דרוש מידע מסעדה לא המונית בירושלים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
היא ביקשה הכשר ברמה גבוהה
הבאת הכשר שלא מצדיק את הדיו של החותמת
עד כמה שידוע לי זה הכשר מאד מקובל אצל החסידים, והוא בוודאי ברמה גבוהה יותר ממהדרין י-ם או חתם סופר שהיא שללה.

בטלן לשעבר

משתמש רשום
עד כמה שידוע לי זה הכשר מאד מקובל אצל החסידים, והוא בוודאי ברמה גבוהה יותר ממהדרין י-ם או חתם סופר שהיא שללה.
לא מקובל על שום חסיד נורמלי [אא''כ השם אגו''י אומר לו שזה מותר]
מעולם לא פגשתי משגיח שלהם והוא לא יותר טוב ממהדרין ירושלים]

ר’

משתמש רשום
מאפיית פריך, מאפיה שיש לה גם קצת מעבר לזה
יש לה בקומה עליונה מקומות ישיבה,
זה נמצא בשרי ישראל מתחם סיטי קורט (זה הבניין בפינה שבין יפו לשרי ישראל)
קרוב ממש לתחנה מרכזית.

ר’

משתמש רשום
מסעדה חלבית בכשרות רובין
וופל בר, יש סניף ברמת אשכול ובקניון רמות ונראה לי גם בשמגר,
הסניף ברמת אשכול נקרא הכי טוב מתוכם.
יש בשמגר גלידרייה בשם אייס סטורי שיש לה גם מסעדה חלבית ברמה גבוהה, המחירים לא זולים. בכשרות עד”ח

שמואל המלך

משתמש פעיל
אשמח לדעת על מסעדה חלבית / פיצריה / מאפיה בהכשר העדה החרדית / לנדא באיזור בנייני האומה.
[עדיף משהו במרחק הליכה].
יש את וופל בר בירמיהו ליד שערי רוחה
ויש את אייי סטורי בשמגר מתחת תנובה
בתאבון!!!

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אייס סטורי (שמגר 14) - חלבי, אוכל טעים מאד ובשפע
עדה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה