מודעה מעכשיו אין כבר צורך במונה חכם כ-ו-ו-ו-ל-ם- מתניידים

מצב
הנושא נעול.

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן ההנחה היא על מה ששלמת עד היום בחברת חשמל

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כלומר אחרי ההנחה אתה מקבל הנחה נוספת של 7%

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצו"ב חשבונית שים לב
הנחה לקוח חברתי

קבצים מצורפים

• 347131583_20240201 (1).pdf
    KB 250.8 · צפיות: 37

ליטאי חרד

משתמש רשום
אז נעשה סדר
ראשית 35 זה כולל מע"מ
בחברת חשמל תלוי איזה סוג תשתית יש לך
בתלת פאזי X 40 עלות דומה
אם זה X25 העלות 26 ש"ח לא כולל מע"מ
ובחד פאזי העלות בערך 22 ש"ח
גרך אגב בחברה כרגע עובדים להשוות את המחיר לחברת חשמל
ולכן מאז שתשלח לניוד עד שתנוייד זה כבר כנראה יהיה אותו דבר
אני רק שואל האם לדעתך זה הגון לפרסם בכזו התלהבות שכדאי לעבור לפזגז ואח"כ הלקוחות מגלים דרך החשבונית תשלום יקר יותר והתירוץ שכרגע עובדים להשוות למחיר של חברת חשמל?

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רק שואל האם לדעתך זה הגון לפרסם בכזו התלהבות שכדאי לעבור לפזגז ואח"כ הלקוחות מגלים דרך החשבונית תשלום יקר יותר והתירוץ שכרגע עובדים להשוות למחיר של חברת חשמל?
אז זהו ...
שהלקוחות לא יגלו מחיר יותר יקר כי עד שינויידו אני מקווה שכבר לא יהיה רלוונטי כיון שהמחיר כבר יהיה שווה לחברת חשמל
ולכן זה לא רלוונטי
יחד עם זאת בכל שיחה אנו מעדכנים את הלקוח שכהיום המחיר הוא 29.9

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בכל החברות שמספקות חשמל, כמו בזק וכדו' יש גם את העלות הזאת?
אני יודע בוודאות שיש את זה בעוד חברות רק לא בדקתי את כולם אני יודע על אלקטרה וסלקום
תקחו בחשבון שלרובם של צרכנים יש היום תלת פאזי של 40 אמפר ולכן אין בכלל וגם אם יש 25 אמפר ההבדל הוא 2 ש"ח בערך
ההבדל המשמעותי הוא לאחד שיש לו חד פאזי

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מאז ששולחים לניוד חודש +שוטף במונה חכם
ובמונה רגיל מתוכנן ל1.9 לאלו שמניידים עכשיו

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
התשלום של ה29.9 זה לחודש
וחשבונית חשמל מגיעה פעם בחודשים
תקן אותי אם אני טועה

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התשלום של ה29.9 זה לחודש
וחשבונית חשמל מגיעה פעם בחודשים
תקן אותי אם אני טועה
בחברת חשמל החישוב הוא לפי ימים ובתלת פאזי 40 קילו העלות כ61 ש"ח ל62 יום ל25 אמפר התשלום הוא כ57 ש"ח

בפזגז הוא חישוב חודשי של 29.9

ליטאי חרד

משתמש רשום
@ליטאי חרד בכל החברות שמספקות חשמל, כמו בזק וכדו' יש גם את העלות הזאת?
אני לא יודע מה קורה בבזק כדאי לבדוק ולנצל את התחרות אני שם לב שעדיין הציבור לא כ"כ שותף לדיון. רק בעיני חשוב לתת את כל המידע שיכול להיות רלוונטי ולא להעלים פרטים. לי זה עושה תחושה של רמאות

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא יודע מה קורה בבזק כדאי לבדוק ולנצל את התחרות אני שם לב שעדיין הציבור לא כ"כ שותף לדיון. רק בעיני חשוב לתת את כל המידע שיכול להיות רלוונטי ולא להעלים פרטים. לי זה עושה תחושה של רמאות
מצד שני תיקח בשבון שבזק נכנסה כעת לשוק ועם כל הכבוד לבזק הגדולה עדיין תחום החשמל זה דבר חדש
וגם אם הם נותנים 7% היום כבר היו חברות שפתאום שינוי לרעה את המבצעים כמו חברת פופיא
ובפזגז כבר נמצאים בשוק כמה שנים ורק עלו במבצעים התחילו עם 5% ומאז רק עלו

נערך לאחרונה ב:

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ליטאי חרד

משתמש רשום
מצד שני תיקח בשבון שבזק נכנסה כעת לשוק ועם כל הכבוד לבזק הגדולה עדיין תחום החשמל זה דבר חדש
וגם אם הם נותנים 7% היום כבר היו חברות שפתאום שינוי לרעה את המבצעים כמו חברת פופיא
ובפזגז כבר נמצאים בשוק כמה שנים ורק עלו במבצעים התחילו עם 5% ומאז רק עלו
מה אחרי שעוברים חברה אי אפשר לעבור שוב??
אם אי אפשר אולי כדאי לחכות ולא לעבור עכשיו, ואם אפשר לעבור שוב מה הבעיה לנייד אם וכאשר בזק יעלו מחירים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה