אינדיזיין מספור עמודים באינדיזיין, הסתבכתי בהגדרות > איך מאפסים הגדרות מספור > עזרה דחופה > תודה רבה

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רציתי שהמספור יתחיל רק מדף מספר 4, הגדרתי דפים קודמים ללא מאסטר עם מספור.
אחרי זה הייתי צריכה להוסיף דף ריק להתחלה + עוד כמה דפים
וכל המספור זז...
נכנסתי להגדיר שהוא יתחיל רק מדף מסויים במספר הרצוי, לא הלך....

עכשיו, לבעיה שלי > > >
כנראה שניסיתי להגדיר על כמה דפים את אופציות המספור
עכשיו כל פעם שאני מנסה להגדיר משהו אחר, קופץ חלונית ואומר >

שיש כפילות של הגדרות, לא מוצאת את הדף הסורר שמפריע לו לקבל את הפקודה החדשה

משהו נוסף - במהלך המשחקים - נהיה לי חיצים קטנים מעל כמה עמודים לא רק הראשון,
1726486081367.png

זה קשור?
איך עושים את הכל רצף אחד?

מקוה שהתנסחתי מספיק ברור
תודה רבה לכל המסעיים

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
החיצים הם 'סקשנים' - מקטעים.
אפשר להתחיל מספור חדש בכל סקשן (כמו גם מספור הערות שולים, ועוד)

אם הכוונה שמספר 1 יופיע בעמוד 4 בקובץ (מספר אבסולוטי) ומשם ימשיך רגיל, צריך להחיל סקשן בעמוד 4 עם מספור מחדש. בעמודים הראשונים כדאי לשים מספר עמוד באותיות או משהו שונה, למנוע התנגשויות.
איך מוצאים עמוד באופן כזה? חיפוש עמוד (Ctrl+J) מתאפשר באמצעות חיפוש המספר שמופיע עליו, או לחילופין מספרו בקובץ (אבסולוטי) בהוספת +.
למשל, עמוד 4 בקובץ, הוא מספר 1 במספור. אפשר לחפש רגיל 4, ואפשר +4.

אם הכוונה שהמספור יתחיל מ-1 בעמוד הראשון בקובץ, אבל יתחיל להופיע רק מהעמוד הרביעי, שזה אומר שהעמוד הרביע יקבל מספר 4, המאסטר עם תיבת המספור, תחול רק משם ואילך. לראשונים, לשים מאסטר אחר ללא התיבה.

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על תשובה מפורטת

אבל איך מבטלים סקשן?
או איך מבטלים את כל הגדרות המספור, כדי לעשות את זה מחדש בלי כל כך הרבה ניסויים?

זאת אומרת, הגדרתי שמספר 1 יופיע בעמוד 2 ומשם ימשיך כרגיל, ובסוף הוספתי עוד כמה דפים לפניו, כך שמספר 1 אמור להתחיל מדף 4 ואיכשהו בין כל הניסיונות ותהיות, כל העמודים לפני נהיו סקשנים בודדים, כל אחד בפני עצמו (לכל אחד כמעט יש משולש מעליו)
ובעמוד 8 שאמור להופיע בו מספר 4 ומשם להמשיך מתנוסס בגאון המספר 8 ולא מוכן לזוז...
בעמודים הראשונים כדאי לשים מספר עמוד באותיות או משהו שונה, למנוע התנגשויות.
כלומר לשנות את שם העמוד? (לא צריך שם מספור) איך משנים?

זה מה שקופץ לי כל הזמן עכשיו שאני מנסה לשנות -
1726492114684.png

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אבל איך מבטלים סקשן?
קליק ימני > דיליט.

כלומר לשנות את שם העמוד? (לא צריך שם מספור) איך משנים?
לבחור מספור באותיות, למשל. בפועל, לא יופיע כלום:

1726493503118.png

זה מה שקופץ לי כל הזמן עכשיו שאני מנסה לשנות -
תרגום:

מספר עמוד בקטע הזה כבר קיים בקטע אחר. מספרי עמודים כפולים עלולים ליצור בלבול שעלול למנוע ממך להדפיס או לייצא טווחי עמודים ספציפיים.
כדי למנוע בעיה זו, לחץ על ביטול וציין קידומת מדור ייחודית או הגדרות מספור שונות. או לחץ על אישור ובחר מספור מוחלט בתיבת הדו-שיח העדפות כלליות.

קבצים מצורפים

• 1726493593031.png
    1726493593031.png
    KB 14.9 · צפיות: 3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה