דרוש מידע מסעדה חלבית מומלצת בירושלים

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
לריקוטה יש הכשר קהילות
ופל בר ברמת אשכול סגרו
יש ופל בר בירמיהו הכשר רובין
ויש מסעדה של ליטוב גם בהכשר טוב. (נראה לי בדץ , קצת יותר יקרים)
ופל בר ברמת אשכול שיפצו, והשבוע ראיתי שהם כבר היו פעילים וארגנו שם, אבל לא יודעת אם כבר פתוח ללקוחות

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מאמינה שכתבתם הכל חוץ מהבסט של הבסט,
לא אני לא עובדת שם אבל מכורה לבית קפה הזה כי הוא פשוט אלוף.
גם טעים וגם בשפע וגם מהר וגם שרות טוב.
מה שכן יש שם זמנים סופר עמוסים וכדאי מאוד להזמין מראש.
קפה דניה, תנסו ותגידו אם צדקתי. (יש בכניסה להרנוף ולא הייתי שם ככה שאין לי מושג, ממליצה מאוד על הסניף בככר דניה)

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
מחפשת מסעדה חלבית בירושלים בהכשר בד"ץ עדה חרדית או הרב לנדא
מתוך חיפוש באשכולות...
אשמח לקבל מספרי טלפון של:
הולי בייגל בקניון ריות
וופל בר רמת אשכול
בוש בייגלס בירמיהו
ביג בייט ואייס סטורי איזה כשרות?
תודה לעונים

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחפשת מסעדה חלבית בירושלים בהכשר בד"ץ עדה חרדית או הרב לנדא
מתוך חיפוש באשכולות...
אשמח לקבל מספרי טלפון של:
הולי בייגל בקניון ריות
וופל בר רמת אשכול
בוש בייגלס בירמיהו
ביג בייט ואייס סטורי איזה כשרות?
תודה לעונים
הולי בייגל - קניון רמות - רובין - 02-5796034
וופל בר - רמת אשכול - רובין - 02-5815434
בוש בייגלס - ירמיהו - עד"ח - 02-6514123 (אפשר להזמין בWolt ותן ביס)
ביג בייט - שמגר - עד"ח - 02-5382660
אייס סטורי - שמגר - עד"ח - 02-9972601

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה