מערכי שיעור

s.y

משתמש מקצוען
איזה אשכול מזעזע
צריך להחליף את שמו לאשכול הבקשות שלא נענו
אם יש במה לעזור אז עוזרים
אבל צריך לקחת בחשבון שיש מלא מקצועות וקורה אחת ל... שמישהי מסרה בדיוק אותו נושא שמישהי צריכה

מ. ח. פ.

משתמש חדש
כן אני יודעת, אבל הייתי חושבת שיש הרבה שמסרו שיעור תורה- לא דווקא על הפרשה שאני צריכה למסור...
אני מוסרת על סוף פרשת יתרו

הצאלמער

משתמש חדש
צריכה בדחיפות מערך לכיתה ד'
נושאים שמתאימים לל"ג בעומר
אש / בין אדם לחבירו / ועוד נושאים שיכולים להתאים
תודה

etidan

משתמש מקצוען
אם יש במה לעזור אז עוזרים
אבל צריך לקחת בחשבון שיש מלא מקצועות וקורה אחת ל... שמישהי מסרה בדיוק אותו נושא שמישהי צריכה
פשוט ראיתי אשכול של מערכים ועניין אותי מה העלו כי היו הרבה דפים
ואני רואה רק בקשות ועוד בקשות ועוד בקשות
אולי יהיה יותר יעיל שכל אחד יעלה את מה שיש לו...

s.y

משתמש מקצוען
יש לי תיקיה בדרייב של מלא חומרים מלמד
לא נראלי יש שם מערכים אבל יש שם הרבה חומר
מי שרוצה יש גם הרבה דברים באחיה ידע

etidan

משתמש מקצוען
פתחתי אשכול לחומרי הוראה לכיתות א' ב'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה