דרוש מידע מסתובבים לנו מקקים בבית! איך מחסלים אותם (במיוחד אחד ספציפי)?

rfyz

משתמש רשום
אצלנו היה מקק מעופף לפני שנה , ולא הצלחנו למצוא אותו, התזנו בכל מקום k300 בסוף השנה שעשינו פסח ראינו שאריות.... מתחת למכונת כביסה

מקק אחד שהושמד זה סימן שיהיו עוד?
העניין שאחרי שראיתי אחד רץ לאחד החדרים והרגתי אותו ראיתי בחדר אחר מקק קטן שנראה כמו תינוק ולאחר מכן ראיתי מתחת המיטה שלי עוד מקק גדול ( ההוא שהתעופף ) כך שאני חושד שיש להם קן בבית שלנו

יוסיK

משתמש מקצוען
מקקים מגיעים הרבה פעמים דרך צנרת ביוב, פירים של צנרת וכל מיני חורים, כדאי לעקוב ולסתום במידת הצורך.
כמו שכתבתי, לשים ג'ל נגד מקקים במקום שהם עשויים לעבור, זה אמור לפתור את הבעיה תוך יום יומיים.
הם עלולים לצוץ שוב אחרי שבועיים, עוד פעם ג'ל ואז שקט לתקופה ארוכה.
[לא לשכוח לכוון לשם חסד, זה יכול לעזור גם לשכנים]

משה שאחא

משתמש פעיל

נעליים

משתמש מקצוען
עם מה הכי טוב לסתום חור סביב צינור, שיוצאים מקקים ענקיים
מסתובבים לי בארונות במטבח פככככ....

• וואו!
Reactions: RGS
אשמח למידע, הייתי מחוץ לבניין וראיתי שם 2 מקקים אחד היה בהישג יד ומחצתי אותו למוות והשני היה במקום גבוה :(
האם זה בעיה בתשתיות שהערייה אמורה לטפל בזה? אציין שראיתי שם מספר פעמים מקקים מסתובבים...

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תל
אשמח למידע, הייתי מחוץ לבניין וראיתי שם 2 מקקים אחד היה בהישג יד ומחצתי אותו למוות והשני היה במקום גבוה :(
האם זה בעיה בתשתיות שהערייה אמורה לטפל בזה? אציין שראיתי שם מספר פעמים מקקים מסתובבים...
תלוי איזה עירייה....

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אצלנו בבנין תמיד עושים ריסוס ושמים לנו שלט שריססו. ברוך ה' בלי עין הרע אין מקקים!!

כמה דברים שיכולים לעזור מנסיון ומהאינטרנט:
מקקים שונאים ריח של פירות הדר.
הם לא אוהבים עלי דפנה - דבר שיכול להרחיק אותם
הם אוהבים מקומות חשוכים.
הם מגיעים מצינורות ביוב וכדומה.
מומלץ לקנות את הג'ל נגד המקקים ולפזר לפי ההוראות.

האדמור המרקד

משתמש חדש
יש חומר שזה כמו ג'ל בודקים איכן הוא נכנס שופכים קצת ומה שקורה שנהיה מחלה מדבקת ביניהם ונהרגים זה יקר אבל שווה!!!!!
נ.ב קונים את זה בעיקר בטמבורים

מצפה לגואל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אצלינו עושים הדברה בתחילת הקיץ בכל הבניינים באזור (בתאי הביוב המרכזיים בעיקר)
כמובן על חשבון הדיירים,
ב"ה ב"ה
לא רוצה לספר איפה אני גר שלא יהיה עין הרע:LOL:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה