מעצבות יקרות עזרתכן הדחופה! בעניין מדרגות בדירת גג

• פותח הנושא rand
  • פורסם בתאריך

rand

משתמש פעיל
ומה עם עניין ילדים ובטיחות?
מישהי מכירה מנסיון?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו ממש תודה
איזו מסירות
אבל תשימי לב שברוב התמונות שצרפת המדרגות צמודות לקיר ולא באמצע
וזו בדיוק הדילמה
metallicheskie-lestnicy-na-vtoroj-etazh-14.jpg

תראי את אלו:
images
%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%8B-%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_2.jpg
selinas-%D7%92%D7%93%D7%95%D7%9C-1-2-800x420.jpg

%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A5_.jpg

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל חייב להיות ברור לך שכמה שהיא מקצועית וטובה (למרות שאני חלוקה עליך בעניין השרטוט הידני... מי שמשרטט ידני מתעצל לתת אופציות) את בסופו של דבר הלקוח, ואם את משלמת לה שכר טרחה בהחלט מותר לך להתנגד.
בכל מקרה אני חושבת שמדרגות צריכות להיות במרכז הבית אם הן מובילות לפונקציות משמעותיות ושימושיות (ולא למרפסת סוכה או יחידת ארוח פרטית, לדוג').
ואם הן צריכות להיות מרכזיות מתאים מאוד למקם אותן בין מטבח לסלון. הבעיה היחידה שזה מול הפתח של הבית, ולדעתי זה מה שמציק לך.
בנקודה הזו יש שני פתרונות: או שהמדרגה הראשונה תהיה מוסתרת מאחורי קיר וגרם המדרגות יתחיל כמקביל לכניסה ומאחורי קיר (מקווה שהובנתי),
או לעצב מדרגות מרחפות וקלילות מובנות על קונסרוקציה דקה עם מעקה זכוכית.
באתר houzz תוכלי למצוא תמונות שיעשו לך השראה וחשק....

rand

משתמש פעיל
קודם כל חייב להיות ברור לך שכמה שהיא מקצועית וטובה (למרות שאני חלוקה עליך בעניין השרטוט הידני... מי שמשרטט ידני מתעצל לתת אופציות) את בסופו של דבר הלקוח, ואם את משלמת לה שכר טרחה בהחלט מותר לך להתנגד.
בכל מקרה אני חושבת שמדרגות צריכות להיות במרכז הבית אם הן מובילות לפונקציות משמעותיות ושימושיות (ולא למרפסת סוכה או יחידת ארוח פרטית, לדוג').
ואם הן צריכות להיות מרכזיות מתאים מאוד למקם אותן בין מטבח לסלון. הבעיה היחידה שזה מול הפתח של הבית, ולדעתי זה מה שמציק לך.
בנקודה הזו יש שני פתרונות: או שהמדרגה הראשונה תהיה מוסתרת מאחורי קיר וגרם המדרגות יתחיל כמקביל לכניסה ומאחורי קיר (מקווה שהובנתי),
או לעצב מדרגות מרחפות וקלילות מובנות על קונסרוקציה דקה עם מעקה זכוכית.
באתר houzz תוכלי למצוא תמונות שיעשו לך השראה וחשק....
האופציה השניה זה כמו התמונה של המדרגות שבאפשרותינו להזמין בזול
אז באמת כדאי?
מצרפת שובIMG-20210608-WA0035 (1).jpg

2bdesign365

משתמש פעיל
תשאלי את עצמך האם זה מתאים לאופי של המשפחה שלי איך הילדים יתנהגו עם דבר כזה
האם אני רוצה שיהיה חציצה בין הסלון למטבח .
האם אני רוצה את זה כחלל אחד
לדעתי המדרגות כאלה זה יפה אבל לא נראה מתאים לבית שלך שהאזור הזה צר וארוך נראה שאין הרבה מרווח בין המדרגה הראשונה לספריה והכניסה לסלון צרה תבקשי ממנה כמה מרווח יש בין לבין .כדי להבין כמה המרווח מהמדרגות לספריה דלת מטבח.

rand

משתמש פעיל
תשאלי את עצמך האם זה מתאים לאופי של המשפחה שלי איך הילדים יתנהגו עם דבר כזה
האם אני רוצה שיהיה חציצה בין הסלון למטבח .
האם אני רוצה את זה כחלל אחד
לדעתי המדרגות כאלה זה יפה אבל לא נראה מתאים לבית שלך שהאזור הזה צר וארוך נראה שאין הרבה מרווח בין המדרגה הראשונה לספריה והכניסה לסלון צרה תבקשי ממנה כמה מרווח יש בין לבין .כדי להבין כמה המרווח מהמדרגות לספריה דלת מטבח.
לא הצלחתי להבין כל כך

2bdesign365

משתמש פעיל
תשאלי את עצמך האם מדרגות כאלה רחף עם מעקה זכוכית מתאים לאופי של התנהלות הבית.
המדרגות יוצרות חציצה בין הסלון למטבח האם את אוהבת שכך או מעדיפה חלל ארוך ומחובר
והדבר השני שלפי השרטוט נראה שאין הרבה מרווח הין המדרגה הראשונה לספריה נוצר חלל קטן סמנתי לך בכתום שתבדקי מה המרווח כניסה
האם זה מספיק מרווח לך

קבצים מצורפים

• Polish_20210628_221717717.jpg
    Polish_20210628_221717717.jpg
    KB 449.6 · צפיות: 67

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

rand

משתמש פעיל
תשאלי את עצמך האם מדרגות כאלה רחף עם מעקה זכוכית מתאים לאופי של התנהלות הבית.
המדרגות יוצרות חציצה בין הסלון למטבח האם את אוהבת שכך או מעדיפה חלל ארוך ומחובר
והדבר השני שלפי השרטוט נראה שאין הרבה מרווח הין המדרגה הראשונה לספריה נוצר חלל קטן סמנתי לך בכתום שתבדקי מה המרווח כניסה
האם זה מספיק מרווח לך
תודה
אבדוק

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
הייתי בכמה בתים בהם המדרגות ממש במרכז הבית
באחד מהם, בית חרדי משופץ ברמה מאד גבוהה, המדרגות היו ממש בנויות מבטון , ובמרכז, הם ממש נותנות טון עיצובי לבית (מעוגלות קצת).

לדוגמת המדרגות שהעלת קחי בחשבון:
הרווח שבין מדרגה למדרגה חייב שיהיה סגור
1. מבחינה בטיחותית - ילדים ישחילו איברים ככל שאת לא מעלה על הדעת.
2. מבחינה שימושית - ילדים יכולים להעיף משם חפצים לכל כיוון.
3. מבחינה צניעותית - לא רוצה לדמיין חצאית מתנפנפת במעלה המדרגות.

ו- שימי לב מה קורה מתחת למדרגות, שלא יהיה אפשרות לקבל מכה ... (בד"כ השטח מתחת למדרגות מנוצל לאכסון וכו')

2bdesign365

משתמש פעיל
דרך אגב מדרגות מעץ יש להם שחיקה יותר גבוה וגם צריך לטפל בהם כדי לשמר במשך השנים נראה יפה בהתחלה עם השנים נשחק.
תבדקי גם עם האדריכלית לאיזה מדרגות היא כוונה בדיוק . לפי השרטוט לא נראה שזה המרחף הסגנון העכשיו

רות ב

לתכנן חלום בכל חלל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הפריע לי המראה שמתקבל בכניסה לבית--מדרגות ופינת אוכל..
הייתי מחליפה בין המדרגות לחדר הפנימי ללא החלונות שהאורור שלו פונה לחדר הסמוך.
אם המדרגות לא נצרכות להיות דווקא במרכז הבית (עליה לגג לא מחייבת את מיקומם הנוכחי) חבל לדעתי לנצל את האזור הזה שהוא מרכזי, נראה כל כך ועם חלון עבור מדרגות.
תקרבו לשם את המטבח. ובצד ימין של המטבח כמו שהוא משורטט עכשיו תמקמי חדר קטן עם חלונות.
את המדרגות תמקמי בחדר 235*260 ותרחיבו קצת את החדר הסמוך שמאוורר טוב, כך שתכנס שם גם ספריה.
בדיוק אתמול חשבתי לעצמי למה למדנו את השרטוט הידני המייגע הזה ו--פתאום התוכנית שלך הראתה שזה עדיין קיים...

ככר השוק

משתמש מקצוען
המיקום של המדרגות לא מפריע. בהרבה בתים המדרגות בכניסה.
אבל!
1. המעברים מאד צפופים. לא רשום מידות, אבל סביב המדרגות ממש צפוף וגם בחדרים אחרים- בין הדלת לשולחן, בין הדלת למיטות. יש לכם שם מבוכים וצפיפות לא נעימה וזה לא הכרחי בכלל. סביב האי במטבח זה בכלל קטסטרופה, אתם כל היום תרימו אנשים מהכסא כדי להכנס למטבח וזה יגרום שאף אחד לא ישב שם למעשה.

2. מדרגות משולשות היו פעם באופנה. המעצבת כנראה לא מעודכנת שזה לא תקני ומסוכן.

הייתי חוזרת לשולחן התכנון, כי חבל להשקיע בדירה שכל ההתנהלות בה תהיה צפופה ומעצבנת.

rand

משתמש פעיל
הפריע לי המראה שמתקבל בכניסה לבית--מדרגות ופינת אוכל..
הייתי מחליפה בין המדרגות לחדר הפנימי ללא החלונות שהאורור שלו פונה לחדר הסמוך.
אם המדרגות לא נצרכות להיות דווקא במרכז הבית (עליה לגג לא מחייבת את מיקומם הנוכחי) חבל לדעתי לנצל את האזור הזה שהוא מרכזי, נראה כל כך ועם חלון עבור מדרגות.
תקרבו לשם את המטבח. ובצד ימין של המטבח כמו שהוא משורטט עכשיו תמקמי חדר קטן עם חלונות.
את המדרגות תמקמי בחדר 235*260 ותרחיבו קצת את החדר הסמוך שמאוורר טוב, כך שתכנס שם גם ספריה.
בדיוק אתמול חשבתי לעצמי למה למדנו את השרטוט הידני המייגע הזה ו--פתאום התוכנית שלך הראתה שזה עדיין קיים...
וואו זה ממש להתחיל מחדש
ואנחנו כבר לפני בניה
היינו כבר בתיקונים אחרים אבל הפריע לנו כל מיני דברים כנ"ל ועצרנו ופתאום בעיה רצינית..
מה עושים|?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה