דרוש מידע מעיני הישועה- ארבע לילות- זה נכון???

emma

משתמש מקצוען
הקטע של האוכל במעייני זה משהו שהולך להימשך או שזה יעצור באיזה שהוא שלב?
בשבילי זה לגמרי ענין של בחירת בית חולים.
קבוע בזמן האוכל יוצא שאני צריכה להאכיל, או כל דבר שהוא ואני תמיד לוקחת לחדר ואוכלת בזמן שנוח לי.
ובשבילי זה ממש קריטי.
3 לילות אני גם ככה לא נהנת ומתכוונת לבקש שחרור לילה אחד קודם.
דוקא הייתי מרוצה שם ב 2 הלידות שלי אבל אין לי שם משהו ספציפי שאני מאד אוהבת, ואם לוקחים לי משהו שחשוב לי מבחינתי זה בהחלט שיקול!
סתם מעניין, יש בית חולים שחוץ מבין 11-5 בבוקר משאיר את התינוק בתינוקיה גם אם הוא בוכה?
זוכרת את הטראומה מהלידה הקודמת שכל חצי שניה החזירו לי אותו אחרי שכבר אכל שעתיים! אולי הוא רעב, באיזה שהוא שלב כבר בכיתי לה שתשים אותו בתינוקיה ויבכה ויטפלו בו, עזר ל 10 דקות בדיוק והחזירו בחזרה.
אחד הדברים הזוועתיים מבחינתי.
אמרתי לבעלי שלידה הבאה ישאיר את הילדים עם בייבי סיטר ויהיה איתי כל היום כדי שאני יוכל לנוח קצת.
עשו לי את זה גם
אחרי ניתוח...
בכיתי מרוב ייאוש
הרשתי נורא
לא יכולתי לנוח
כי פתאום טלפון "בואי לקחת אותו הוא בוכה"
ורק מי שעברה את זה תבין מה זה...
בא לי לבכות כשאני נזכרת ביחס המשפיל שקיבלתי שם מהאחות בתינוקיה....

משתמש Pרוג

משתמש צעיר
מנסיון במעייני - לידות קודמות וטרי, ותל השומר
תל השומר באמת מאודד נהניתי
רק שוב זה שיקול של בי"ח חילוני
מעייני ממש השתפרו
אין להשוות מה שהיה לידות קודמות
הנושא של האוכל לא שמתי לב
יש אופציה של ביות עם אפשרות להכניס את התינוק לתינוקיה אם ממש יש צורך...
מה שכן תסבירו לי למה רוב הנשים סיפרו שהיו האטות בדופק והמילדות הלחיצו ללידה טראומטית או ניתוח
זה הרגיש כאילו תמיד ולכולן יש האטות בדופק שם. מה זה? עוד מישהיא שמה לב לזה?

רותי ויעל

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה שכן תסבירו לי למה רוב הנשים סיפרו שהיו האטות בדופק והמילדות הלחיצו ללידה טראומטית או ניתוח
זה הרגיש כאילו תמיד ולכולן יש האטות בדופק שם. מה זה? עוד מישהיא שמה לב לזה?
לי גם היה בלידה הראשונה
אבל לא שלחו לניתוח עשו לי ואקום (הראש כבר הציץ)
דוקא לא היה טראומתי, ולא זוכרת שהיה משהו יוצא דופן לפני.
(האמת אני נזכרת שנכנסו כמה רופאים ואחד מהם אמר לי שיש ירידות בדופק וצריך לעשות וואקום, אבל הייתי די בעננים אז לא ממש אחזתי את זה...)
ולגבי מי ששאלה על אפידורל, דוקא בשתי הלידות הגיע מרדים ממש מהר, איך שהגעתי ביקשתי והגיע קצת אחרי.
הבנתי שזה תלוי אם הוא עסוק או לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה