עיצוב מעצבים/ות פנים - אשמח לעזרה!!!

מירי אייזיקס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בתכנית חשמל -
נח יותר שיש מנורת לילה לכל מיטה
להוסיף שקעי USB מומלץ בחום
אזור הכניסה לחדר / הארון מאחורי הדלת יוצא ממש חשוך

פטוניה

משתמש פעיל
לא אדריכלית, בכל אופן שמה את דעתי

1. תגדילו את היחידה! עדיף שהחדר יהיה טיפה פחות מרווח (הוא גם ככה לא צפוף) והיחידה תהיה שימושית ונעימה יותר. מנסיון שיצא לי להשתמש ביחידה בכזה גדול - זה לא נעים.
2. למה צריך כל כך הרבה ארונות? ארון 160 זה סטנדרט, ארון 200 זה כבר מרווח לחדרי שינה (בהנחה שאתם לא מאכסנים שם את כל הבית)

ובכלל, אני הייתי מוותרת על שידת איפור, מגדילה את היחידה ועושה שם כיור עם שיש מרווח וארון מגירות ומעבירה לשם את כל האיפור והטיפוח.

פטדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
כן
הארון מאחורי הדלת לא נראה 60
האם מספיקה לך תליה של מטר?
הייתי ממליצה להאריך את הארון למטר וחצי ולהגדיל את האמבטיה ל1.60 על 1.60
נכון שאפשר לדחוס, אבל זה הבדל של איכות חיים. מצטערים על זה אחר כך. זה משמעותי מאוד בשימוש! ודלת פנימה, כמובן.
את הכיור הייתי ממליצה להוציא החוצה
  • תיקנתי לפי עצת @GRN ועצת @ב. רוזנפלד.לגבי גודל 160*160 + אמבטיה במקום מקלחון, אבל הגישה לכיור נראית לי גרועה- קרוב מידי למיטה- 45 ס"מ, לא?מה יש אופציה טובה יותר? משובץ בארון כעצת @ilan p ייקר לי את הארון, וכן יוריד לי ממיקומי האיחסון שחשובים לי מאוד!. היכן ניתן עוד למקם כיור עם גישה נוחה?
  • הוספתי עוד נקודת תאורה כהמלצת: @מירי אייזיקס (תודה!)מתלבטת מה עדיף על הקיר מול הכניסה- צמוד קיר או עוד אחד בתקרה?
  • ומשהו נוסף חשבתי לתת הפרדה בין האסלה לאמבטיה עם קיר חצי גובה- האם מומלץ? ואם כן איזה עומק ואיזה גובה? כמו התמונה המצ"ב רק לאמבטיה ולא מקלחון.
1722467106859.png

1722467157912.png

קבצים מצורפים

• 1722466756829.png
    1722466756829.png
    KB 94.9 · צפיות: 12
נערך לאחרונה ב:

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בהחלט שלא הייתי ממקמת שם כיור !
תמקמי כהמשך לארון כיחידה נפרדת תתני ארון תחתון לאחסון ומעל קיר עם חיפוי יפה ומראה .וזה לא חייב להיות כיור גדול 50 יספיק לך
והייתי ממשיכה את החיפוי גם על הקיר מול הכניסה ונותנת תאורה על הקיר

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
עדיף להפוך את דלת הכניסה ליחידה להיות מול הדלת של חדר שינה

פטדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
האם בחדר אמבטיה של 160*160 עדיף אריחי קרמיקה של 80*80?

פטדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
לא חייב,
בחדר אמבטיה מתאים גם מלבנים כמו 120*60 ס"מ
אם תיקחי את 160*160 לכאורה זה יהיה ללא שבירות שזה בהחלט יותר יפה.

בהצלחה!
יש מרצפות 160*160?
ואם אני לקוחת 120*60 לרצף לגובה או לרוחב מה מקובל?

מניפה!

שיינדי שיף
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מרצפות 160*160?
ואם אני לקוחת 120*60 לרצף לגובה או לרוחב מה מקובל?
טעיתי, התכוונתי לומר שאם תעשי 80*80 יהיה לך ללא שבירות...
רוחב.

נערך לאחרונה ב:

מיכל לוי אדריכלית

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
למה משמשת הפינת עבודה? זה משרד לעבודה יומיומית? חושבת שזה לא נכון לשלב בין חדר שינה לעבודה בצורה הזאת, לא טוב אנרגטית. הייתי מעבירה אותה אל מאחורי הדלת ויוצרת הפרדה בין שינה לעבןדה. אם לא עובדים שם ביומיום אז בכלל זה מיותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה