אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה לרכב

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אשמח לחוו"ד המומחים, טויוטה קורולה 2017, רוצה מערכת מהירה וטובה, ההתלבטות בין 2 אילו:
צבע: 8G-128G 1080P CAM
או
צבע: H5 4G 32G Style A

הראשון יותר ראם, אבל המעבד MTK8163
השני פחות ראם - והמעבד
Qualcomm 8953
יש למישהו נסיון עם אחד מהם, והאם המותג של המעבד חשוב, או שהראם חשוב יותר?
תודה

שלמה ברנד

משתמש פעיל
אשמח לחוו"ד המומחים, טויוטה קורולה 2017, רוצה מערכת מהירה וטובה, ההתלבטות בין 2 אילו:
צבע: 8G-128G 1080P CAM
או
צבע: H5 4G 32G Style A

הראשון יותר ראם, אבל המעבד MTK8163
השני פחות ראם - והמעבד
Qualcomm 8953
יש למישהו נסיון עם אחד מהם, והאם המותג של המעבד חשוב, או שהראם חשוב יותר?
תודה
מהקישור הזה https://s.click.aliexpress.com/e/_DDoHMkT
הוא מוכר מאוד מומלץ והמסכים שלו מצויינים ויש לו שירות טוב
אם לא אכפת לך להזמין דרך הקישור שלי אשמח שתזמין דרכו

מודעינית

משתמש חדש
למולטימדיה שלי אין כניסה לכרטיס סים, איך אני גורמת לקליטת אניטרנט ל'וויז' במחיר הכי זול ששיך (לא צריך סינון לכרטיס, כי כבר יש חסימה של 'אאוטנט' על המכשיר שהיה נטו וויז.)
תודה מראש

גלי אבן

משתמש פעיל
יש לי מערכת מולטימדיה ברכב [אאוטלנדר],רכשתי כרטיס סים של 019 שפתוח לוייז ופנגו ומחובר למערכת ע''י סטיק מיועד . למעשה הוויז נתקע המון , בעיקר לפני תחילת הנסיעה הוא כותב 'מחפש רשת/ אין מיקום GPS' המוון זמן ,ויוצא שבהרבה נסיעות אין לי ווייז כי עד שהוא מתעדכן [אם בכלל ] אני כבר מגיעה... בוויי-פיי מראה שיש קליטת אינטרנט 100% , אייפה הבעיה? מישהו התנסה ?
תודה מראש!

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מהקישור הזה https://s.click.aliexpress.com/e/_DDoHMkT
הוא מוכר מאוד מומלץ והמסכים שלו מצויינים ויש לו שירות טוב
אם לא אכפת לך להזמין דרך הקישור שלי אשמח שתזמין דרכו
התכתבתי עם כמה מוכרים והכי התרשמתי ממנו, אני רק מנסה לוודא שיספיק לי ה4 ראם לשימוש שצריך, כי המוכר השני יש לו במחיר הזה 8 ראם, אבל המעבד נראה לי מותג פחות טוב,[ARM Cortex-A55 או MTK8163 לעומת Qualcomm ]
יש לך מושג מה יותר חשוב לי המותג מעבד או הראם, והאם ה4 יספיק לי, תודה.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
התכתבתי עם כמה מוכרים והכי התרשמתי ממנו, אני רק מנסה לוודא שיספיק לי ה4 ראם לשימוש שצריך, כי המוכר השני יש לו במחיר הזה 8 ראם, אבל המעבד נראה לי מותג פחות טוב,[ARM Cortex-A55 או MTK8163 לעומת Qualcomm ]
יש לך מושג מה יותר חשוב לי המותג מעבד או הראם, והאם ה4 יספיק לי, תודה.
ה4 מספיק

שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש לי מערכת מולטימדיה ברכב [אאוטלנדר],רכשתי כרטיס סים של 019 שפתוח לוייז ופנגו ומחובר למערכת ע''י סטיק מיועד . למעשה הוויז נתקע המון , בעיקר לפני תחילת הנסיעה הוא כותב 'מחפש רשת/ אין מיקום GPS' המוון זמן ,ויוצא שבהרבה נסיעות אין לי ווייז כי עד שהוא מתעדכן [אם בכלל ] אני כבר מגיעה... בוויי-פיי מראה שיש קליטת אינטרנט 100% , אייפה הבעיה? מישהו התנסה ?
תודה מראש!
למה אתה לא מכניס את הסים ישירות למערכת

שלמה ברנד

משתמש פעיל
למולטימדיה שלי אין כניסה לכרטיס סים, איך אני גורמת לקליטת אניטרנט ל'וויז' במחיר הכי זול ששיך (לא צריך סינון לכרטיס, כי כבר יש חסימה של 'אאוטנט' על המכשיר שהיה נטו וויז.)
תודה מראש
צריך לקנות נטסטיק עם וויפי
אם את רוצה אני מוכר בביתר

שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש לי ב150
וצריך גם סים יש לי סימים של נטפרי של וייז בלבד ב14 שקל לחודש
אין לי סימים לא כשרים ואני גם לא ממליץ על סים לא כשר כי אפשר להתחבר עם וייפי למחשב ואז זה לא מסונן

שלמה ברנד

משתמש פעיל
בודאות?, כי אני קונה למישהו שחשוב לו שיהיה מהיר, וזה לוויז וכו' וגם לאנדרואיד אוטו, שיהיה לו את כל ההודעות וכו',
אם זה מספיק אז מצויין ואקנה מהלינק שלך
זה מספיק בדר'כ בפרט שהוא משתמש עם האנדרואיד אוטו אז זה יושב יותר על המכשיר ופחות על המולטימדיה

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אוקי , אז אלך על זה,
באופן עקרוני מכל מותגי השבבים הללו, יש לך נסיון האם יש הבדלים בין המותגים הללו?

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
ויהיה לי שווה לקנות את האפשרות עם ה64 או 32 יספיק?
ומצלמה מומלץ לשדרג מהמצלמה המקורית של קורולה 2017?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
ויהיה לי שווה לקנות את האפשרות עם ה64 או 32 יספיק?
ומצלמה מומלץ לשדרג מהמצלמה המקורית של קורולה 2017?
לגבי ה64 זה רק אם אתה רוצה להעתיק מוזיקה למערכת עצמו אם לא אין צורך
ולגבי המצלמה המקורית כדי להשתמש איתו אתה צריך לשאול את המוכר אם זה מגיע כולל קנבס
יש הים מצלמות הרבה יותר איכותיות אבל הכיון של המקורי ממש מוצלח וכדי לשים אחר צריך להוסיף מצלמה ואין לו את הכיון כמו המקורי

aiala

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הוא אמר לי שכלול קנבס,
ולגבי מצלמה תכלס אתה לא ממליץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה