מערכת PRIORITY

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
היי
מחפשת מישהי שיודעת או מכירה את תוכנת פריוריטי עבור הסבר על המערכת
כמו כן, אשמח לדעת על התוכנה האם זה נחשב נסיון בשוק?
יש קצת כתיבת שאילתות ב-SQL והעבודה היא על המערכת.

אני צריכה עזרה בהכרת המערכת והסבר קצר , מישהי מכירה/עובדת במערכת הזו?
אשמח מאוד!

מיישמת

משתמש חדש
היי,
אני מנהלת פרויקטים בתוכנת פריוריטי.
אשמח לעזור
ch4707bn גימל.

#שירי

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
היי
מחפשת מישהי שיודעת או מכירה את תוכנת פריוריטי עבור הסבר על המערכת
כמו כן, אשמח לדעת על התוכנה האם זה נחשב נסיון בשוק?
יש קצת כתיבת שאילתות ב-SQL והעבודה היא על המערכת.

אני צריכה עזרה בהכרת המערכת והסבר קצר , מישהי מכירה/עובדת במערכת הזו?
אשמח מאוד!
באה מתחום הERP וה - BI.
אכל לעזור לך בשמחה, רק תכווני אותי לשאלות יותר ספציפיות..

גולדי1000C

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצטרפת לשאלות בנושא פריוריטי:
רוצה להבין יותר טוב- לחברה שאני בונה לה מערכת CRM ואוטומציות... הם רוצים התממשקות לפריוריטי. אמרו שישלמו תוספת חודשית על הAPI וצריך חוץ מזה לעבוד עם מתכנת חיצוני. לא הצלחתי להבין למה? איך זה עובד בדיוק? עד כמה אפשר להגיע עם זה? צריכה בעיקר הוצאת חשבוניות/קבלות/תעודות משלוח/עידכון מלאי וכו'. האם כל מסמך שאני צריכה זה עבודה בנפרד/ שהכל על אותו בסיס?
כל מידע יעזור לי מאד!!
(עד עכשיו עבדתי עם סאמיט. עם קריאות קיימות. בלי צורך במתכנת...)
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה