עזרה מעוניינת בספרי קריאה יד שניה

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מחפשת להחליף בכל עת של ליבי קליין בספר חדש

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ספרים בביתר עילית
1721139813763.png

פרחונית108

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי יש כמה ספרים בודדים ב-30 ש"ח
ועוד כמה ספרים ישנים ב- 5 ש"ח
מי שרוצה שידבר איתי באישי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש להחלפה או למכירה בבני ברק
נגישות לעוד ערים בארץ

יסכה מנגנת בתווים משלהשרי וולך
קטסטרופהרחל בן מנחם
גבולות האושרשרה מלובצקי
הגנרלי. דנציגר
להתראות ילדיםיהודית פריינד
כוונותנעמי צוובנר
שולייםב. מנחם
בומרנגא. טוקר
טביעת אצבעותשלמה ברקת

בת ישראל

משתמש צעיר
אני מעוניינת לקנות את הספרים "מלכודת בחלל" מספר 4-7
ניסיתי להשיג בחנויות אבל הם טוענים שלא קיים יותר.
יש למישהו למכור?

אפרת ר9

משתמש רשום
אם מישהו שומע של א קווין במצב מעולה
ב50 שח (נמכר ביפה נוף ב70)
במרכז
לפרטים
er562098 בגימייל

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מעבירה הודעה:

אתר לספרי יד שנייה לציבור החרדי-דתי
אני שמחה לשתף אתכן בפרויקט חדש וחשוב שכולנו יכולים להפיק ממנו תועלת רבה. לאחרונה השקנו אתר חדש למכירת ספרים יד שניה, שמיועד במיוחד לציבור החרדי-דתי .האתר הוא מקום נוח, בטוח וקל לשימוש שבו נוכל לקנות ולמכור ספרים משומשים – ספרי קודש וספרי קריאה.
אבל כדי שהאתר באמת יצליח ויתמלא בתוכן מגוון ואיכותי, אנחנו צריכות את העזרה שלכן! אם יש לכן ספרים שאתן כבר לא צריכות, אנא העלו אותם לאתר והציעו אותם למכירה. זה לא רק יעזור לנקות את המדפים בבית, אלא גם יעזור לאחרים למצוא את הספרים שהם מחפשים.
בנוסף, נשמח מאוד אם תספרו על האתר לחברות ולמשפחה שלכן ותשתפו את המידע בקבוצות השונות בהן אתן חברות. ככל שיותר אנשים ידעו על האתר, כך יגדל מבחר הספרים ונוכל לעזור אחת לשניה.
במסגרת השקת האתר, תתקיים הגרלה בין כל מי שיציע למכירה לפחות שני ספרים עד תאריך ט"ו בתמוז. ההגרלה תתקיים אי"ה בט"ז בתמוז, על תווי קנייה בסך 100 ש"ח לזוכה.
לכניסה לאתר והעלאת ספרים: https://booksee.co.il/

דבוריק

משתמש פעיל
מעוניינת להחליף את הספר "סבתא על גלגלים" בעד ספר אחר, מעדיפה את "נוטה לקן" אבל אפשר גם אחרים.
מי שמעוניינת שתפנה בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה