אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה ישנה ברכב - איך אפשר לשמוע שירים בדרך אחרת?

נהדרת

משתמש חדש
יש לי רכב יחסית ישן, במערכת מולטימדיה שלו יש רק רדיו ודיסקים. אין יציאה נוספת גם לא AUX.
המערכת עובדת טוב ואין לי עניין להחליף אותה (יש לי ווייז חיצוני ממילא), יש דרך אחרת שאני יכולה לשמוע שירים/פודקאסטים?

מישהו טען לי שיש איזה רכיב שנכנס כאילו שהוא דיסק ואליו אפשר לחבר דיסק און קי, מישהו שמע על דבר כזה?

או כל רעיון אחר. חוץ מנגן חיצוני לגמרי...
תודה!

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
להחליף. או לצרוב דיסקים... מי זוכר את המושג הזה..
כל פתרון של הכלאה, ובכלל להתעסקות עם דור קודם, זה לא דבר שאנשים יסכימו, אפילו שיש כלים ואפשרויות.
בהצלחה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
יש לי רכב יחסית ישן, במערכת מולטימדיה שלו יש רק רדיו ודיסקים. אין יציאה נוספת גם לא AUX.
המערכת עובדת טוב ואין לי עניין להחליף אותה (יש לי ווייז חיצוני ממילא), יש דרך אחרת שאני יכולה לשמוע שירים/פודקאסטים?

מישהו טען לי שיש איזה רכיב שנכנס כאילו שהוא דיסק ואליו אפשר לחבר דיסק און קי, מישהו שמע על דבר כזה?

או כל רעיון אחר. חוץ מנגן חיצוני לגמרי...
תודה!
נראה לי שזה יעזור לך👇

מדובר במכשיר שאתה מחבר לחור של הנגן/הפלאפון
מדליק את הרדיו באוטו על איזה ערוץ שאתה רוצה
ומכוון את המכשיר על אותו ערוץ בדיוק
ואז זה משתלט עליו ובמקום לשמוע באוטו את הרדיו, זה ישמיע לך את הנגן/הפלאפון

ארוממך

משתמש חדש
-להחליף, לנרות שאני נסכים איתך - במידת הצורך יש לי ווייז חיצוני. אז למה לשלם כמה אלפים ולהחליף למערכת אחרת שאני אשתמש בה לא הרבה ואם בכלל??
יש את האופציה ששלחו למעלה של המכשיר המתאם לרדיו, יש גם אחד שמתחבר למצת של הרכב והעיקר שלהם זה שהם תופסים תדר ברדיו וזה רעיון ממש נחמד
אופציה נחמדה שניה [לדעתי עדיפה] לשמור על התמימות ולעבוד עם דיסקונקי במידה ויש כניסה ולחבר אחד אחרי שהעברת לשם כל מה שצריך
או לעבוד עם דיסק ולצרוב אליו הכל :"}

אלי @@@

משתמש מקצוען
1. לחבר משדר למצת של הרכב אני אישית משתמש בו ועוד כמה חברים קנו דרכי איכות מעולה
יש לזה כרטיס חיבור בלוטוס דיסק און קי והוא מתחבר לתדר רדיו של הרכב ומשם לרמקולים הרגילים

2. לקנות מערכת אוניברסלית כזאת היא נחמדה באיכות שמע טובה עם כל החיבורים כולל שלט התקנתי כזה לחבר ועוד אנשים הזמינו דרכי

3.יש כבלים שמתחברים למערכת הפנימית ברכב זה קצת יותר מסובך כי צריך לפתוח את הפלסטיקה של המערכת שלך
א. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFnHw3H
ב. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkgWkoR
ג. https://s.click.aliexpress.com/e/_DeSHTJD
ד. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkOC2O3
את הכבלים האלה לא ניסיתי עדיין אז אני לא יכול להמליץ מניסיון אבל יש כאלה כמו האוקס שעולים כמה שקלים אז אולי כדאי לנסות (אם קנית וזה טוב אדרבה תעדכן ועוד אנשים ייהנו ממוצר עם נסיון

גילוי נאות רוב הקישורים הם ק.ש

שלמה ברנד

משתמש פעיל
-להחליף, לנרות שאני נסכים איתך - במידת הצורך יש לי ווייז חיצוני. אז למה לשלם כמה אלפים ולהחליף למערכת אחרת שאני אשתמש בה לא הרבה ואם בכלל??
יש את האופציה ששלחו למעלה של המכשיר המתאם לרדיו, יש גם אחד שמתחבר למצת של הרכב והעיקר שלהם זה שהם תופסים תדר ברדיו וזה רעיון ממש נחמד
אופציה נחמדה שניה [לדעתי עדיפה] לשמור על התמימות ולעבוד עם דיסקונקי במידה ויש כניסה ולחבר אחד אחרי שהעברת לשם כל מה שצריך
או לעבוד עם דיסק ולצרוב אליו הכל :"}
למה כמה אלפים בכמה מאות שקלים אתה יכול להזמין מערכת נמחדה מעלי אקספרס
תעלה תמונה של מה שיש לך היום ואיזה רכב זה
ויכול להיות שיש לך בכלל כניסה לאוקס מאחורי המסך

ארוממך

משתמש חדש
למה כמה אלפים בכמה מאות שקלים אתה יכול להזמין מערכת נמחדה מעלי אקספרס
תעלה תמונה של מה שיש לך היום ואיזה רכב זה
ויכול להיות שיש לך בכלל כניסה לאוקס מאחורי המסך
יש גם כאלה בכמה מאות
ששימוש בסיסי מאוד יתנו לך אבל לדעתי עדיין ניתן להסתדר בלי
אם יש לך מכשיר לוייז זה פחות קריטי
לא חשוב לשמוע שירים משם או לנגן משם קליפים, אז אתה צודק אבל יש כאלה שכבר מחליטים 'להשקיע' ואז עולים לכמה מאות וקרוב לאלף ואז יוצ שלא משתמשים בה הרבה
וגם אם כן הזוולות לא מחזיקות הרבה עומס ומאמץ במקרים מסויימים.
תלוי גם ברכב במערכת - 1DIN \ 2DIN

חיה.

משתמש מקצוען
1. לחבר משדר למצת של הרכב אני אישית משתמש בו ועוד כמה חברים קנו דרכי איכות מעולה
יש לזה כרטיס חיבור בלוטוס דיסק און קי והוא מתחבר לתדר רדיו של הרכב ומשם לרמקולים הרגילים
לא הבנתי איך מפעילים את המכשיר הזה. תוכלו להסביר?
מדליקים את הרדיו ברכב על אותו תדר כמו המכשיר?
במקביל מחברים את המכשיר בבלוטוס לנגן/טלפון נייד, ואז ברגע שמפעילים את הנגן/נייד שומעים את השמע ברמקולים של הרכב?

avi++

משתמש מקצוען
לא הבנתי איך מפעילים את המכשיר הזה. תוכלו להסביר?
מדליקים את הרדיו ברכב על אותו תדר כמו המכשיר?
במקביל מחברים את המכשיר בבלוטוס לנגן/טלפון נייד, ואז ברגע שמפעילים את הנגן/נייד שומעים את השמע ברמקולים של הרכב?
בדיוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה