דרוש מידע מעונות יום תשפ"ג

• פותח הנושא waze
  • פורסם בתאריך

????????????????????

משתמש חדש
אשמח לדעת האם כאשר אני מדווח לרשות המיסים בדו"ח השנתי לעצמאי 2022 על הכנסות משכר דירה שאינם חייבות במס האם יש לזה השפעה לגבי התמ"ת בהנחה למעונות.
תודה

רות אא

משתמש רשום
מה זה חודשיים? איזה חודשים?
יש לה תלושים אחרים?
והבעל לכולל צריך מינימום 36 שעות שבועיות
עבדה נובמבר ודצמבר - 40 שעות שבועיות
ינואר לא עבדה
התלושים האחרים לא מזכים בדרגה. (לא בגלל השעות, בגלל השכר)
הבעל אברך 40 שעות שבועיות

קצרה

משתמש מקצוען
עבדה נובמבר ודצמבר - 40 שעות שבועיות
ינואר לא עבדה
התלושים האחרים לא מזכים בדרגה. (לא בגלל השעות, בגלל השכר)
הבעל אברך 40 שעות שבועיות
חייבים להגיש 3 תלושים רצופים
החל מדצמבר ואילך

זאת אומרת שאם התלושים מאחרי ינואר גבוהים מדי מכדי לקבל דרגה - :(

נתיי

משתמש פעיל
אשמח לדעת
אני אברך כולל ויש לי גם עוסק פטור שבנתיים אני בהפסדים שם
האם אני צריך לדווח גם עליו או שמספיק לדווח על הצהרת הורה לומד ואישור כולל בלי העוסק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה