מידע שימושי מספריים לא מברזל

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אפשר לקרוא לקרוא למספריים אלו

'מספריים אנמיות'

נערך לאחרונה ב:

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
אני משווק של סכינים קרמיות מיוחדות בשביל זה.
סכין מתקפל.
המחיר 30 שח שולח לכל חלקי הארץ.
אפשר לכתוב לי כתובת וטלפון וישלח אליכם לתיבת דואר.
עלות משלוח 5 שח.

קו ירוק

מנוי פרימיום
דרך אגב :
יש 2 מעלות לסכין ממספריים:
עלות זולה ביחס למספריים שהעלות 80/150
החיתוך יותר מדוייק, המספריים מתקשים לתפוס בבת אחת את כל החוטים ולגזור, ולכן הגזירה באוויר פחות יעילה.
בסכין מניחים את החוטים על איזה שהוא קרטון/עיתון ואז חותכים את החוטים - זה יוצא הרבה יותר מדוייק וחד.

גידל

משתמש פעיל
גמ"ח השאלה רחו' פישל ירושלים 025825224
יש מקום שאפשר לקנות במחיר שפוי?? (40-)

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מצטערים, המוצר אינו זמין יותר.
אני משווק של סכינים קרמיות מיוחדות בשביל זה.
סכין מתקפל.
המחיר 30 שח שולח לכל חלקי הארץ.
אפשר לכתוב לי כתובת וטלפון וישלח אליכם לתיבת דואר.
עלות משלוח 5 שח.
אותו מחיר ואתם קונים ממישהו "משלנו"

stbar

משתמש מקצוען
יש חנות בביתר לטליתות קוראים לה טלית"ת הם מוכרים ממש בזול
מספרים קרמיות 49 שח
וסכין קרמי ב24 שח
הטלפון 025651555
יש משלוחים
ויש בחנות עצמה גמח של מספריים קרמיות למי שרוצה!!!

אבגדה12345

משתמש פעיל
זה דבר שימושי? אני מעוניינת לפתוח גמ"ח ואשמח לדעת אם יש צורך במספריים כאלה.
ואם כן כמה לדעתכם צריך לקנות בשביל גמ"ח לבני ברק..תודה

גידל

משתמש פעיל
רק למי שקושר ציציות, מי שעובד בתחום בוודאי יש לו כבר, ומי שקושר לעצמו פעם ב... זה בהחלט יכול לעזור, מספיק לקנות 2 או 3 ולהתנות שצריך להחזיר תוך יומיים.

stbar

משתמש מקצוען

קו ירוק

מנוי פרימיום
תוך יומיים בעזרת ה'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לג

א רַנְּנוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה לַיְשָׁרִים נָאוָה תְהִלָּה:ב הוֹדוּ לַיהוָה בְּכִנּוֹר בְּנֵבֶל עָשׂוֹר זַמְּרוּ לוֹ:ג שִׁירוּ לוֹ שִׁיר חָדָשׁ הֵיטִיבוּ נַגֵּן בִּתְרוּעָה:ד כִּי יָשָׁר דְּבַר יְהוָה וְכָל מַעֲשֵׂהוּ בֶּאֱמוּנָה:ה אֹהֵב צְדָקָה וּמִשְׁפָּט חֶסֶד יְהוָה מָלְאָה הָאָרֶץ:ו בִּדְבַר יְהוָה שָׁמַיִם נַעֲשׂוּ וּבְרוּחַ פִּיו כָּל צְבָאָם:ז כֹּנֵס כַּנֵּד מֵי הַיָּם נֹתֵן בְּאֹצָרוֹת תְּהוֹמוֹת:ח יִירְאוּ מֵיְהוָה כָּל הָאָרֶץ מִמֶּנּוּ יָגוּרוּ כָּל יֹשְׁבֵי תֵבֵל:ט כִּי הוּא אָמַר וַיֶּהִי הוּא צִוָּה וַיַּעֲמֹד:י יְהוָה הֵפִיר עֲצַת גּוֹיִם הֵנִיא מַחְשְׁבוֹת עַמִּים:יא עֲצַת יְהוָה לְעוֹלָם תַּעֲמֹד מַחְשְׁבוֹת לִבּוֹ לְדֹר וָדֹר:יב אַשְׁרֵי הַגּוֹי אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהָיו הָעָם בָּחַר לְנַחֲלָה לוֹ:יג מִשָּׁמַיִם הִבִּיט יְהוָה רָאָה אֶת כָּל בְּנֵי הָאָדָם:יד מִמְּכוֹן שִׁבְתּוֹ הִשְׁגִּיחַ אֶל כָּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ:טו הַיֹּצֵר יַחַד לִבָּם הַמֵּבִין אֶל כָּל מַעֲשֵׂיהֶם:טז אֵין הַמֶּלֶךְ נוֹשָׁע בְּרָב חָיִל גִּבּוֹר לֹא יִנָּצֵל בְּרָב כֹּחַ:יז שֶׁקֶר הַסּוּס לִתְשׁוּעָה וּבְרֹב חֵילוֹ לֹא יְמַלֵּט:יח הִנֵּה עֵין יְהוָה אֶל יְרֵאָיו לַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יט לְהַצִּיל מִמָּוֶת נַפְשָׁם וּלְחַיּוֹתָם בָּרָעָב:כ נַפְשֵׁנוּ חִכְּתָה לַיהוָה עֶזְרֵנוּ וּמָגִנֵּנוּ הוּא:כא כִּי בוֹ יִשְׂמַח לִבֵּנוּ כִּי בְשֵׁם קָדְשׁוֹ בָטָחְנוּ:כב יְהִי חַסְדְּךָ יְהוָה עָלֵינוּ כַּאֲשֶׁר יִחַלְנוּ לָךְ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה