דרוש מידע מעונות יום תשפ"ג

• פותח הנושא waze
  • פורסם בתאריך

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הבנתי שלא, תראי במבחני תמיכה
אבל לא לוקחת אחריות...;)
צפה בקובץ המצורף 1168708
לא בקיאה אם יש שינוי בנהלים.
אבל בכל העשור האחרון כשאת ממלאה את בקשת התמיכה. יש שאלה "האם חזרת מחופשת לידה ב3 חודשים האחרונים" ברגע שאת לוחצת שם על כן. יבקש ממך תלושים מהחזרה באפן אוטומטי. לא רואה סיבה ששינו את זה. זה לא קשור לנהלי תמיכה שמשתנים משנה לשנה. אלא לענין טכני שבא לבדוק שהאם באמת חזרה לעבוד אחרי החל"ד.

HennyS

משתמש מקצוען
אבל בכל העשור האחרון כשאת ממלאה את בקשת התמיכה. יש שאלה "האם חזרת מחופשת לידה ב3 חודשים האחרונים" ברגע שאת לוחצת שם על כן. יבקש ממך תלושים מהחזרה באפן אוטומטי. לא רואה סיבה ששינו את זה. זה לא קשור לנהלי תמיכה שמשתנים משנה לשנה. אלא לענין טכני שבא לבדוק שהאם באמת חזרה לעבוד אחרי החל"ד.
לא שאלו השנה

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אז ככה-
אני לא מבינה בזה בכלל,
אבל הייתי בשמירת הריון מה12/21 ואח"כ חל"ד ורק החודש חזרתי לעבודה חדשה (ועוד לא קיבלתי תלושים ממנה),
מה אני אמורה לעשות? אין לי תלושים הגיוניים מלפני הלידה בגלל השמירה ואין לי תלושים הגיוניים מאחרי החל"ד כי עוד לא עברו שלושה חודשים...

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אז ככה-
אני לא מבינה בזה בכלל,
אבל הייתי בשמירת הריון מה12/21 ואח"כ חל"ד ורק החודש חזרתי לעבודה חדשה (ועוד לא קיבלתי תלושים ממנה),
מה אני אמורה לעשות? אין לי תלושים הגיוניים מלפני הלידה בגלל השמירה ואין לי תלושים הגיוניים מאחרי החל"ד כי עוד לא עברו שלושה חודשים...
תפתחי את הבקשה כשיהיה לך תלוש אחד.
יכול להיות שהם יהיו נחמדים ויתנו דרגה זמנית. בכל מקרה הם יבקשו גם את התלושים הבאים.
פשוט כל חודש מכניסים בעדכונט חודש נוסף.

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אז אולי יש מצב לשלוח את התלוש האחד מלפני השמירה? של ה11/21?
(פשוט בעבודה הקודמת השכר היה נמוך יותר)
אולי הם יהיו נחמדים ויתנו דרגה גם ככה? או יסכימו לקבל תלושים של ה9-10/21?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לא לנסות?
תפתחי תעלי ותראי מה יקרה.
אבל לא כדאי לך לבנות על זה יותר מדי. מהנסיון שלי לא יעבוד.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
ממש לא יסכימו
ואין סומכים על הנס
תפתחי את הבקשה כשיהיה לך תלוש אחד.
יכול להיות שהם יהיו נחמדים ויתנו דרגה זמנית. בכל מקרה הם יבקשו גם את התלושים הבאים.
פשוט כל חודש מכניסים בעדכונט חודש נוסף.
לא נחמדים
זה הנוהל לתת דרגה זמנית

zipi1000

משתמש מקצוען
קיבלתי הודעה שיש לי דרגה עם קישור לאתר אבל לא נפתח לי
יש למישהי קישור תקין לבירור דרגה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה