דרוש מידע מספר טלפון וירטואלי - איך עושים?

איפה הבירות

משתמש חדש
אני צריך מספר וירטואלי שיפנה שיחות לטלפון הרגיל שלי, רק לקבלת שיחות נכנסות עדיף בחינם
אשמח לעזרה בעיניין

שוקופוקו

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
ימות המשיח עושים את זה בצורה פשוטה מאד, פשוט תיצור קשר עם נציג וסיימת את הסיפור תוך כמה דקות
כולל שליחת הקלטת שיחה למייל שלך ועוד
אגב: בימות המשיח יש לפעמים זכאות חינם למספר וירטואלי למספרים מסוימים (כנראה תלוי בכמה התקשרת לקום שלהם מאותו מספר) תבדוק את הזכאות שלך
אני כבר קיבלתי בחינם לשני מפרים

טובה לוי

משתמש חדש
וואלה לא ידעתי שקיים דבר כזה
אשמח גם לפרטים!
איך זה עובד?
והאם משלמים כל חודש?
תודה!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

אלופים

משתמש צעיר

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש דרך לקבל גם בחינם זה דורש קצת מאמץ אבל זה לא מסובך אם מישהו מעוניין אשמח להסביר
יש לי גם מספר וירטואלי שקיבלתי בעבר בחינם אבל הוא לא מסוגל לקבל SMS
האם אתם מכירים דרך לקבל בחינם מספר שיכול לקבל SMS?

טובה לוי

משתמש חדש
יש דרך לקבל גם בחינם זה דורש קצת מאמץ אבל זה לא מסובך אם מישהו מעוניין אשמח להסביר
אשמח לדעת!

כמה שאלות:
האם יש דבר כזה של פלאפון וירטואלי כולל וואצפ שנשלח למייל?
האם רואים כל שיחה נכנסת אם מישהו התקשר לפלאפון הווירטואלי או לפלאפון האישי שלי?

אלופים

משתמש צעיר
לגבי ווצאפ אני לא יודע אם יש אפשרות
לגבי SMS יש
יש כמו שפורסם פה אפשרות בימות המשיח בתשלום בימות המשיח הם גם נותנים אפשרות שאתם תפתחו קו בכל חברה שאתם בוחרים אם אתם רוצים SMS אז מספר שתומך SMS נניח בחבילה של 40 ש"ח ברגע שקיבלתם את הסים ואת המספר של הקו אתם מתקשרים לימות המשיח ומבקשים לנייד אליהם את המספר וברגע שניידתם לימות זה כבר לא עולה כסף כמובן בחברה שפתחתם וגם לא בימות
ומבקשים לימות לשייך את המספר שניידתם אל המספר שלכם הקבוע
אם אתם עושים את התהליך במספר לא כשר כדי לקבל SMS תצטרכו באופן חד פעמי להשיג מכשיר לא כשר כדי לקבל הודעה על הניוד ולאשר בהצלחה

טובה לוי

משתמש חדש
לגבי ווצאפ אני לא יודע אם יש אפשרות
לגבי SMS יש
יש כמו שפורסם פה אפשרות בימות המשיח בתשלום בימות המשיח הם גם נותנים אפשרות שאתם תפתחו קו בכל חברה שאתם בוחרים אם אתם רוצים SMS אז מספר שתומך SMS נניח בחבילה של 40 ש"ח ברגע שקיבלתם את הסים ואת המספר של הקו אתם מתקשרים לימות המשיח ומבקשים לנייד אליהם את המספר וברגע שניידתם לימות זה כבר לא עולה כסף כמובן בחברה שפתחתם וגם לא בימות
ומבקשים לימות לשייך את המספר שניידתם אל המספר שלכם הקבוע
אם אתם עושים את התהליך במספר לא כשר כדי לקבל SMS תצטרכו באופן חד פעמי להשיג מכשיר לא כשר כדי לקבל הודעה על הניוד ולאשר בהצלחה
זה בחינם?
כי לנייד קו חדש עולה כסף גם בהתחלה וגם כל חודש ,לא?
בימות המשיח זה תשלום חודשי או תשלום להכל?

אלופים

משתמש צעיר
לפתוח קו חדש עולה ברוב בחברות רק התשלום החודשי ולא הסים וברגע שניידת אותו מהחברה אתה משלם רק על התקופה שהיית בחברה זה אומר שאם ניידת באותו יום תשלם על יום אחד שזה בערך שקל
בימות בדרך הזו לא עולה כלום מניסיון לי יש קו כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה