מידע שימושי מעבדה לתיקון מצלמת קנון

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת המלצות (מנסיון!) למעבדה לתיקון מצלמת קנון
שנותנת שירות מהיר במחירים הגיוניים.
באיזור אשדוד - בני ברק.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני תיקנתי ברחוב הרבה קוק בבני ברק, לא זוכרת כרגע את השם, מאד נהנתי מהתיקון!
יש אחד כאן באשדוד שמתקן, (הוא עובד באלתא, ובא לקחת מהבית, לא יודעת היכן גר, (לא אני תיקהתי אצלו, אני רק הייתי השליחה האשדודית))

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שרה תודה,
יש לך פרטים של האשדודי?

T5

משתמש פעיל
האם מדובר במתקן בב"ב במצלמות ביתיות ומה המחיר

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אני צריך,
אפשר פרטים של הבני ברקי או האשדודי?
מה עוזר המלצות בלי לדעת למי פונים?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המעבדה המקצועית הרצינית (שרובם בעצם מפנים אליה) היא בית הצילום ברחוב ביאליק ברמת גן
לא מאוד מהיר
ולא ממש זול

במקרים רבים לא משתלם לתקן מצלמות שהשווי שלהן כמה מאות שקלים ׳בלבד׳
יש תשלום מסויים בגין הבדיקה

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מצלמת קנון ביתית שעדיין נמצאת באחריות, אבל אבדנו את החשבונית, האם יש סיכוי שקנון יטפלו בה?

בתישראל

משתמש פעיל
לידיעתכם: אם המצלמה של קנון עדיין באחריות של קרט - יש להם מה שנקרא "שרות יהלומים" - שירות מצלמה עד הבית - מנסיון - השארתי הודעה בקישור שלמטה, תוך יום התקשר אלי שליח לאיסוף, למחרת התקשרו מ"בית הצילום" שקיבלו את המצלמה והשאירו מספר טיפול, ולמחרת כבר שלחו את זה בחזרה עד הבית, מתוקן ללא כל עלות.
פעם ראשונה שנתקלתי במוצר באחריות שבאמת נהנים מהאחריות.
הקישור לאתר: http://www.karat.co.il/service_to_home.php
אגב, לא בקשו ממני את החשבונית או התעודת אחריות. (אבל המוצר שלי היה רשום במערכת, אז אולי לכן)
בהצלחה!

קקטוסית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
כמה טווח המחירים של בדיקת מצלמה במטאור בבני ברק?

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש באשדוד ליד מרכזון שבטי ישראל מעבדת תיקונים
דינקלס 0534111507
מתקן מצלמות נגנים פלאפונים ועוד ויש לו שירות מהיר ומקצועי

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו מכיר מעבדה בבית שמש או ירושלים שמתקנת מצלמת קנון?
(המסך שלה הלך)

המעצבת של כולם

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע איפה אפשר לתקן במודיעין עילית
כמה זמן זה לוקח?
מה השירות?
ומה המחיר?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה