מערכות הגברה מקצועיות להשכרה

אלחנן123

משתמש חדש
המשתמש נחסם
שלום לכולם, אני מעוניין בהשכרה של מערכות הגברה לאירוע קטן שאני מקיים אצלי בבית, רציתי לדעת האם מישהו מכיר חברה להשכרת צתיוד שיכולה לספק לי את מה שאני צריך במחירים נורמלים? המליצו לי על חברה בכפר סבא בשם פליי מיוזיק, האם מישהו שמע עליה או יכול לתת המלצה? תודה לעונים, זה הקישור לאתר החברה של פליי מיוזיק - ציוד הגברה מקצועי להשכרה

dasing

משתמש רשום
אני מקרית גת ויכולה להשכיר לך ציוד איכותי לארוע קטן.

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איפה אתם בארץ?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אלחנן123;2063085:
שלום לכולם, אני מעוניין בהשכרה של מערכות הגברה לאירוע קטן שאני מקיים אצלי בבית, רציתי לדעת האם מישהו מכיר חברה להשכרת צתיוד שיכולה לספק לי את מה שאני צריך במחירים נורמלים? המליצו לי על חברה בכפר סבא בשם פליי מיוזיק, האם מישהו שמע עליה או יכול לתת המלצה? תודה לעונים, זה הקישור לאתר החברה של פליי מיוזיק - ציוד הגברה מקצועי להשכרה
אולי תפסיק כבר עם הפרסומות השתולות שלך לעצמך?
זה לא לעניין, ברצינות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה