מפה הכל התחיל (=תמונה אחת שווה אלף מילים)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הכל התחיל מפה, ו... המסע נגמר.
הגענו.
ברוך השם.
איך אפשר לישון.jpg
IMG_20190228_174441.jpg

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
(במהלך שבוע הבא אטפל בכל הלוגיסטיקה, בס"ד. מר"ח אדר ב' הספר יהיה גם זמין בחנויות...)

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@prog
זו הזדמנות מיוחדת, להגיד תודה, גדולה, מאוד.
חיים, קיבלת גם קרדיט בספר, כאדם. כמובן, חשוב לי לכתוב פה עוד משהו.
בלי הפורום פה - הספר הזה לא היה קורה. אני אסיר תודה על הפלטפורמה כולה, ולך באופן אישי.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
איזו התרגשות!
אין כמו ההרגשה של חומר ראשון שלך שמודפס.
איזה יופי.
מזל טוב גדול, נתן.
ששמחות כאלה יביאו שמחות נוספות.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אור גדול שלנו. אנחנו מאושרים. מרוגשים.
ב-ר-כ-ו-ת-י-נ-ו-!!!

נ.ב. בחנויות חנויות? או בגנזך במא"ש וכדו'?
רשת אור החיים (בתיווכו של אדם יקר במיוחד, וביוזמתו...).
איזו התרגשות!
אין כמו ההרגשה של חומר ראשון שלך שמודפס.
איזה יופי.
מזל טוב גדול, נתן.
ששמחות כאלה יביאו שמחות נוספות.
האיור שלך, על העטיפה. אין. דברים. כאלו.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מזל טוב!!!
זהו צעד גדול לאדם וצעק ענק לאנושות.

הזורעים בדמעה ובשיחות ספוגות דמעות - ברינה יקצורו!

ומכאן ואילך, אך אור וחיים ואור החיים ירדפוך כל הימים!

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
שמע נתן,
לפני שיעלה פה הראשון שישאל בתמימות אם אתה יכול להעלות את זה בPDF. יקבל את תמצית דעתך על הנושא, עליו, ובכלל על אנשים מסוגו, ויעלב.
אשאל את זה אני.
התגרות במזיד.
מבטיח לא להיעלב.

לא אמרתי כלום.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת שגם החבר׳ה בפורום מעצבים גרפיים זכאים לקרדיט לא קטן...
אבל היי, ברור מי הפורום הכי שווה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שמע נתן,
לפני שיעלה פה הראשון שישאל בתמימות אם אתה יכול להעלות את זה בPDF. יקבל את תמצית דעתך על הנושא, עליו, ובכלל על אנשים מסוגו, ויעלב.
אשאל את זה אני.
התגרות במזיד.
מבטיח לא להיעלב.

לא אמרתי כלום.
דעתי בנושא? אממ... היא פשוטה מאוד: התעקשתי שהספר יימכר במחיר נגיש ונוח, לא עניין פשוט בהתחשב בכמות האנשים שעמלו עליו ובשעות שהושקעו בו.
ולכן, במחיר כזה (58 שקלים ברשת אור החיים, או שנקל וחצי פחות אצל המחבר), חבל לחשוב בכלל בכיוון של לקרוא ב pdf
במיוחד, אגב, שהושקעו בו המון מחשבה ועמל כדי ש ה ד פ ו ס יהיה חד, ברור, והציורים ייראו היטב. כולל מריבה סוערת עם המעמד כדי שיגדיל את הכתב כדי שיהיה כיף לקרוא.
מה שנותר לכם, ובכן, זה רק לקרוא.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מזל טוב, נתן!
מרגש
עכשיו באמת לך לישון.
(כדי לקום מחר עם הפרויקט הבא)
בעוד אתה משוטט לך, הפרויקט הבא כבר כמעט כאן מוכן על השולחן. נתן החרוץ לא נרגע, והוא כבר בעיצומו של הדבר הבא!

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@נתן גלנט, על פי כללי הטקס היה עליך להחליף את סמלילך בתמונת הספר המכורך..
זה באמת חסר למישהו? נראה לי מיותר כזה, לא?
חוצמזה, הבאנר של געציל (בשעתו) עלה ליותר מידי אנשים על העצבים, טעות טכנית, ובכל זאת...

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ברכות נתן.
ההתרגשות גדולה.

כשיעברו שנים, ותכבוש מדפים, תגלה לנו את הרגשותיך בעת ליטופך את כריכת הבכורה כשהיא עדיין חמה מהדפוס?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ברכות נתן.
ההתרגשות גדולה.

כשיעברו שנים, ותכבוש מדפים, תגלה לנו את הרגשותיך בעת ליטופך את כריכת הבכורה כשהיא עדיין חמה מהדפוס?
אה, אגיד לך עכשיו:
רבונו של עולם, הלוואי ואצליח לשלוח את כל הספרים במהירות הכי גדולה, כדי שלא יקרה מצב שאנשים שהאמינו בו ושמו עליו כסף חצי שנה קודם - יראו אותו בחנויות לפני שהוא מגיע אליהם...

(הייתי אמור לשלוח אותו ביום ה' בדואר, אבל היה עיכוב כך שרק בהמשך אקבל את המלאי שנועד לשליחה בדואר. החבר'ה של איסוף עצמי בירושלים כבר קיבלו הודעה, ותודה לאשה יקרה אחת בעלת מעון, וכן החבר'ה בבית שמש, ובקרוב גם מודיעין)

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אה, אגיד לך עכשיו:
רבונו של עולם, הלוואי ואצליח לשלוח את כל הספרים במהירות הכי גדולה, כדי שלא יקרה מצב שאנשים שהאמינו בו ושמו עליו כסף חצי שנה קודם - יראו אותו בחנויות לפני שהוא מגיע אליהם...

(הייתי אמור לשלוח אותו ביום ה' בדואר, אבל היה עיכוב כך שרק בהמשך אקבל את המלאי שנועד לשליחה בדואר. החבר'ה של איסוף עצמי בירושלים כבר קיבלו הודעה, ותודה לאשה יקרה אחת בעלת מעון, וכן החבר'ה בבית שמש, ובקרוב גם מודיעין)
אשריך ר' נתן. אני דומע מהתרגשות על זה שנפל בחלקי להיות בפורום אחד יחד עם איש כל כך מיוחד. מה שמעניין אותך ברגעים המרגשים הוא טובת לקוחותיך.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אשריך ר' נתן. אני דומע מהתרגשות על זה שנפל בחלקי להיות בפורום אחד יחד עם איש כל כך מיוחד. מה שמעניין אותך ברגעים המרגשים הוא טובת לקוחותיך.
זה לא בדיוק לקוחות, זה העניין. זה אנשים שהשתתפו ותמכו בדבר שעוד לא בא לעולם, וחיכו בסבלנות חודשים...
זה לא רק הכסף, זו הידיעה שיש מאות בנ אדם שמחכים לקרוא את מה שאתה כותב.

ובנוסף, ככל שאותם אנשים (ואתה ביניהם, אני חושב) יהיו מרוצים מהעניין, יש סיכוי רב יותר שהם ירצו להשתתף גם בספר הבא. תחשוב על זה.
שבוע טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה