מפגש ביום שלישי הקרוב על ממשק אפקטיבי וחוויית משתמש

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דיברנו ודיברנו ועכשיו הגיע הזמן לבצע...

ביום שלישי הקרוב 27/3/2012 ד' ניסן יתקיים מפגש בבית פרוג, לבוני ומעצבי אתרים.
לכל מי שמתעסק עם ממשקים ולכל מי שרוצה לדעת מהטובים ביותר בתחום.

יהיו שני הרצאות עם הפסקה של רבע שעה ביניהם.

ואם החברים ירצו נערוך בינינו גם היכרות.

ההרצאה העיקרית תהיה מרן לירון.
בנושא: ממשק אפקטיבי וחוויית משתמש
רן לירון הוא ראש צוות חוויית משתמש בנטקראפט
כשאומרים נטקראפט אומרים הכל.

ההרצאה השנייה תהיה שלי,
אני יתן הרצאת מבוא על sass.
sass למי שלא יודע זה הדבר הבא לגבי כל נושא הcss.
זה חושף בפנינו עולם שלם של ספריות מוכנות שבשורת css אחת, אפשר לבצע מה שעושים בעשר שורות קוד. (במיוחד עם ההרחבות של compass)
אני יתן את הכלים הטכניים כדי שיהיה לכם את הצעד הראשון להתחיל ומשם תוכלו להמשיך לבד.

לגבי שעות
רן לירון מרצה ב8:00 והוא אדם שמאוד מקפיד על הדקה.
אני יכול להרצות או לפניו או אחריו זה מה שאתם תחליטו (אני גם יכול לא להרצות בכלל :) אם תרצו נושא אחר)

חשוב מאוד שתהיה כמות מכובדת של חברים כדי שיהיה לזה המשכיות.

לגבי גברים ונשים. או שנצליח לסדר מחיצה או שגברים ישבו מקדימה ונשים מאחורה. כדי לשמור על הכללים הברורים.

חשוב מאוד לאשר הגעה שנדע להתכונן לכמות האנשים.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בערב.

אני אשמח אם תאשרו כאן את השתתפותכם או באישי.
לכל שאלה אני זמין, בשמחה.

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
לא אוכל להגיע בשלישי בערב, באסה :(

יש מצב שמישהו יסריט חלק מההרצאה על הsass ?

תודה :)

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אולי זה לא היה ברור מספיק.
אני התייעצתי עם החברים מתי להרצות?
אני ירצה לפניו בשעה 6:00
ההרצאה שלי היא חשובה לכל מי שכותב css
sass זה כלי שיתן לכם חסכון ענקי בזמן.

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני שמח לאשר כאן את השתתפותי. שמחה:)

נכתב ע"י studio dv.d;745403:
בערב.

אני אשמח אם תאשרו כאן את השתתפותכם או באישי.
לכל שאלה אני זמין, בשמחה.

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י studio dv.d;745993:
אולי זה לא היה ברור מספיק.
אני התייעצתי עם החברים מתי להרצות?
אני ירצה לפניו בשעה 6:00
ההרצאה שלי היא חשובה לכל מי שכותב css
sass זה כלי שיתן לכם חסכון ענקי בזמן.
כמה זמן ההרצאה שלך תימשך? אולי אני יגיע רק להרצאה שלך ויחתוך ב8.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שעה וחצי.
דווקא בהרצאה היותר חשובה תחתוך? :(

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י studio dv.d;746177:
שעה וחצי.
דווקא בהרצאה היותר חשובה תחתוך? :(
ההרצאה שלך מבחינתי חשובה ביותר :)

נראה, אני יעשה הכל ע"מ להגיע.

esty_s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ההרצאות חשובות מאד ולדעתי יש עוד חברה רבים שישמחו להגיע,
ייתכן שכדאי לפרסם במקום/פורום נוסף....

המשך ערב טוב :)

KingYes

משתמש צעיר
אני דווקא מאוד רוצה להגיע בשביל לראות פרצופים.. :)

esty_s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חיים וטובי ישתתפו במפגש?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא יודע להגיד לך לגבי זה
מה שכן, טובי בחופשת לידה :)

רי מקס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ידע שווה כסף - המפגש היה מאד יעיל

ישר ולעניין

ותודה לכל המארגנים, ולמשפחת פרוג על האירוח.

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
אכן, היה מפגש מרתק ומעניין, תודה ליוזמים ולמרצים!
מחכה לפעם הבאה...

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
בטוח שהיה אחלה של מפגש, חבל שלא יכלתי לבוא.. באסה!

מישהו הסרט איזה הרצאה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה