דרוש מידע מעונות היום מתייקרים במאות שקלים לחודש

ספרינגית

משתמש מקצוען
איפה חברי הכנסת החרדים בסיפור הזה?
אולי אם נראה להם כציבור שזה אכפת וכואב לנו זה יגרום להם לעשות משהו...
ח.פ ושתיה מתוקה ידענו לבכות
התייקרות במעונות מכניסה את זה בכיס הקטן
ממש!
זה המפתח לכל שוק העבודה
מחרפן
אני חווה את זה כרגע. שחסר בקבוצה של הבת שלי כבר חודש מטפלת! אין מטפלת לקבוצה ולא מצליחים להשיג משהי בשום אופן
הם מנסים להסתדר עם הכח אדם הקיים אבל היו ימים שהושארנו בבית!
ובוודאי שכך! למה שמטפלת תרצה לעבוד כזו עבודה פיזית לא קלה בכזה שכר?
ולפני כשבוע אני קוראת בעיתון שיש כיוון רציני שמעלים בשכר המטפלות. כמה? תחזיקו חזק . 300 ש"ח
עד כדי כך הם מנותקים שם למעלה? 300 שקל יגרמו למטפלת כן לקחת את המשרה הזו?
חובה שיעלה השכר משמעותית אבל למען ה' לא מהכיס המצומק שלנו!! הזיההההההההה

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם משפחתונים יתייקרו?

צ'אלמרית גאה

משתמש פעיל
אני בעד.
אבל שהמדינה תשלם את זה ולא אני.

ותרשי לי להיות סקפטית לגבי העלאה שתלך למטפלות, אם אין פיקוח מגבוה כל בעל מעון יעשה מה שבא לו והכסף ילך לכיסו ולא למטפלות.
הבעיה שהמדינה לא מתכוונת לשלם יותר למטפלות שמעתי את זה ממפקחת של משרד החינוך, שכרגע הנושא של שכר המטפלות לא מעניין אותם!
שיתביישו להם!!!!

bnoya

משתמש מקצוען
תגידו, זה הממשלה שהבטיחה חינוך חינם מגיל אפס????
אז מה אם כולם עסוקים רק במהפיכה המשפטית
אסור לנו לתת לזה לקרות
לעלות את שכר המטפלות - ודאי!!!!!
לא מהכיס שלנו, שהממשלה תשלם את זה כמו שהיא יודעת לשלם את שכר המורים!!!!!!
מכעיס ומקומם!!!
איפה כל ההבטחות של הנציגים שלנו שקולם משום מה נדם?? כל פעם הבטחות על גבי הבטחות ואפס מעשים בשטח

רק השבוע שמעתי חבר כנסת חרדי שהתבטא שפוליטיקה פרושו לדאוג שכל יום השם שלך יופיע בעיתון וידברו עליך. עצוב מאוד שזה מה שנאמר מפי מי שנשלח על ידי גדולי ישראל לפעול למען עולם התורה ולא למען הפרסום

פ.נ

משתמש מקצוען
מתי שכר המינימום יעלה?????
בעצם ליברמן אמר וכל מה שהוא אומר לא אמין..אין למה לצפות

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
מרגיע את האש!!
מאיפה יש לכם ידיעות?!
מקווה שההנהלה תפרגן עכשיו יותר לצוות , למרות שאני יודעת מידיעה שמעון זה המון הוצאות ולוקח לפחות 5 שנים לחסות הוצאות
מכירה בעלי מעון
אל תדאגי להם הם יושבים טובבב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה