

יונלה

משתמש מקצוען
הכי יפה זה מה שרשום על זה צלופן(זה בגליל יש את זה ביש וכד' וזה ממש מבריק חלק ויפה ועבה)
הצלופן הכי יפה, אבל גם יותר יקר,
יש לי גליל עכשיו שנקרע בכל מקום של קיפול הניילון, כל מפה נקרעת לאורך.
עדיין ממתין להחזרה.

מהניילון הרגיל- ממליצה על פאר הניילון, צלול ויפה.
משלוחים עד הבית

יהושע הצדיק

משתמש מקצוען
אני אוהב להשתמש בנפרדים. (פעם היה את הדקים. היום יש רק עבים)
באיזה מותגים לא קורא אף פעם שנקרעים.

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
ממליצה על פאר הניילון, צלול ויפה.
מומלץ ביותר
מגיע בגלילים או ענקיים או רגילים, אפשר לבחור עובי, אפשר לבקש חיתוך לפי מידה (למיטב זכרוני) ומגיע במשלוח
מי שגר בבני ברק באזור רח' יואל, יש שם את המפעל גלקופלסט כמדומני, ושם קצת יותר זול (אין משלוח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה