התייעצות מעניין לשמוע מה דעתכם, דירה למשתכן בעמנואל

בונה אתרים

משתמש פעיל
במשתכן המחירים אף פעם לא סופיים עד המפתח

יש מדד אחורה מהזכייה, ויש מדד שמשלמים בהתאם להתקדמות התשלומים ועליית המדד
זה בכלל לא קשור למחיר למשתכן!!!
כל דירה שקונים על הנייר מקבלן גם בשוק החופשי היא צמודה בד"כ היא מצודה למדד

וגם אין שני מדדים יש רק מדד תשומות בנייה וזהו

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם הבנתי נכון, אתה סותר את דברי @ראש המוסד
שלא מדובר בהפרשים כ''כ גבוהים כמו חצי מיליון שקלים?
אני לא איש מקצוע ותמיד אפשר להתקשר למתווך מקומי ולברר באופן יסודי, אך ממה שידוע לי המחיר של דירת יד 2 סטנדרטית של 3-4 חדרים לא עולה על 900.000 ש"ח

גיטרה

משתמש מקצוען
חחחח זה את זה אומרים כבר 40 שנה...
אין שום פוטנציאל למקום!!
המקום מתאים לחסידיים שיש להם שם קהילה והם רוצים מקום שקט ורגוע ומוכנים לוותר על כל השאר

לא משנה כמה הימין היה בשלטון ולא משנה איזה ממשל אוהד היה בארה"ב עדיין ישראל בקושי בונה בהתנחלויות
אז אולי ישחררו בניין פה ובניין שם אבל רוב העיר מתפוררת.. ומי שמגיע לגור בבתים מתפוררים זה משפחות מתפוררות
מתי היית שם בפעם האחרונה ב 40 שנה האלו?
יש לך מושג כמה פרויקטים חדשים נבנו ונבנים ויבנו בשנים האחרונות?
יש שם מאות זוגות צעירים בדירות חדשות ויפהפיות.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
זה בכלל לא קשור למחיר למשתכן!!!
כל דירה שקונים על הנייר מקבלן גם בשוק החופשי היא צמודה בד"כ היא מצודה למדד

וגם אין שני מדדים יש רק מדד תשומות בנייה וזהו
אבל בדירה מקבלן אתה משלם הצמדה למדד מיום הרכישה
במחיר למשתכן משלמים הצמדה למדד מהיום שהקבלן זכה בקרקע (גם אם לא התחיל עדיין לבנות)

אלכסנדרה1

משתמש פעיל
אנחנו ממש ירוקים בעסק של כל העניין הזה (מחירים למשתכן)
(הזוגות הקודמים גרים בערי פריפריה, דירות יד 2, אבל המחירים בהתאם)
וכעת הבירור העיקרי הוא:
עד כמה העיר הזו הולכת להתפתח, או שהיא תישאר כמו שהיא כבר 40 שנה?)

ו...שאלת השאלות: האם המחיר משתלם?

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

גיטרה

משתמש מקצוען
וכעת הבירור העיקרי הוא:
עד כמה העיר הזו הולכת להתפתח, או שהיא תישאר כמו שהיא כבר 40 שנה?
(זוכרים את השיר על עמנואל של יהודים הם בני מלכים? רק שם היא משגשגת)
השאלה הראשונה לדעתי לאיזה מגזר אתם משתייכים, ועד כמה הזוג יצליח להשתלב בעיר. כי להשקעה לרוב זה לא מספיק שווה, מי שמגיע בדר"כ מגיע לקנות.
במחירים המעודכנים כיום אני לא מונחת, ככה שלא יודעת לעזור לך מבחינת שווי הנכס.

בונה אתרים

משתמש פעיל
אין שום פוטנציאל למקום!!
המקום מתאים לחסידיים שיש להם שם קהילה והם רוצים מקום שקט ורגוע ומוכנים לוותר על כל השאר

לא משנה כמה הימין היה בשלטון ולא משנה איזה ממשל אוהד היה בארה"ב עדיין ישראל בקושי בונה בהתנחלויות
אז אולי ישחררו בניין פה ובניין שם אבל רוב העיר מתפוררת.. ומי שמגיע לגור בבתים מתפוררים זה משפחות מתפוררות
סתם לשון הרע....
באיאן וסלונים שבאים לשם הם שני חסידיות גדולות ומכובדות
עם הזמן יגיעו עוד הרבה חסידיות

וגם האמת היא שיחררו את הקרקעות שם ס"ה רק לפני 8 שנים אחרי שזה היה תקוע הרבה שנים אצל כונס נכסים,
הבעיה הקטנה שנשארה למקום זה הסטיגמה בלבד שכל שחולף הזמן זה הולך ומתמעט
אני בטוח שעם הזמן הציבור הריאלי יתגבר על הסטיגמה ויעדיף לקנות דירה 40 דקות מבני ברק בעיר חרדית
מאשר לקנות בצפון בעפולה או בטבריה בין חילונים.

נערך לאחרונה ב:

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וכעת הבירור העיקרי הוא:
עד כמה העיר הזו הולכת להתפתח, או שהיא תישאר כמו שהיא כבר 40 שנה?
(זוכרים את השיר על עמנואל של יהודים הם בני מלכים? רק שם היא משגשגת)
עמנואל מתפתחת בקצב איטי אבל עדיין מתפתחת.
זה לא התפתחות בסדר גודל של בית שמש, לא בכלל לא הכיוון, בעמנואל כשאומרים מתפתחת הכוונה שהגיעו עוד משפחה בחודש האחרון... אבל עדיין במכלול השיקולים והנתונים ששוק הדירות החרדי מציע - זה מקום שבהחלט ניתן לחשוב עליו כאופציה ריאלית, אלא אם יש לכם חרדות ביטחוניות וכדו', שאז כדאי לעשות חשיבה מחודשת.

noam1

משתמש מקצוען
מה זה הזלזול הזה?????
לצערי אני מכיר את המקום

החסידים בנו לעצמם קהילה סגורה אבל המקום במשך שנים בגלל המחירים הזורים משך כל מיני ומיני אנשים מכל הסגנונות והמינים... היו ימים שאנשים פשוט נכנסו לדירות וגרו ללא תשלום...

לא מעט משיחים פגשתי שם... אחד אפי' קנה חמור...

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לצערי אני מכיר את המקום
אני גם מכיר את המקום, ונכון שבעבר היו שם אנשים תמהוניים וכו', אך בחמש שנים האחרונות באים רק משפחות איכותיות, ואכן בעיקר מהמגזר החסידי האותנטי.

בונה אתרים

משתמש פעיל
לצערי אני מכיר את המקום

החסידים בנו לעצמם קהילה סגורה אבל המקום במשך שנים בגלל המחירים הזורים משך כל מיני ומיני אנשים מכל הסגנונות והמינים... היו ימים שאנשים פשוט נכנסו לדירות וגרו ללא תשלום...

לא מעט משיחים פגשתי שם... אחד אפי' קנה חמור...
חבל שאתה תקוע בעבר...
כי יש דברים שמשתנים...

אלכסנדרה1

משתמש פעיל
אם הם יחליטו לא לממש את הזכות
יש להם אפשרות להצטרף להגרלה אחרת?

ומתי ההגרלה הבאה? (החלום שלהם הוא לזכות או באלעד או בבית שמש
בעמנואל המחיר הוא: 7,200 למטר
בבית שמש 11,000 למטר
לא הפרש בשמיים, אבל יש הפרש רציני בין שתי ערים אלו)

חיים של תורה

משתמש מקצוען
.
אין שום פוטנציאל למקום!!

הזלזול הבוטה בתושבי עמנואל הוא מחפיר ולא משנה כמה אתה טוען שאתה מכיר את המקום (שלענ"ד אתה לא מכיר).

מהיכרות אישית המקום מתפתח מאוד רציני ב5 שנים האחרונות, ובעוד 5/7 שנים כבר יהיה שם קהילות לתפארת שיאפילו על כל התימהוניים, (שדרך אגב בבני ברק יש יותר).

רק מה, המקום בעיקר חסידי (גם ספרדי, אבל זה כבר פרשיה), ולכן אם הם לא שייכים למגזר יהיה להם קשה להשתלב במקום.

ולגבי המחיר הוא ממש מצחיק וברור ששווה, ולדעתי הסיכוי לזכות בבית שמש או באלעד הוא הרבה הרבה יותר נמוך בגלל כמות האנשים שנרשמו להגרלה.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
@noam1 אני לא יודע על סמך מה אתה מקשקש על עמנואל בלי שום מידע מינימלי...
וכן, אני מתגורר בעמנואל כבר שנה וחצי, חסיד באיאן ואני יכול להגיד שהמקום השתנה ב-180 מעלות
אומנם נכון שיש עדיין איזור מסוים שזה עם כל מיני אנשים מעניינים, אבל בכל עיר יש את האנשים האלו, בכל מקום!!
אלא מאי, כאן בגלל שהמחירים היו מאוד זולים, בגלל הקריסה והפיגועים לפני 20 שנה אז זה גרם לנפילה הזאת,
אבל בשנתיים האחרונות יש עשרות דירות שמתרוקנות לטובת רוכשים משפחות נורמליים לחלוטין!!

אני לא יודע באיזה בית מפורר אתה מגורר, אבל 99.7% מהבתים פה לא מתפוררים...
רק שתבינו כל דירה שיוצאת היום לשיווק יש עליו 10 קופצים, ומה לעשות זה גם גרם לעלויות מחירים מאוד גבוהות.
כמו שאמרו קודמיי, יש הבדל עצום בין דירות ישנות לאלו החדשות שנבנו בשנתיים האחרונות (ואגב גם בביתר בגבעה א' למעלה דירות שעדיין לא שיפצו אותם - נדיר למצוא.., אז גם שם המחיר הוא יותר זול ביחס לדירות אחרות)
אבל בעמנואל הפער הוא 40 שנה אז ברור שיהיה הבדל אטומי במחיר

רק בשנתיים האחרונים הגיעו להתגורר מעל 200 משפחות, אומנם רובם הגדול זה באמת חסידים, כמו סלונים ובאיאן אבל יש עוד הרבה זוגות מחסידויות אחרות שגם הגיעו.

@אלכסנדרה1 לגופו של עניין, רק שתבין דיברתי עם כמה יזמים שזכו בפרויקט החדש שהולך להרחיב את היישוב פי 2, וכנראה שאחד מהם זה איפה שאתה זכית, והם אומרים כולם פה אחד שבשוק החופשי הם הולכים למכור דירה והמדד תהיה בין 13-14 אלף שקל למטר!!!!
רק שתבין את הפער שיש פה, ואת הפיס שקיבלת,
ואם אתם בכל מקרה לא רוצים לרכוש את זה, יהיו הרבה מאוד אנשים שישמחו לקנות את זה ממכם, ותוכלו לעשות רווח מאד יפה בעניין
בהצלחה.

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@noam1 אני לא יודע על סמך מה אתה מקשקש על עמנואל בלי שום מידע מינימלי...
וכן, אני מתגורר בעמנואל כבר שנה וחצי, חסיד באיאן ואני יכול להגיד שהמקום השתנה ב-180 מעלות
אומנם נכון שיש עדיין איזור מסוים שזה עם כל מיני אנשים מעניינים, אבל בכל עיר יש את האנשים האלו, בכל מקום!!
אלא מאי, כאן בגלל שהמחירים היו מאוד זולים, בגלל הקריסה והפיגועים לפני 20 שנה אז זה גרם לנפילה הזאת,
אבל בשנתיים האחרונות יש עשרות דירות שמתרוקנות לטובת רוכשים משפחות נורמליים לחלוטין!!

אני לא יודע באיזה בית מפורר אתה מגורר, אבל 99.7% מהבתים פה לא מתפוררים...
רק שתבינו כל דירה שיוצאת היום לשיווק יש עליו 10 קופצים, ומה לעשות זה גם גרם לעלויות מחירים מאוד גבוהות.
כמו שאמרו קודמיי, יש הבדל עצום בין דירות ישנות לאלו החדשות שנבנו בשנתיים האחרונות (ואגב גם בביתר בגבעה א' למעלה דירות שעדיין לא שיפצו אותם - נדיר למצוא.., אז גם שם המחיר הוא יותר זול ביחס לדירות אחרות)
אבל בעמנואל הפער הוא 40 שנה אז ברור שיהיה הבדל אטומי במחיר

רק בשנתיים האחרונים הגיעו להתגורר מעל 200 משפחות, אומנם רובם הגדול זה באמת חסידים, כמו סלונים ובאיאן אבל יש עוד הרבה זוגות מחסידויות אחרות שגם הגיעו.

@אלכסנדרה1 לגופו של עניין, רק שתבין דיברתי עם כמה יזמים שזכו בפרויקט החדש שהולך להרחיב את היישוב פי 2, וכנראה שאחד מהם זה איפה שאתה זכית, והם אומרים כולם פה אחד שבשוק החופשי הם הולכים למכור דירה והמדד תהיה בין 13-14 אלף שקל למטר!!!!
רק שתבין את הפער שיש פה, ואת הפיס שקיבלת,
ואם אתם בכל מקרה לא רוצים לרכוש את זה, יהיו הרבה מאוד אנשים שישמחו לקנות את זה ממכם, ותוכלו לעשות רווח מאד יפה בעניין
בהצלחה.
חוץ מסלונים ובאיאן,
אילו עוד חסידויות נמצאות בעמנואל?
ומי מתכוון עוד להגיע?
ומה ההגיון שיצליחו למכור דירה ב13-14 אלף למטר בשוק החופשי, למה מי יקנה את זה?
מילא כל ה"משתכנים" שזכו בזול, והלכו על זה-אבל מה הגיון של המחירים?
כבר כמעט אפשר לקנות בערים החרדיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה