דרוש מידע מעונות יום תשפ"ג

• פותח הנושא waze
  • פורסם בתאריך

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אפשר בבקשה קישור היכן בודקים סטטוס בקשה?
תודה.

chanacha

משתמש רשום
רק לי זה משנה כמה אני הולכת לשלם עבור המעון מידי חודש בחודשו ?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אז למה לא פונים למשרד התמ"ת שיעדכנו כבר את המחירים של שכר הלימוד
אנחנו כמעט חודש מתחילת השנה לא?
הסכום פלוס מינוס ידוע
לפנות אליהם זה לא נראה לי הרבה יעזור
הם עובדים על זה וזה אמור להתפרסם כל יום

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אז למה לא פונים למשרד התמ"ת שיעדכנו כבר את המחירים של שכר הלימוד
אנחנו כמעט חודש מתחילת השנה לא?
למי נפנה לפקידה שעונה לטלפונים?
זה ענין של משרדי ממשלה, זה לא איזה פקיד עצל. הם לא ממהרים להוציא כי זה בדיונים וגם כי מן הסתם ביום שיצא המעונות יפתחו בשביתה.
בקיצור. להתפלל וגם לנשום עמוק ולקבל בשלוה את מה שאין ביכולתינו לשנות.
ולשים פתק נכון בקלפי. זה השתדלות שאולי תועיל לשנה אחרת.

ועוד דבר קטן: אחרי כל האיומים שעברנו בשנתיים האחרונות עם המעונות. אין על מי להשען רק על אבינו שבשמיים. אני בטוחה שרבים מאתנו קבלו שיעור חזק באמונה ומקבלים בשלוה את הבלתי נודע ומקווים ומאמינים לטוב.

chanacha

משתמש רשום
למי נפנה לפקידה שעונה לטלפונים?
זה ענין של משרדי ממשלה, זה לא איזה פקיד עצל. הם לא ממהרים להוציא כי זה בדיונים וגם כי מן הסתם ביום שיצא המעונות יפתחו בשביתה.
בקיצור. להתפלל וגם לנשום עמוק ולקבל בשלוה את מה שאין ביכולתינו לשנות.
ולשים פתק נכון בקלפי. זה השתדלות שאולי תועיל לשנה אחרת.

ועוד דבר קטן: אחרי כל האיומים שעברנו בשנתיים האחרונות עם המעונות. אין על מי להשען רק על אבינו שבשמיים. אני בטוחה שרבים מאתנו קבלו שיעור חזק באמונה ומקבלים בשלוה את הבלתי נודע ומקווים ומאמינים לטוב.
אז שיפנו למשרדי הממשלה
משרד ממשלתי כמו התמ"ת יכל להתבייש בזה שמתחילים שנה ואין עדכון לשכר לימוד ----
וכל ההורים שוקטים ............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה