דרוש מידע מעבד מזון- מה כדאי לקנות?

תתתתת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כאן אני רואה שיותר זול לא?
זה יותר זול

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
זה יותר זול
יותר יקר....
לא חישבת את המשלוח,
כשבשני אין תשלום למשלוח.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
היה היום באושר עד בראון ב300 ש"ח אז קניתי אותו וזהו... לפחות יש לי חלקי חילוף זמינים על כל צרה שלא תבוא...
תודה לכולן!

easy

משתמש חדש
היה לי בראון כל השנים. אח"כ 10 שנים הוא נשבר. קניתי מעבד מזון של קנווד (

Kenwood FDP65.630WH אני ממש לא אוהבת אותו. אמנם הם כותבים על קערה שזה 3 ליטר, אבל בפועל זה הרבה פחות כי הם מחשבים את הנפח כולל איפה שיש את הסכינים או המגרד. תכלס - העיגול של הפומפיהשמגרדת את הירקות קטן יותר בגודל מהקערה עצמה ולכן כל הזמן עפים חתיכות גדולות לתוך קערה בלי שזה עבר בסכין/מגרדת. כשאני עושה קוגל ומגרדת את התפו"א, באמצע אניצריכה לפתוח ולהזיז את התפו"א כי הכל מצטבר לצד אחד.

לא ממליצה.
אם יכולתי, הייתי מפרגנת מגימיקס. אין עליו.

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=1107986

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אף אחת לא ניסתה??

זה 1000 וואט
נראה חזק, והמחיר טוב
מתלבטת אם כדאי לקנות אותו
שימי לב שאין לזה דיסקית לפסים דקיקים.
אצלי זה הכי שימושי, לא הייתי קונה משהו בלי זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה