התייעצות מערכת מולטימדיה לרכב מאיפה?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
פה יש לך מצלמת רוורס וקדמית עולה עוד משהו כמו 50-70 שקל
אתה יכול להזמין את האחרון בשורה הראשונה יש לו 8 ליבות ו2 גיגה ראם

רחליפ

משתמש רשום
טוב תודה לבנתיים אני יחליט מה לעשות
דרך אגב כמה אתה לוקח על התקנה כזו?

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנסיון מהטעות שאני עשיתי צריך
אני קניתי 2G זכרון וזה לא מספיק לכלום
אפילו את הספוטיפיי לוקח שעה לפתוח
כנ"ל בעניין הסים. אני מחובר עם נטסטיק כי מישהו אמר לי שלא בטוח שהתדרים תואמים לארץ וזה רעיון גרוע... צריך לבדוק שהתדרים מתאימים או לקנות משהו שיש כבר למישהו בארץ ועובד לו.

רחליפ

משתמש רשום
פה יש לך מצלמת רוורס וקדמית עולה עוד משהו כמו 50-70 שקל
אתה יכול להזמין את האחרון בשורה הראשונה יש לו 8 ליבות ו2 גיגה ראם
למה שהצעת לי ראיתי שיש אפשרות לקנות גם מצלמות 360 רציתי לשאול אם המצלמות האלו עושות את העבודה של מצלמת דרך קדמית או שצריך לקנות כזו בנפרד וא"כ מה אתה אומר על https://he.aliexpress.com/item/1005...m=a2g0o.11810135fornew.waterfall.1&aecmd=true

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בלתק
לא יודעת אם זה עדיין רלוונטי
אני הזמנתי את המולטימדיה הזו
להונדה אינסייט 2010
(לקחתי את הדגם השני - עם המצלמה)
בשימוש כבר קרוב לשנה וממש מרוצים
(חוץ מפעם אחת שנכבה ונדלק מידי פעם ואז גילינו שלא היה מחובר טוב)
בעלי התקין לבד, להתקין היה ממש פשוט, להוציא את הרדיו הקודם היה יותר מורכב

1682854938579.png

רחליפ

משתמש רשום
בלתק
לא יודעת אם זה עדיין רלוונטי
אני הזמנתי את המולטימדיה הזו
להונדה אינסייט 2010
(לקחתי את הדגם השני - עם המצלמה)
בשימוש כבר קרוב לשנה וממש מרוצים
(חוץ מפעם אחת שנכבה ונדלק מידי פעם ואז גילינו שלא היה מחובר טוב)
בעלי התקין לבד, להתקין היה ממש פשוט, להוציא את הרדיו הקודם היה יותר מורכב

צפה בקובץ המצורף 1363666
אני הבנתי שבכדי שלא יתקע לי הוויז צריך לפחות 2 גי' ראם ו8 ליבות ולזה אין
אצלכם זה רץ

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני הבנתי שבכדי שלא יתקע לי הוויז צריך לפחות 2 גי' ראם ו8 ליבות ולזה אין
אצלכם זה רץ
אנחנו משתמשים בזה בעיקר לוויז
פעם ב--- זה נתקע, סוגרים את הוויז ומפעילים שוב.
אבל כמעט תמיד זה עובד מעולה,
בכל מקרה יש בקישור הזה גם יותר טובים
אני לקחתי את ההכי זול וביחס למחיר מרוצה ממש

שלמה ברנד

משתמש פעיל
למה שהצעת לי ראיתי שיש אפשרות לקנות גם מצלמות 360 רציתי לשאול אם המצלמות האלו עושות את העבודה של מצלמת דרך קדמית או שצריך לקנות כזו בנפרד וא"כ מה אתה אומר על
מצלמת 360 זה רק בזמן חניה ואני לא יודע עד כמה זה איכותי
ולגבי מצלמה קדמית אני לא יודע אם יש הבדל בין הסוגים את יכולה להזמין מה שנראה לך

שלמה ברנד

משתמש פעיל
אנחנו משתמשים בזה בעיקר לוויז
פעם ב--- זה נתקע, סוגרים את הוויז ומפעילים שוב.
אבל כמעט תמיד זה עובד מעולה,
בכל מקרה יש בקישור הזה גם יותר טובים
אני לקחתי את ההכי זול וביחס למחיר מרוצה ממש
לוייז מעודכן הוא לא אמור למשוך מנסיון
יכול להיות שיש יוצא מן הכלל ושלך כן סוחב אבל בדר'כ זה לא סוחב

רחליפ

משתמש רשום
מצלמת 360 זה רק בזמן חניה ואני לא יודע עד כמה זה איכותי
ולגבי מצלמה קדמית אני לא יודע אם יש הבדל בין הסוגים את יכולה להזמין מה שנראה לך
עוד שאלה מצלמה שמזמינים מתחברת ממש למערכת או שנוזל לך איזה חוט של כבל לתוך הרכב?

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מה שהרבה כתבו כאן שטבלט יהיה הרבה יותר טוב ממערכת
- זה באמת משהו ממש מוזר...
כל מערכת מולטימדיה שפגשתי (ופגשתי הרבה) לא מתקרבת לרמה של טאבלט ממוצע..
לא מבין את הסיפור הזה... (כמובן חוץ מהמחשבים של טסלה ודומיהן שלא ראיתי עדיין מקרוב..)

מצד שני לשים טאבלט קבוע זה לא מתקרב למערכת מובנית מבחינה פרקטית. כך אני מבין לפחות.

לכאורה הסיבה שאין תחרות טובה במערכות מוליטימדיה כי באמת אנשים לא משתמשים בזה הרבה בגלל הסמארטפונים
וראיתי המון רכבים עם מערכות ממש פשוטות או רדיו דיסק מקורי.. ורק מחברים את הסמארטפון לתושבת שלו ושלום על ישראל
עיקר המחפשים מערכות טובות הם חרדים..

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
@שלמה ברנד אשמח להמלצה למערכת מולטימדיה
לסובארו אאוטבק 2010
ואם יש לך גם המלצה למצלמת רוורס על הדרך..
תודה מראש
@שלמה ברנד

חשבנו על זה, מה דעתך?
חשוב לנו שיהיה לרוחב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה