דרוש מידע מעונות יום תשפ"ג

• פותח הנושא waze
  • פורסם בתאריך

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פתחתי בקשה לפני יומיים וקבלתי מס' סימוכין זמני, כתוב שצריך להגיע מספר קבוע אבל בנתיים לא הגיע. זה סביר?

חיי יצחק

משתמש מקצוען
אני ב8.8 ועדין סטטוס חדש.
המוקד הטלפוני פשוט הזוי, לא מבינה איך מוקד של משרד ממשלתי מרשה לעצמו להיות כושל ברמה כזו.
הפתרון הוא להתקשר על הבוקר בשעה 8 זמן ההמתנה מתקצר משמעותית

שואלת_אבג

משתמש צעיר
אני עצמאית, בעלי אברך כולל
במדריך כתוב שצריך להגיש הצהרה על הכנסות של 3 חודשים רצופים בין 22/11-21/11 לבחירה
אבל בעסק זה הולך לפי הדוח שומה לחלק ל12, לא?
יש כאן מישהו עצמאי שהגיש ויכול לעזור לי?
תודה

עבד משכיל

משתמש פעיל
מישהו יודע אם שכיר יכול להגיש תלושי שכר של חודשים 5-6-7/2022.
או שדווקא בין החודשים 11/2021 - 04/2022.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מישהו יודע באיזה תאריך אוחזים שם? הגשתי ב15.8 ועוד לא קבלתי...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אני עצמאית, בעלי אברך כולל
במדריך כתוב שצריך להגיש הצהרה על הכנסות של 3 חודשים רצופים בין 22/11-21/11 לבחירה
אבל בעסק זה הולך לפי הדוח שומה לחלק ל12, לא?
יש כאן מישהו עצמאי שהגיש ויכול לעזור לי?
תודה
מ2022 אין עדיין שומה
יש אישור מרו"ח או יוע"מ

שואלת_אבג

משתמש צעיר
מ2022 אין עדיין שומה
יש אישור מרו"ח או יוע"מ
ואז כשיהיה דוח שומה יחשבו לי מחדש?
נגיד עכשיו אני אקבל דרגה 3 בגלל 3 חודשים שבהם היו מעט הכנסות ולקראת שנה הבאה יהיה דוח שומה מעודכן ויראו שהרווחתי ממוצע חודשי יותר מ2100 לנפש, יעשו לי קיזוז אחורה על כל השנה ויקחו ממני הפרשים?
אשמח לשמוע איך זה עובד
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה